02 декабря, 15:42
798
798
18644076

Вилучення, «гол-фантом» і гол із центру поля: як Гірник-Спорт виграв у Миколаєві

SPORTARENA.com
gornyak-sport.net
Гості з Полтавщини забрали три очки у МФК Миколаїв у матчі з двома вилученнями, пенальті та відміненими голами.

Ярослав Смілянський, Sport Arena

Сусіди по турнірній таблиці з двома очками різниці – чи потрібно щось ще, щоб зробити протистояння принциповим? Нема нічого дивного, що за таких обставин команди почали без розкачки й досить швидко пішли і голи, і картки, і бурхливі емоції. Тут треба додати, що склади, які виставили Чаус і Жабченко, вимушено були не оптимальними. Господарям не міг допомогти універсал атаки Бугай, гостям – центральні півзахисники Чепелюк і Лиховидько (всі – дискваліфіковані). Після кубкового вильоту від Десни МФК Миколаїв із центрального стадіону знову повернувся на верхнє поле.

Вже в дебюті миколаївці припустилися помилки, яка зламала їм весь план на гру. Після тонкого пасу новачка Гірника Петрусенка форвард Хомченко вивалився на воротаря та заробив пенальті. А досвідчений Володимир Корольков із 11-метрової позначки розвів Крюкова та м’яч по різних кутах – 0:1.

Численні спроби подати чи віддати низом від Семенини, Ковальова, Сондея натикалися на досить низьку, цілісну оборону гостей. А Гірник-Спорт, натомість, непогано контараткував і менш як за десять хвилин провів чудову комбінацію через лівий фланг, вдруге взявши ворота миколаївців. От тільки ще один гол Королькова рефері скасував через офсайд. Який, на наш погляд в режимі реального часу, зрозуміти непросто. В момент подачі Збуня на дальню стійку, звідки забивав Корольков, лінію гості витримали. А якщо припустити, що рефері зафіксував положення в момент пасу Лозового на хід Збуня, то чому було не спинити атаку на тій ще початковій фазі?

У всякому випадку, після не зарахованого взяття воріт гості дуже сильно апелювали, матч затримався мінімум на 5 хвилин. Як наслідок, достроково був вилучений за надмір емоцій капітан Корольков. Як наслідок, тепер серйозною територіальною перевагою заволодів МФК Миколаїв. І навіть забив – але з офсайду, за що Войцеховський отримав жовту картку. Ще гірше справи були в захисника Сартіни, який всього за кілька хвилин отримав перед самою перервою дві жовтих картки, таким чином, залишивши господарів у меншості.

За рівних складів, зрозуміло, Гірник-Спорт отримував додаткові шанси, хоча до того більше оборонявся, лише раз (зусиллями Батюшина) потурбувавши суперників перспективним штрафним. Однак у другому таймі чогось не вистачило «корабелам», щоб переломити хід гри, вийти з оточення, загострити. Така гра сприяла планам Гірника, тому не дивно, що час від часу Збунь, Лозовий і Одарюк, який вийшов на заміну, проривалися вперед і змушували Крюкова та його захисників відбиватися.

А коли самі миколаївці намагалися глибоко розіграти атаку, наривалися на серйозні неприємності. І в підсумку вдруге в сезоні отримали гол із центру поля. У центральному колі Юрій Батюшин підстеріг безтурботну перепасовку суперників, зіграв на перехопленні і в дотик із правої ноги запустив за комір воротареві – 0:2. Ох і сезон у голкіперів «корабелів»! Пора замовляти молебень у храмі… А далі гості провели зразкову контратаку. Після виносу із глибини поля Гірник-Спорт вилетів два в один, Антон Котляр знущально прокинув м’яча повз воротаря й закотив у порожні ворота – 0:3.

Після цієї перемоги Гірник-Спорт обійшов миколаївців на одне очко, змістивши їх із 11-го місця.

Man of the Match: Юрій Батюшин (Гірник-Спорт)

Витримав на собі напруження після вилучення Королькова, сам забив розкішний голище і взяв участь у ще одній результативній атаці.

МФК Миколаїв – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 0:3
Голи: Корольков, 4 (пен.), Батюшин, 76, Котляр, 88

Миколаїв: Крюков, Попов, Кушніренко, Сартіна, Горват, Вітенчук (Панасенко, 66), Сондей (Берко, 53), Ковальов (Куксенко, 77), Семенина (Семенов, 45+2), Кравченко, Войцеховський (Рогозинський, 73). Запасні: Старченко, Березянський, Росляков, Берко. В.о. головного тренера: Юрій Чаус.

Гірник-Спорт: Ситников, Суханов, Кравчук, Білий, Шопін, Корольков, Батюшин, Петрусенко (Козлов, 83), Лозовий, Збунь (Котляр, 79), Хомченко (Одарюк, 63). Запасні: Данкович, Бичков, Ралюченко, Хоцяновський. Головний тренер: Ігор Жабченко.

Вилучення: Корольков, 14 (напряму), Сартіна, 45+1 (повторне попередження)

14:00. м. Миколаїв. Верхній стадіон
Арбітр: Степан Лапко (Львів)

Увага! Остаточні цифри в протоколі будуть звірені з офіційним рапортом арбітра.