Бойова нічия Чорноморця і Минаю в Одесі

SPORTARENA.com
chernomorets.odessa.ua
Минай оступається в боротьбі за першу трійку.

П’ята команда Першої ліги приїжджала у гості до десятої. Перед початком чемпіонату мало хто міг повірити у те, що абсолютний дебютант ліги Минай випереджатиме брендовий Чорноморець на 12-ть залікових пунктів за підсумками 18 турів.

У минулому турі одесити розчарували своїх вболівальників, розгромно програвши Гірнику-Спорт на виїзді. Минай навпаки, у листопаді ще не втрачав залікових пунктів. Особливу увагу захисникам Чорноморця необхідно було звернути на Нурієва, який у двох матчах забив три м’ячі.

З приходом Остапа Маркевича Чорноморець потужно грає вдома — із дев’яти  можливих залікових пунктів моряки здобули сім. Перед грою у господарів виникли певні кадрові труднощі, матч через дискваліфікацію пропускав досвідчений Віталій Гошкодеря.

Господарі розпочали матч з атак, а відкрити рахунок вдалося саме гостям. Гольову атаку розпочав Максим Жичиков, а завершували спочаткуГегедош, а потім і Нурієв – після удару останнього Долгов зіграв рукою. Нурієв з 11-метрової позначки пробив на відмінно, як, до речі, і в поєдинку першого кола з цим суперником. 0:1.

Одесити встановили рівновагу в середині першого тайму. Штогрін фінтом красиво прибрав суперника, віддав передачу Норенкову, який зліва увірвався до штрафної та з-під захисника поцілив точно в ближній кут. 1:1.

Ініціативою по перерві володіли підопічні Остапа Маркевича. Проте до небезпечних моментів справа майже не доходила. Пригадується смачний постріл метрів з 25 метрів Хамелюка. А найреальнішу нагоду здобути для Чорноморця три очки втратив Аржанов, який замикав передачу Мусолітіна, та не зміг переграти Андрія Поповича.

На заключні хвилини тренерський штаб одеситів кинув у гру ветерана Ковпака, а закарпатців — Карнозу. Сподівання на досвід не справдилися — арбітр зафіксував нічию. 1:1, які навряд задовольнили якусь команду.

Man of the Match: Андрій Попович (ФК Минай)

Провів гарний матч попри пропущений гол. У кількох випадках урятував Минай від неприємностей. Діяв надійно.

Чорноморець (Одеса) – ФК Минай 1:1

Голи: Норенков, 28 — Нурієв, 11 (пен.)

Чорноморець (стартовий склад): Кожухар, Вєлєв, Долгов, Рижук, Голіков, Ткачук, Хамелюк, Норенков, Мусолітін, Аржанов, Шторгін. Запасні: Варакута, Воронін, Ратушняк, Тітаревський, Семенів, Ярошенко, Ковпак. Головний тренер: Остап Маркевич.

Минай (стартовий склад): Попович, Беца, Жичиков, Допілка, Маткобожик, Стасюк, Гавриленко, Нурієв, Шпак, Страшкевич, Гегедош. Запасні: Кулинич, Вагін, Кіча, Кополовець, Пиняшко, Сантос, Русин, Глагола, Карноза. Головний тренер: Василь Кобін.

17:00. м. Одеса. Стадіон “Чорноморець”

Арбітр: Констянтин Труханов (Харків)