gornyak-sport.net
Гірник-Спорт не зумів відновитися після матчу з Рухом посеред тижня

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Горішніх Плавнях у останньому турі 2019 року на вболівальників очікувало дербі Полтавщини. Перед очним протистоянням команди розташовувалися на дев’ятому та 14-му місцях відповідно.

Підопічні Жабченка підходять до заключного матчу осінньої часини сезону у блискучій формі. Команда перемогла у чотирьох матчах поспіль, забивши десять м’ячів і пропустивши лише один. Господарі абсолютно заслужено вважалися фаворитом матчу. До того ж, Кремінь у цьому чемпіонаті ще жодного разу не вигравав на виїзді. Перед грою Гірник-Спорт зазнав суттєвих кадрових втрат: матч через дискваліфікацію пропускали Хомченко та Білий, проте замінити їх у Жабченка було достатньо варіантів.

Команди почали без розвідки, обмінявшись своїми моментами. На початку матчу Лозовий філігранним фінтом пройшов двох захисників, але пробив з району штрафної у сітки з внутрішньої сторони сітки. Гості відповіли розрізною передачею Павлика на Козьбана, але Ситников виграв дуель у атакуючого півзахисника Кременя.

А на 29 хвилині гості забили. Сидоренко з правого флангу навісив до штрафної і Скоблов у дотик з району штрафної відправив м’яча у сітку. 0:1. Господарі додали в активності і цілком могли зрівнювати рахунок. Але на 39 хвилині Козлов пробив у стійку з району штрафної, а в наступній атаці Лиховидько з убивчої позиції пробив головою над поперечкою.

На 56 хвилині Зозуля ледь не зрізав м’яча у власні ворота, але Будюк врятував свою команду. За три хвилини з ударом в упор свіжого Єрмаченка зреагував уже Ситников.

А на 76 хвилині Ситников невдало вийшов із воріт, пролетів повз м’яча і Козьбан з-під Кравчука забив уже в порожні ворота. 0:2. На 81 хвилині Корольков, який проводив свій 200 матч у кар’єрі, бив ножицями через себе, але м’яч уперто не летів цього дня у ворота Кременя. Останні десять хвилин матчу гірники просиділи на воротах суперника, попри це реальний момент був у Козьбана, щоб довести рахунок до розгромного.

Отже, матч проти Руху цієї середи дався взнаки команді Ігоря Жабченка, яка так і не змогла повноцінно відновитися. Кремінь піднімається ще ближче до рятівної зони.

Man of the Match: Орест Будюк (Кремінь)

Черговий яскравий матч провів Козьбан, але роль Будюка у цій перемозі складно переоцінити. Врятував він команду після зрізки Зозулі, зреагував на удар зі штрафного Батюшина. Та й в цілому своїми діями вселяв упевненість у партнерів.

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – Кремінь (Кременчук) – 0:2
Голи: Скоблов, 29, Козьбан, 76

Гірник-Спорт (стартовий склад): Ситников, Суханов, Кравчук, Батюшин, Шопін, Чепелюк, Корольков, Збунь, Лиховидько, Лозовий, Козлов. Запасні: Данкович, Одарюк, Герасимець, Котляр, Ралюченко, Головко, Білоус. Головний тренер: Ігор Жабченко

Кремінь (стартовий склад): Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Скоблов, Воронченко, Недоля, Павлик, Кошман, Козьбан. Запасні: Олійник, Мурашов, Масалов, Куць, Єрмаченко, Тарануха, Удод, Закорський. В.о. головного тренера: Володимир Прокопіненко

13:00. м. Горішні Плавні. Спорткомплекс “Юність”
Арбітр: Владислав Дорош (Київ)