«Мертві бджоли не гудуть». Дубль Нурієва допоміг Минаю обіграти Миколаїв

Анатолий Нуриев, fcminaj.com
Все ближче до групи лідерів підтягується новачок Першої ліги.

Ігор Дашков, Sport Arena

Шість рядків турнірної таблиці та аж 13 очок розділяли суперників перед цим матчем, причому, ФК Минай (дебютант Першої ліги) знаходився значно вище за МФК Миколаїв, який напередодні сезону, скажімо так, був не проти знаходитися десь поруч із першою п’ятіркою. При цьому гості, які переживають трансформацію після зміни наставника, виставили досить експериментальний склад, де не знайшлося місця дискваліфікованому Сартіні та кільком звільненим напередодні гравцям.

Господарі ж, які дуже сильно виступають вдома, виставили досить бойовий, фактично ідеальний склад, а тому з перших хвилин кинулися на ворота «корабелів». Після широкої атаки з розрізною передачею від Страшкевича прямо на воротаря виривався грізний Гегедош, але голу на 10-й хвилині завадили статися воротар Старченко і захисник Березянський (один із тих, кого перевів у першу команду із резервного складу Чаус, який раніше очолював якраз МФК Миколаїв-2).

На 100% шанс суперника миколаївці відповіли кількома контрами, але Куксенко не чекав зручної поперечної передачі від Ковальова, тому не вирвався на оперативний простір, а коли Бугай адресував довгу передачу Войцеховському, воротар господарів Кулинич вчасно вибіг йому навперейми. А на 30-й хвилині чудовий шанс забити випав уже минайцям. Гегедош у боротьбі з Кушніренком заробив жовту картку для захисника та розкішний штрафний для своєї команди, але Нурієв і першим ударом, і повторним не зміг оминути стінку. Ближче до перерви ледве не вирвався на воротаря Страшкевич. Тим не менш, нулі на табло.

Другий тайм команди почали рішуче: гострими, але трішки неточними ударами після рейдів відзначилися миколаївець Куксенко та минаєць Пиняшко. А невдовзі стрімкий хавбек господарів з нічого видав загострення через правий фланг, заробивши пенальті та переломивши хід подій. Уже біля лицьової Пиняшка збив Рогозинський, а Анатолій Нурієв з 11-метрової позначки пробив у правий від воротаря кут так, що стрибок Старченка вже не міг ніяк зарадити – 1:0.

Господарі дуже потребували другого голу, а отримали його вже на стандарті після кількох гострих атак без гідного завершення. Все той же Нурієв пішов на ближню стійку, звідки в стрибку головою замкнув подачу Глаголи від лівого прапорця – 2:0. «Мертві бджоли не гудуть», – нагадав маскот миколаївців Павло Зібров. Ех… І до кінця гри скоріше Минай міг довести рахунок до розгромного (Старченко виграв вихід один на один у Маїка), аніж Миколаїв – скоротити відставання, не кажучи вже про відіграш.

33 очка в активі минайців – вони зрівнялися з Рухом і станом на цю хвилину обійшли Інгулець і Волинь (їй ще грати пізно ввечері). 17 очок лишається у миколаївців – вони будуть на тій же 12-й позиції.

Man of the Match: Анатолій Нурієв (ФК Минай)

Своїм дублем після стандартів нокаутував суперників. Має 10 голів на особистому рахунку, тож продовжує переслідувати лідера гонки бомбардирів Ніку Січінаву з Інгульця.

ФК Минай – МФК Миколаїв – 2:0
Голи: Нурієв, 58 (пен.), 75

Минай: Кулинич, Беца, Дмитренко (Жичиков, 56), Маткобожик, Стасюк, Гавриленко, Пиняшко, Страшкевич (Шпак, 70), Нурієв (Карноза, 84), Глагола (Кіча, 79), Гегедош (Маїк, 64). Запасні: Попович, Антоніо Сантос, Кополовець, Русин, Лобода, Микуляк, Вагін. Головний тренер: Василь Кобін.

Миколаїв: Старченко, Горват, Кушніренко, Березянський, Рогозинський (Семенов, 66), Вітенчук (Росляков, 45), Куксенко, Кравченко, Ковальов (Семенина, 77), Бугай (Швець, 89), Войцеховський (Берко, 72). Запасні: Крюков, Біневський. В.о. головного тренера: Юрій Чаус.

14:00. с. Минай. «Минай-Арена»
Арбітр: Дмитро Кубряк (Одеса)