Інгулець вдома не втримав перемогу над Металістом-1925

metalist1925.com
Розв'язка матчу наступила у компенсовані хвилини до другого тайму.

Дмитро Антоненко, Sport Arena

Втретє в сезоні зустрічалися суперники – в кубку в Петровому на початку сезону виграв Інгулець, у чемпіонаті в стартовому турі все вирішив гол харків’янина Давидова. Отже, тепер в тур команди входили на четвертому та першому місцях в таблиці, при одному очку різниці. Причому, Інгулець грав на фоні неймовірний емоцій після домашньої кубкової перемоги над СК Дніпро-1 (2:1).

Цього разу, можливо – на фоні втоми господарів, активніше та конкретніше почав матч Металіст 1925. На десятій хвилині Дерек підключив Дехтяренка, але той відпустив м’яча і в падінні від лицьової лінії не зміг переграти воротаря. Чимось подібним був епізод на 25-й хвилині, тепер уже біля воріт харків’ян. Після прострілу з правого краю м’яч відскочив до захисника Павлова, який в падінні бив низом і Сидоренко не без труднощів накрив цей, здавалося б, простий удар. Також воротар Металіста 1925 вступав у гру ще в кількох моментах, у тому числі, справившись із потужним дальнім ударом Клименка. А у гостей відзначаємо удар Романова з гоструватого кута. Але перший тайм залишився безгольовим.

У другому таймі в центрі уваги опинився Січінава – спершу ледве не замкнув кутовий, потім після сольного рейду пустив м’яча вище воріт. Але при цьому могли «синьо-жовті» виходити вперед, коли прицільний дальній удар Романова прийняла на себе стійка. Натомість, після дуже своєчасного пасу Балана через правий фланг Січінава вирвався на воротаря і зачепився за Сидоренка, який не дістався до м’яча – це пенальті. Сам Ніка з 11-метрової позначки розвів м’яч і Дениса по різних кутах – 1:0.

От тут би закріпити перевагу, натомість, Інгулець втратив контроль над м’ячем і гості почали бити здалеку – удар Романова вийшов не таким сильним, як спершу, а перспективний штрафний від Ямполя пройшов мимо воріт. Зате коли Лукас, який вийшов на заміну, продерся через лівий край і прострілив, його земляк Дерек замкнув із меж воротарського майданчика і м’яч, стукнувшись об Шуста, шуснув у ворота – 1:1. Компенсований час здавався безмежним, але все ж Металіст 1925 зберіг 1-очковий відрив від грізного переслідувача.

Man of the Match: Дерек Фрейтас (Металіст 1925)
Але фартовий! Не вперше показує гольове чуття. Здорово діє в карному майданчику суперників. Рятує Металіст 1925 від поразки в грі з одним із найголовніших конкурентів! Бразилець із числа тих, хто одним дотиком може змінити гру.

Інгулець (Петрове) – Металіст 1925 (Харків) – 1:1
Голи: Січінава, 73 (пен.) — Дерек, 90+4

Інгулець: Шуст, Балан, Павлов, Ковальов, Синьогуб, Лупашко©, Запорожець (Козак 88), Клименко (Кучеренко, 90+1), Іл.Коваленко (Щедрий, 69), Мішуренко (Коробка, 76), Січінава (Сула, 86). Запасні: Льопка, Елла Кен, Лобода, Писко, Фатєєв, Акименко, Марчук. Головний тренер: Сергій Лавриненко

Металіст 1925: Сидоренко, Шершень, Поспєлов©, Цвіренко, Кравченко (Лукас, 80), Кольцов, Савін, Ямполь, Дехтяренко, Романов (Жук, 90+5), Дерек. Запасні: Дьяков, Ів.Коваленко, Жданов, Єрмоленко, Давидов. Головний тренер: Андрій Демченко

15:00. смт. Петрове. Стадіон «Інгулець»
Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ)