SPORTARENA.com
chernomorets.odessa.ua
Шоста перемога Моряків в сезоні. Одесити піднімаються на дев’яту позицію

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Одесі десята команда чемпіонату зустрічалася передостанньою. Підопічні Остапа Маркеивча досить плідно провели минулий тиждень, обігравши Металург, ізаробила очко а також розписала мирову у дограванні з Балканами.

Черкащина програла дев’ять із десяти останніх матчів у Першій лізі. Перервати невтішну для себе статистику черкащанам вартувало надзвичайно складно, адже Чорноморець вдома не пропускає та не програє два матчі поспіль. Відзначимо, що Черкащина здобула найменше залікових пунктів у виїзних матчах серед усіх команд Першої ліги.

У господарів цю гру через перебір жовтих карток пропускав захисник Олександр Голіков, тому тренерський штаб одеситів змушений був вносити корективи у стартовий склад. Остап Маркевич довірив місце у стартовому складі В’ячеславу Велєву, який грав зліва у захисті, та Долгову, який був правим «крилом».

Уже на 11 хвилині 19-річний захисник взяв участь у забитому м’ячі. Саме він викинув аут на своєму фланзі, Мусолітін п’яткою дотепно віддав на Ярошенка,той навісив на дальню штангу і Норенков ударом від газону увігнав м’яча у «дев’ятку» — 1:0.

Гості могли відігратися на 28 хвилині. Пройшов навіс справа, Сторчоус продавив захисників і ударом головою влучив у штангу. Обидві команди могли забивати до свистка на перерву. Цілив у дев’ятку Фаюк, забив Мусолітін, але арбітр побачив офсайду нападника одеситів.

У другому таймі вболівальники побачили все ту ж відкриту гру з боку обох колективів. Був близький до успіху Сторчоус, але не зумів переграти один і один Кожухара. І все ж удача посміхнулася гостям. Чорний віддав біля штрафної свіжому Авер’янову, той розвернувся і несподівано пробив з-за штрафної. М’яч ударився об газон і пролетів під Кожухарем — 1:1. Далі не витримали нерви у тренера воротарів Ігоря Шуховцева, вибіг на поле після фолу на Мусолітіні і почав сперечатися з арбітром – це червона.

Одесити забили за кілька хвилин. Норенков заробив штрафний поруч з лінією штрафної, і Хамелюк шаленим за виконанням ударом пробив над Майбородою. Наприкінці матчу Черкащани знову забили зусиллями свіжого Цебро і Бурліна, але асистент арбітра побачив офсайд Цебро.

У підсумку,одесити зуміли здобути чергову перемогу і покращили своє турнірне становище,обійшовши Прикарпаття. Черкащина показала, що у неї є зуби.

Man оf тhe Match: Денис Норенков (Чорноморець)
Був украй активним, змусив попрацювати захисників Черкащини. А його забитий швидкий м’яч вселив упевненість в команду з Одеси.

Чорноморець (Одеса) – Черкащина (Черкаси) – 2:1
Голи: Норенков, 11, Хамелюк, 75 – Авер’янов, 71
Вилучення: Шуховцев (тренер воротарів Чорноморця), 73 (напряму)

Чорноморець: Кожухар, Долгов (Брагару, 90), Рижук, Гошкодеря, Велєв, Ткачук (Воронін, 60), Хамелюк, Норенков (Грачов, 80), Ярошенко (Семенів, 46), Мусолітін, Аржанов (Штогрін, 85). Головний тренер: Остап Маркевич.

Черкащина: Майборода, Кошелюк, Цебро, Бурлін, Чорний, Цибульник, Медвідь, Малей (Антонюк, 77), Тищенко (Пограничний, 83), Сторчоус (Авер’янов, 70), Фаюк (Тенжицький, 80). Головний тренер: Олександр Кирилюк.

17:00. м. Одеса. Стадіон “Чорноморець”
Арбітр: Олександр Солов’ян (Київ)