796
18644082

Кремінь сенсаційно крупно обіграв Агробізнес, Козьбан зробив хет-трик

Кремінь здобув першу перемогу у Кременчуці після реконструкції покриття.

У Кременчуці 14 команда Першої ліги приймала шосту. Команди вирішують протилежні завдання: Кремінь всього на декілька залікових пунктів випереджає двох аутсайдерів, а Агробізнес трьома турнірними очками поступається лідеру чемпіонату. З огляду на турнірну таблиці перемога у цьому матчі вкрай необхідна кожній із команд.

Обидва колективи підходять до очного протистояння на фоні поразок у минулому турі. А Кремінь взагалі ніяк не може вийти із кризи, не перемагаючи з серпня. А от Агробізнес в цьому матчі намагався виправити невтішну для себе виїзну статистику, адже команда у цьому сезоні здобула лише дев’ять залікових пунктів у виїзних матчах.

Але у команди Іванова у першому таймі нічого не клеїлося, тоді як господарі почувалися по-справжньому вдома, уперше граючи перед своїми уболівальниками в цьому сезоні. На 26 хвилині цілком міг виходити вперед Кремінь, але з ударом Воронченка не без проблем впорався Воробей. Волочисці відповіли своїм ударом на 31 хвилині, але з ударом Кухарука справився Будюк.

Агробізнес впевненіше виглядав у другій половині тайму, але на 37 хвилині таки господарі змусили вибухнути трибуни. Кошман виграв боротьбу на лівому фланзі, прострелив на лінію штрафної під удар, чим і скористався Скоблов – після його прострілу Козьбану досить було лише підставити ногу. 1:0 і дарма апелювали до асистента арбітра гравці гостей через начебто офсайд у півзахисника Кременя.

Агробізнес агресивно почав другий тайм, але знову пропустив. На 54 хвилині пройшла стрімка атака правим флангом від свіжого Масалова, який прострілив на дальню штангу і Козьбан оформив дубль. 2:0.

А за три хвилини Агробізнес залишився у меншості – Думанюк ззаду зачепив по ногах Ченбая і побачив другу жовту. На 71 хвилині Кремінь забив утретє. Воронченко коротко розіграв з Масаловим штрафний, останній навіс, м’яч від голови когось із гравців Агробізнеса опинився у Зозулі, який зблизька розстріляв ворота Воробея, звів нанівець будь-які шанси Агробізнеса. 3:0. Крапку в матчі поставив Козьбан, якому вдався хет-трик. Кошман увірвався зліва до штрафної, навісив на кут воротарської і Козьбан з другої спроби зробив рахунок 4:0. А у компенсований час після удару Кошмана Агробізнес врятувала стійка.

У підсумку, Кремінь святкує другу перемогу в сезоні, яку здобуває перед власними уболівальниками.

MAN OF THE MATCH Дмитро Козьбан (Кремінь)

Довго чекав свого часу талановитий півзахисник, і скористався ним сповна. Забив він тричі, своїми діями завдавши розгрому одному з лідерів чемпіонату.

Кремінь – Агробізнес – 4:0

Голи: Козьбан, 37, 54, 86, Зозуля, 71.

Кремінь (стартовий склад): Будюк, Павлик, Зозуля. Гончаренко, Ченбай, Скоблов, Воронченко, Сидоренко, Удод, Кошман, Козьбан. Запасні: Олійник, Закорський, Мурашов, Масалов, Куць, Єрмаченко. Головний тренер: Володимир Прокопіненко.

Агробізнес (стартовий склад): Воробей, Гагун, Юхимович, Курило, Гарсія Кампіло Педро, Думанюк, Кухарук, Семенюк, Черненко, Груша, Сікорський. Запасні: Чернобай, Палюх, Бойчук, Буй, Вергун, Дідик, Зінкевич, Семенець, Слотюк, Монрой Алонсо Франсіско Хосе. Головний тренер: Олександр Іванов.

Вилучення: Думанюк, 58 (Агробізнес, друга жовта)

14:00 м.Кременчук. Стадіон “Кремінь-Арена” ім. Олега Бабаєва

Арбітр: Іван Салаш (Київ)