SPORTARENA.com
fcbrovar.obolon.ua
Команда Ігоря Жабченка створює сенсацію.

Ярослав Кроха, Sport Arena

На столичній “Оболонь-Арені” лідер Першої ліги зустрічався з дев’ятою командою чемпіонату. Обидва колективи підійшли до очного протистояння на тлі перемог у минулому турі. Відзначимо, що підопічні Ковальця три матчі поспіль виграли з різницею в один м’яч. Це свідчить про те, що “пивовари” можуть за рахунок класу та характеру досягати реультату.

Підопічні Жабченка набрали потужної ходи. Команда у двох матчах поспіль перемагала з рахунком 3:0. Особливо відзначився досвідчений Батюшин, який забив один м’яч івіддав два асисти.

Легкої прогулянки для киян точно не очікувалося, до того ж Гірник-Спорт вже перемагав Оболонь-Бровар у кубку України на цьому ж стадіоні. У обох команд перед грою відчутні кадрові втрати — матч пропускали Корольков та Єфремов.

«Гірники», а не «пивовари» почувалися в ролі господарів. Вони й першими створили небезпечний момент, проте Юрію Кравчуку, що бив здалеку, трохи не пощастило. Кияни відповіли ударом з близької відстані Артема Ковбаси, якому, здалося, завадив поцілити в сітку захисник. А потім прийшов гол у воротаОболоні-Бровар. Євген Шевченко грубо зіграв проти Олексія Збуня — арбітр призначив пенальті: Іван Білий не схибив — 0:1.

По перерві кияни кинулися відіграватися і ледь не потрапили в полон. Після передачі з флангу Збуньвивалився на рандеву з кіпером, проштовхував м’яча повз Євгена Боровика, який вибіг назустріч, але півзахиснику гостей відверто не поталанило.

Із середини другого тайму команди грали без центра поля, особливо старався на правому фланзі свіжий Гутті, але і Гірник-Спорт не відсиджувався у захисті і був винагороджений. На 82 хвилині Козлов отримав по ногах від Ковбаси білянапівкола штрафної, і Юрій Батюшин ще раздовів, що він — майстер стандартів. 0:2.

У підсумку, Гірник-Спорт здобуває третю поспіль «суху» перемогу, забивши у ворота суперників за цей час вісім м’ячів. Оболонь Бровар оступається, але залишається у трійці найкращих команд.

MAN OF THE MATCH: Юрій Батюшин (Гірник-Спорт)

Вів гру своєї команди, був лідером у центрі поля. А його важливий другий м’яч зі штрафного був красивим і надважливим.

Оболонь Бровар (Київ) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) — 0:2

Голи: Білий, 22 (з пенальті), Батюшин, 83.

Оболонь Бровар (стартовий склад): Боровик, Безуглий, Валєєв, Майданевич, Мединський, Покотилюк, Тєрєхов, Коваленко, Ковбаса, Батальський, Шевченко. Запасні: Федорівський, Бровченко, Гуськов, Семенко, Слободян, Гуттнер, Мате, Островський, Прокопенко, Пучковський, Улянченко, Тюрін. Головний тренер Сергій Ковалець.

Гірник-Спорт (стартовий склад): Ситников, Суханов, Кравчук, Білий, Шопін, Лозовий, Збунь, Лиховидько, Батюшин, Чепелюк, Хомченко. Запасні: Данкович, Одарюк, Козлов, Котляр, Герасимець, Головко, Ралюченко. Головний тренер – Ігор Жабченко.

16:00 м. Київ Стадіон “Оболонь-Арена”

Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород)