Кремінь удома обіграв Черкащину

fckremen.com
Кремінь впевнено обіграв відвертого аутсайдера.

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Кременчуці пройшла зустріч двох аутсайдерів Першої ліги. Суперників відділяло чотири залікові пункти, тому матч був надзвичайно важливий для обидвох команд.

Черкащині вже нікуди відступати, команді потрібно здобувати залікові пункти щоб залишити собі шанси на збереження прописки у Першій лізі. Статистика виїзних матчів у черкащан просто жахлива. Команда здобула всього один заліковий пункт на виїзді у цьому сезоні. Остання команди Першої ліги на даний не може перемогти вже протягом 12-ти матчів поспіль.

У гостей одразу два гравця основи пропускало матч Медведь та Бойко, тому тренерському штабові Олександра Кирилюка необхідно було поламати голову, щоб знайти гідну заміну основним гравцям центра поля.

Господарі активно почали матч і вже на п’ятій хвилині лише стійка врятувала ворота Черкащан після удару Таранухи головою. Господарі відповіли своєю атакою і ударом Тищенка в ствір на 22 хвилині.

А на 25 хвилині Тарануха вийшов на рандеву з Майбородою, обіграв того, але Бурлін вибив м’яча з порожніх воріт. На 34 хвилині Сторчоус відзначився черговим ударом і площину воріт, але Будюку не склало труднощів забрати м’яча до рук.

На початку другого тайму Козьбан цілком міг забивати, але з його ударом головою після навісу по центру справився Майборода. Черкащина відповіла ударом з кута штрафної від Сторчоуса.

Господарі додали в активності, змушуючи попрацювати Майбороду, але складно відзначити якийсь яскравий момент. І на 64 хвилині тиск на ворота Майбороди приніс свої плоди. Єрмаченко навісив з кутового і Зозуля в падінні ударом ногою переправив м’яча у ствір. 1:0

Забитий м’яч ще більше надихнув Кремень, який продовжив тиснути на ворота Майбороди. На 78 хвилині Майборода потягнув м’яча після удару головою Кошмана.

А на 86 хвилині Козьбану вдався шалений удар лівою щічкою і м’яч залетів за комірець Майбороді і від стійки залетів у ворота. 0:2.

Після цієї перемоги Кремінь ще глибше занурює Черкащину на останню сходинку, а три очки наблизили команду до рятівного 12 місця.

Man of the Match: Дмитро Зозуля (Кремінь)

Провів черговий впевнений матч центрбек, закривши групу атаки Черкащини. А його перший м’яч у грі став красивим і важливим для команди.

Кремінь – Черкащина – 2:0
Гол: Зозуля, 64, Козьбан, 86

Кремінь (стартовий склад): Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Скоблов (Масалов, 57), Воронченко, Павлик, Кошман (Недоля, 87), Тарануха (Єрмаченко, 46), Козьбан

Запасні: Олійник, Мурашов, Удод, Закорський, Куць

Головний тренер: Володимир Прокопіненко

Черкащина (стартовий склад): Майборода, Чорний (Шурубура, 46), Бурлін, Цебро, Кошелюк, Цибульник, Авер’янов, Малєй (Антонюк, 76), Тищенко (Погранічний, 71), Сторчоус (Орел, 76), Фаюк (Тенжицький, 71).

Запасні: Марченко, Лєнчінков, Цокало, Нікішов

Головний тренер: Олександр Кирилюк

Попереджені: Павлик, 23, Гончаренко, 75, Зозуля, 84 – Кошелюк, 43, Сторчоус, 73.

13:00 м. Кременчуг. Стадіон “Кремінь-Арена” ім. Олега Бабаєва. 1000 глядачів. Оцінка поля – 4.

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)