18644104

Агробізнес мінімально обіграв Балкани на виїзді

SPORTARENA.com
Агробізнес не виключається з перегонів за лідерами.

У селі Зоря зустрічалися 13-та та сьома команди чемпіонату. Команди підійшли до очного протистояння у абсолютно різному настрої. Балкани — на тлі поразки від Металіста 1925, а Агробізнес навпаки, здобув вольову перемогу у матчі з  Інгульцем.

Підопічні Пархоменка не можуть перемогти шість турів поспіль. Перервати невтішну для себе статистику зорянцям буде досить складно у матчі проти суперника, який окрилений після вольової перемоги у минулому турі. Проте, також необхідно зазначити що і Агробізнес не вражає своїми результатами у виїзних матчах. Команда програла дві виїзні зустрічі поспіль.

На старті матчі жодна з команд не форсувала події, лише на 22 хвилині Опря ледь не скористався помилкою захисників суперника, але перекинути Воробея з-за меж штрафної йому не вдалося. За кілька хвилин Юречко не за правилами зупинив Черненка біля власної штрафної, але сам постраждалий пробив з небезпечного штрафного не найкращим чином – Зеленський справився.

Поступово гості освоїлися і додали в активності, закривши Балкани на їх половині поля.

Ільницький збив Семенця, якого чудовою передачею вивів на рандеву з Зеленським Кухарук, і Кутаков вказав на 11-метрову позначку. Черненко без проблем розібрався з кіпером Балкан. 0:1.

На 36 хвилині Семенюк ударом з кута воротарської перевірив реакцію Зеленського, який м’яч потягнув. Але після зіткнення з Семенцем кіпер Балкан зірвався і махнув кулаком у бік кривдника — обидва гравці отримали обопільні жовті. На 41 хвилині Семенець отримав передачу з глибини і буквально розстрілював ворота Балкан, але Зеленський кинувся під м’яч як на амбразуру. Браво, Микито!

У другом таймі перший момент створили гості аж на 67 хвилині, свіжий Сікорський елегантно вивів Черненка на рандеву з Зеленським, але півзахисник Агробізнеса програв дуель кіперу.

Ближче до фінального свистка Балкани почали додавати. На 77 хвилині запам’ятався ударом головою Юречко поруч зі стійкою. Навала останніх хвилин з боку Балкан не принесла бажаного. У підсумку, Агробізнес здобуває другу поспіль перемогу і продовжує погоню за лідерами.

MAN OF THE MATCH Богдан Семенець (Агробізнес)

Не найкращий сезон для яскравого форварда. Але в цьому матчі Іванов вгадав, виставивши в старті Богдана, який заробив пенальті і постійно нагнітав попереду, тримаючи в напрузі захисників Балкан.

Балкани – Агробізнес – 0:1

Гол: Черненко, 31, з пенальті

Балкани (стартовий склад): Зеленський, Опря, Ільницький, Юречко, Чернишов, Златов Вадим, Гаврилюк, Саламаха, Захаревич, Антюх, Златов Микола

Запасні: Лободров, Тропанець, Серденюк, Пенов, Пархоменко, Паламар, Гранчар, Георгієв, Болокан

Головний тренер: Пархоменко Андрій

Агробізнес (стартовий склад): Воробей, Гагун, Палюх, Курило, Бойчук, Дідик, Семенюк, Думанюк, Кухарук, Черненко, Семенець

Запасні: Панченко, Юхимович, Сікорський, Зінкевич, Груша, Гарсія Кампіло Педро, Вергун, Буй

Головний тренер: Іванов Олександр

14:00 с. Зоря. Стадіон ім. Бориса Тропанця

Арбітр: Дмитро Кутаков (Київська область)