SPORTARENA.com
черкащина.com
Команда Лавриненка повернулася у топ-3.

Ярослав Кроха, Sport Arena

П’ята команда Першої ліги завітала у гості до останньої. Вже другий домашній матч поспіль Черкащина проводить у Щасливому на “Арсенал-Арені”, а підопічні Кирилюка ніяк не можуть досягти бажаного результату. За сім матчів  осені команда здобула всього один заліковий пункт. У петровців жахлива статистика виїзних матчів у листопаді. Команда програла Руху та Агробізнесу.

Та взагалі, Інгулець надзвичайно незручний суперник для Черкащини. За всю історію протистоянь черкащани жодного разу не перемагали. Виправити невтішну для себе статистику буде вкрай складно, з огляду на поточний стан команди.

Не склалося з цим і цього разу, хоча господарі попсували нерви амбітним петровцям. Інгулець з перших хвилин закрив суперника на його половині поля. Уже на 20 хвилині Січінава отримав по ногах у штрафній черкащан, але пенальті реалізувати не зумів, влучивши у поперечку. Однак вже за три хвилини Мішуренко, який останнім часом не потрапляв до «старту», скористався обрізкою захисників і закотив у порожні ворота. 0:1

А за кілька хвилин до свистка на перерву Інгулець забив удруге. Вихованець футболу Черкащини Синьогуб навісив з лівого флангу і ніким не прикритий Запорожець ударом головою розстріляв ворота Майбороди 0:2.

Але за хвилину Черкащина відновила інтригу. Після навісу до штрафного майданчика Інгульця Фатєєв підіграв собі рукою і Бойко відмінно виконав вирок арбітра. 1:2. На другий тайм не зміг вийти кіпер Майборода, якому в одному з епізодів пройшлися по гомілкостопу, тому на поле вийшов Ленчінков. І вже за десять хвилин по перерві Андрій врятував свої ворота після удару в упор від Мішуренка. Ще за кілька хвилин тотальна перевага гостей перетворилася в удар у поперечку.

За традицією Черкащина з середини другого тайму додає, так було і цього разу. І на 68 хвилині це принесло свої результати. Малєй увірвався до штрафної, Синьогуб здійснив підсічку і арбітр ставить другий пенальті. Але з ударом Фаюка справився Шуст. І вже в наступній атаці Інгулець ледь не забив, але м’яч влучив у поперечку. Оце так хвилина активності!

На 78 хвилині міг забивати Тенжицький ударом головою, але м’яч пролетів над поперечкою. Моментище для Черкащини! Запам’ятався і удар Сторчоусана 84хвилині, коли Шуст тільки ногою відбив м’яч на кутовий.

У підсумку, Інгулець здобуває важку перемогу і з гарним настроєм йде на зимову відпустку. А от Черкащина, якщо точково підсилиться,то навесні стане справжньою грозою авторитетів.

Man of the Match: Андрій Ленчінков (Черкащина)

Усі гравці Інгульця грали однаково рівно і з високим ККД. А от у складі Черкащини виділявся футболіст, який скучив за грою. Лєнчінков вийшовна поле у другому таймі вперше у сезоні і став справжньою стіною у воротах біло-жовтих. Він узяв два удари з меж штрафної Мішуренка,один удар Синьогуба, діяв активно і впевнено керував своїм захистом. І якби його партнери грали більш вдало в атаці, то й результат міг би стати цілком несподіваним у матчі.

Черкащина (Черкаси) – Інгулець (Петрове) – 1:2
Голи: Бойко, 45, з пенальті — Мішуренко, 23, Запорожець, 40
Нереалізовані пенальті: Фаюк, 68 (воротар) — Січінава, 16 (поперечка)

Черкащина: Майборода (Лєнчинков, 46), Задорожнюк, Бурлін, Цебро, Кошелюк, Цибульник (Орел, 73), Бойко (Нікішов, 84), Малєй, Тищенко (Зеленевич, 66), Сторчоус, Фаюк (Тенжицький, 76). Запасні: Ленчинков, Погранічний, Антонюк, Цокало. Головний тренер: Олександр Кирилюк

Інгулець: Шуст, Запорожець (Елла Кен, 90+3), Мішуренко (Коробка, 81), Фатєєв, Кучеренко, Марчук, Щедрий (Коваленко, 66, Клименко, 90), Січінава, Ковальов, Лупашко, Синьогуб. Запасні: Льопка, Сула, Козак, Лобода, Павлов, Балан. Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Попередження: Лєнчинков, 75 – Мішуренко, 80
13:00. смт. Щасливе. Стадіон “Арсенал-Арена”. 150 глдяачів. -5 С.
Арбітр: Михайло Райда (Івано-Франківськ)