Оболонь у компенсований час вирвала перемогу в Черкащини

черкащина.com
З 37 очками київська команда повертається на перше місце.

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Щасливому пройшла заключна гра 17-го туру Першої ліги. Через непорозуміння керівництва центрального стадіону Черкас та клубу Черкащина змушена догравати осінню частину сезону саме на “Арсенал-Арені”.

Команди знаходяться на протилежних полюсах турнірної таблиці. Черкащина розташовується на останньому місці після перемоги запорізького Металурга, а Оболонь-Бровар — на третьому. У випадку перемоги кияни повернуться на першу сходинку.

Підопічні Ковальця перед грою вважалися явним фаворитом, адже їхні суперники вже протягом 11 матчів не можуть перемогти у чемпіонаті. За 11-ть турів Черкащина здобула всього один заліковий пункт, пропустивши 29 м’ячів.

В останніх матчах помітно, що черкаський колектив поступово налагоджує свою гру, але поки що не вистачає реалізації моментів.

Перший тайм не вирізнявся кількістю гольових нагод. За 45 хвилин найреальніша була у «пивовара» Артема Ковбаси, який, отримавши передачу від Євгена Єфремова, невдало пробив метрів з 11-ти. Черкащани майже не турбували Назарія Федорівського, покладалися, здебільшого, на удари здалеку, проте ця тактика успіху їм не принесла.

Відкрили рахунок кияни з 11-метрового. Ігор Мединський намагався проштовхнути м’яч у сітку, а Олексій Майборода ногами в’їхав у півзахисника Оболоні-Бровар – пенальті. Олександр Батальський із позначки пробив бездоганно — 0:1.

По перерві «пивовари» діяли, що називається, за рахунком і за свої обережні дії врешті поплатилися. На 68-й хвилині господарі провели чудову контратаку: Іван Тищенко — Андрій Фаюк — Андрій Сторчоус. Останній головою вразив ціль — 1:1.

Гості кинулися вперед, і, хоч просиділи кінцівку матчу на воротах Майбороди, кілька атак у відповідь пропустили – Федорівському довелося навіть включатися в гру. Коли спливали останні секунди і нічиєї, здавалося, не уникнути, в ролі джокера гостей виступив Тарас Пучковський, який проштовхнув у сітку м’яча ледве не з лінії воріт — 1:2.

Man of the Match: Тарас Пучковський (Оболонь-Бровар)

Виявився найспритнішим у останній атаці, випередив Бурліна ізабив дуже важливий м’яч.

Черкащина (Черкаси) — Оболонь-Бровар (Київ) – 1:2

Голи: Батальський, 31 (пен.) — Сторчоус, 68, Пучковський, 90+3

Черкащина (стартовий склад): Майборода, Чорний, Бурлін, Цебро, Кошелюк, Цибульник, Медведь, Малєй, Тищенко, Сторчоус, Фаюк. Запасні: Марченко, Авер’янов, Орел, Тенжицький, Погранічний, Шурубура, Антонюк, Цокало, Нікішов, Лєнчінков. Головний тренер: Олександр Кирилюк

Оболонь-Бровар (стартовий склад):  Федорівський, Єфремов, Терехов, Коваленко, Безуглий, Майданевич, Валєєв, Покотилюк, Мединський, Ковбаса, Батальський. Запасні: Боровик, Бровченко, Гуськов, Семенко, Слободян, Гуті, Прокопенко, Пучковський, Шевченко. Головний тренер: Сергій Ковалець

14:00. смт. Щасливе. Стадіон “ Арсенал-Арена”.
Арбітр: Павло Дубровець (Житомир)