loading
18644076

Вилучення, «гол-фантом» і гол із центру поля: як Гірник-Спорт виграв у Миколаєві

SPORTARENA.com
gornyak-sport.net
Гості з Полтавщини забрали три очки у МФК Миколаїв у матчі з двома вилученнями, пенальті та відміненими голами.

Ярослав Смілянський, Sport Arena

Сусіди по турнірній таблиці з двома очками різниці – чи потрібно щось ще, щоб зробити протистояння принциповим? Нема нічого дивного, що за таких обставин команди почали без розкачки й досить швидко пішли і голи, і картки, і бурхливі емоції. Тут треба додати, що склади, які виставили Чаус і Жабченко, вимушено були не оптимальними. Господарям не міг допомогти універсал атаки Бугай, гостям – центральні півзахисники Чепелюк і Лиховидько (всі – дискваліфіковані). Після кубкового вильоту від Десни МФК Миколаїв із центрального стадіону знову повернувся на верхнє поле.

Вже в дебюті миколаївці припустилися помилки, яка зламала їм весь план на гру. Після тонкого пасу новачка Гірника Петрусенка форвард Хомченко вивалився на воротаря та заробив пенальті. А досвідчений Володимир Корольков із 11-метрової позначки розвів Крюкова та м’яч по різних кутах – 0:1.

Численні спроби подати чи віддати низом від Семенини, Ковальова, Сондея натикалися на досить низьку, цілісну оборону гостей. А Гірник-Спорт, натомість, непогано контараткував і менш як за десять хвилин провів чудову комбінацію через лівий фланг, вдруге взявши ворота миколаївців. От тільки ще один гол Королькова рефері скасував через офсайд. Який, на наш погляд в режимі реального часу, зрозуміти непросто. В момент подачі Збуня на дальню стійку, звідки забивав Корольков, лінію гості витримали. А якщо припустити, що рефері зафіксував положення в момент пасу Лозового на хід Збуня, то чому було не спинити атаку на тій ще початковій фазі?

У всякому випадку, після не зарахованого взяття воріт гості дуже сильно апелювали, матч затримався мінімум на 5 хвилин. Як наслідок, достроково був вилучений за надмір емоцій капітан Корольков. Як наслідок, тепер серйозною територіальною перевагою заволодів МФК Миколаїв. І навіть забив – але з офсайду, за що Войцеховський отримав жовту картку. Ще гірше справи були в захисника Сартіни, який всього за кілька хвилин отримав перед самою перервою дві жовтих картки, таким чином, залишивши господарів у меншості.

За рівних складів, зрозуміло, Гірник-Спорт отримував додаткові шанси, хоча до того більше оборонявся, лише раз (зусиллями Батюшина) потурбувавши суперників перспективним штрафним. Однак у другому таймі чогось не вистачило «корабелам», щоб переломити хід гри, вийти з оточення, загострити. Така гра сприяла планам Гірника, тому не дивно, що час від часу Збунь, Лозовий і Одарюк, який вийшов на заміну, проривалися вперед і змушували Крюкова та його захисників відбиватися.

А коли самі миколаївці намагалися глибоко розіграти атаку, наривалися на серйозні неприємності. І в підсумку вдруге в сезоні отримали гол із центру поля. У центральному колі Юрій Батюшин підстеріг безтурботну перепасовку суперників, зіграв на перехопленні і в дотик із правої ноги запустив за комір воротареві – 0:2. Ох і сезон у голкіперів «корабелів»! Пора замовляти молебень у храмі… А далі гості провели зразкову контратаку. Після виносу із глибини поля Гірник-Спорт вилетів два в один, Антон Котляр знущально прокинув м’яча повз воротаря й закотив у порожні ворота – 0:3.

Після цієї перемоги Гірник-Спорт обійшов миколаївців на одне очко, змістивши їх із 11-го місця.

Man of the Match: Юрій Батюшин (Гірник-Спорт)

Витримав на собі напруження після вилучення Королькова, сам забив розкішний голище і взяв участь у ще одній результативній атаці.

МФК Миколаїв – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 0:3
Голи: Корольков, 4 (пен.), Батюшин, 76, Котляр, 88

Миколаїв: Крюков, Попов, Кушніренко, Сартіна, Горват, Вітенчук (Панасенко, 66), Сондей (Берко, 53), Ковальов (Куксенко, 77), Семенина (Семенов, 45+2), Кравченко, Войцеховський (Рогозинський, 73). Запасні: Старченко, Березянський, Росляков, Берко. В.о. головного тренера: Юрій Чаус.

Гірник-Спорт: Ситников, Суханов, Кравчук, Білий, Шопін, Корольков, Батюшин, Петрусенко (Козлов, 83), Лозовий, Збунь (Котляр, 79), Хомченко (Одарюк, 63). Запасні: Данкович, Бичков, Ралюченко, Хоцяновський. Головний тренер: Ігор Жабченко.

Вилучення: Корольков, 14 (напряму), Сартіна, 45+1 (повторне попередження)

14:00. м. Миколаїв. Верхній стадіон
Арбітр: Степан Лапко (Львів)

Увага! Остаточні цифри в протоколі будуть звірені з офіційним рапортом арбітра.


Все главные новости спорта и результаты в нашем Telegram. Подписывайтесь, чтобы узнавать все первым!


Добавить комментарий

Главные новости спорта

Лента новостей
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?