Sportarena
18644130

Авангард вдома впевнено обіграв Чорноморець

SPORTARENA.com
fcavangard.com
Господарі поля здобули впевнену вольову перемогу.

Євген Тоташвілі, Sport Arena

При Червенкові Чорноморець дуже суттєво відстав від групи лідерів. Тож тепер десята команда першості приїхала в гості до восьмої, маючи аж 8 очок різниці. До того ж, досвідчений центрхав Ткачук не міг допомогти гостям через дискваліфікацію. А от Авангард після двох перемог поспіль та 3-матчевої гольової серії свого форварда Яворського (вихованця одеситів, до речі), впевнено чекав у гості недавніх учасників Favbet Ліги.

Що Маркевич-молодший робить добре та системно, так це підпускає до гри вчорашніх резервістів. Саме вони допомогли Чорноморцю повести в рахунку вже в дебюті гри. Чемпіон світу серед молоді Мусолітін дав розрізну на Штогріна, Андрій спритно позбавився від супроводу захисника та метрів із 18-ти поцілив у кут – 0:1.

Але на сенсацію одеситів не вистачило. Вже перед перервою Авангард не тільки відігрався, а й вийшов вперед. Спочатку після ауту Яворський запустив Ємця через правий фланг, той продерся крізь кількох суперників і навісив, а Олексій Лобов головою замкнув подачу – 1:1. А буквально через хвилину вже Ємець запустив через правий край Воробея, той навісив, і захисники гостей зіграли напрочуд незграбно. Скидка, відскок – і м’яч опинився в воротах. Його автором попередньо записаний вихованець Чорноморця Вадим Яворський (якщо так – то четвертий гол підряд). 2:1.

А вже в другому таймі Авангард закріпив свою перевагу. Спочатку, правда, Яворський ударом повз ворота не реалізував пенальті, який заробив Мірошник у боротьбі з Гошкодерею. Зате пізніше на лівому фланзі Ємець заробив штрафний у боротьбі з Велєвим, і колишній форвард Чорноморця Матяж навісив так, що захисник Роман Мірошник головою замкнув його подачу – 3:1. Намагалися врятуватися одесити. Запам’яталися випади Штогріна, Тітаєвського, досвідченого Вороніна та його колеги за амплуа Рижука. Але таку перевагу краматорська команда не втратила й зробила вагомий крок до зимівлі на досить зручному восьмому місці з невеликим відставанням від групи лідерів. Цей результат їй забезпечив такий передвідпусковий розклад.

Man of the Match: Владислав Ємець (Авангард)
У першому таймі шматував лівий фланг оборони гостей (участь в обох гольових комбінаціях), у другому – вже на протилежному краю заробив штрафний удар під третій гол.

Авангард (Краматорськ) – Чорноморець (Одеса) – 3:1
Голи: Лобов, 44, Яворський, 45, Мірошник, 70 – Штогрін, 8
Незабитий пенальті: Яворський, 58 (воротар)

Авангард: Денчук (Якубенко, 90+3), Воробей, Мірошник©, Савін, Ульянов, Сеницький, Полюлях (Демченко, 51), Лобов, Матяж (Кірієнко, 80), Ємець, Яворський (Дедяєв, 66). Запасні: Моісеєнко, Сухаров, Шаврін, Куценко, Брюхов. Головний тренер: Остап Маркевич.

Чорноморець: Кожухар, Голіков (Воронін, 54), Рижук, Гошкодеря©, Велєв, Хамелюк, Долгов, Мусолітін, Аржанов (Тітаєвський, 62), Норенков, Штогрін. Запасні: Варакута, Плохотнюк, Ярошенко, Ковпак. Головний тренер: Остап Маркевич.

14:00. м. Краматорськ. Стадіон «Прапор»
Арбітр: Олександр Сахно (Київська область)
Попередження: Гошкодеря, 58, Долгов, 68


Все главные новости спорта и результаты в нашем Telegram. Подписывайтесь, чтобы узнавать все первым!


Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena