282
18644132

МФК Миколаїв відстояв нічию в Луцьку. Волинь – лідер з 1-очковим відривом

fcvolyn.net
Перед матчем відбулося вшанування «чемпіонів УРСР» 1989 року – побачена (особливо в першому таймі) гра їх не порадувала.

Дмитро Антоненко, Sport Arena

Після п’яти поспіль перемог поспіль один із головних претендентів на «зимове чемпіонство» – Волинь – була явним фаворитом у матчі проти кризового МФК Миколаїв. Гості програли «всуху» три останніх матчі, звільнили, не чекаючи зимової перерви, відразу кількох гравців, затіяли перестановку прямо по ходу сезону. Але так буває – чи то надмір емоцій зіграв свою роль, чи виснаження під тягарем лідерства, але Волинь замість легкої перемоги провела один із найважчих матчів.

Перший тайм у виконанні луцьких футболістів був взагалі ні про що – обмаль загострення, відчутні розриви між лініями, багато браку. Більшість гострих прострілів Кожанова, Хагназарі та Бартуловича гаснули в гущині в карному майданчику. Кілька перспективних атак, які розганяв, здебільшого, Сіаваш, завершувалися або неточними ударами, або непорозуміннями з пасами в недодачу чи наперекір.

Натомість, перед перервою МФК Миколаїв вийшов вперед. Гол прийшов з нічого. У пошуках варіантів розвитку атаки гості зіграли через задню лінію. Кушніренко з розважливістю плеймейкера запустив діагональ на правий фланг, звідки один із емісарів із друголігового резерву – Ляшевський – запустив передачу в карний майданчик. Влад Войцеховський прийняв і зумів якось з-під захисника пробити під поперечину – 0:1. Ось так так!

15-хвилинку в роздягальні Тлумак, вочевидь, використав на всі способи мотивації, тому що відразу ж після поновлення гри Волинь зобов’язана була відіграватися. Це Рябов розрізною передачею вивів на воротаря Кожанова, і той, мітивши в дальній кут, влучив у стійку воріт. Через три хвилини вже воротар Старченко виграв дуель у Дениса. А ще за кілька хвилин Кожанов стартував уже з лівого флангу, розігрався з Хагназарі, а коли отримав назад пас п’ятою від Сіаваша, завалився на газон поруч із захисником – пенальті. Денис розвів м’яч і воротаря по різних кутах – 1:1.

Далі гра пішла ще більш відкритою. Миколаївець Войцеховський, виманивши на себе голкіпера, запустив вище воріт. Лучанин Бартулович після пасу Климця також стратив перспективний момент. У відповідь після штрафного від Ковальова Ляшевський цілив точно в площину воріт, але м’яч, зачепивши захисників господарів, пішов за межі поля. Безліч разів група атаки на чолі з Кожановим проривала редут МФК Миколаїв, але то влучність підводила, то Старченко тягнув складні м’ячі. Від Кожанова, Хагназарі, Рябова – щонайменше, шість сейвів здійснив голкіпер «корабелів». Поруч із воротами після штрафного пробив Горопевшек. А коли Пономар вирвався прямо на воротаря – Старченко і тут встиг постелитися в ноги й не дати забити. А як кіпер потягнув у одній атаці удари Пономаря та Кожанова!

Але всі старання лучан були марними. Рахунок так і залишився нічийним. Волинь зараз перша з 1-очковим відривом, але це поки не «зимове чемпіонство» – Рух, якщо обіграє завтра Прикарпаття, матиме 39 очок проти 38-ми у волинян. UPD. Як стало відомо пізніше, вже після завершення матчу рефері вилучив волинянина Горопевшека.

Man of the Match: Денис Старченко (МФК Миколаїв)

Божив: парирував, щонайменше, шість прямих ударів із убивчих позицій, справлявся з масованими атаками та не дав збою при штурмі останніх хвилин.

Волинь (Луцьк) – МФК Миколаїв – 1:1
Голи: Кожанов, 55 – Войцеховський, 42

Волинь: Леванідов, Сімінін©, Курко, Ульянов, Цюпа, Рябов, Чачуа (Климець, 61), Кожанов, Хагназарі (Пономар, 83), Бартулович, Карпенко (Горопевшек, 46). Запасні: Неділько, Неплях, Мельничук, Михалик, Волошинович, Стрижеус, Богомаз. Головний тренер: Андрій Тлумак.

Миколаїв: Старченко, Ляшевський, Кушніренко, Порох (Семенов, 46), Горват (Куксенко, 46), Вітенчук, Попов, Ковальов©, Росляков (Панасенко, 66), Сондей (Бугай, 69), Войцеховський (Швець, 90+6). Запасні: Крюков, Пасічник. В.о. головного тренера: Юрій Чаус.

19:00. м. Луцьк. Стадіон «Авангард». 2000 глядачів.
Арбітр: Олександр Тітов (Донецьк)
Попередження: Чачуа, 16; Порох, 35; Вітенчук, 50; Горопевшек, 63; Рябов, 79; Бартулович, 84; Попов, 90+1; Ковальов, 90+4; Куксенко, 90+4
Вилучення: Горопевшек Міха, 90 (після завершення гри)