Рух виграв у Івано-Франківську і йде у відпустку лідером Першої ліги

SPORTARENA.com
fc.if.ua
“Зимове чемпіонство” львів'янам приніс автогол Прикарпаття.

Ярослав Кроха, SportArena

В Івано-Франківську 11-та команда чемпіонату зустрічалася з шостою. Обидва колективи підходять до очного протистояння на тлі поразок. Прикарпаття поступилося Волині, а Рух на тижні програв Гірнику-Спорт.

Цей матч надзвичайно важливий для підопічних Кучука. У випадку перемоги львівяни стануть зимовими чемпіонами Першої ліги. Прикарпаття три поспіль матчі програло, тому підопічні Ковалюка виходили на гру з бажанням реабілітуватися перед власними вболівальниками. Через дискваліфікацію гру пропускали Барчук та Климчук, тому тренерам довелося проводити ротацію у складі. Високо оцінив Ковалюк дебют Пастуха у старті на позиції центрбека в минулому турі, тому 21-річний футболіст знову з’явився на полі з перших хвилин. На передматчевому тренуванні, здається, отримав травму Дербах, тому замість нього на полі з’явився Бочкур, який у стартовому протоколі перебував у запасі.

Важке змерзле поле не дозволяло командам показувати стрімкий позиційний футбол. Але, на диво, найкраще до нього пристосувався ганець Антві, з ударом якого на 19 хвилині впорався Новак. Ще за дві хвилини Бойчук виграв єдиноборство у двох гравців Прикарпаття і пробив, Новак перевів кінчиками пальців м’яча на кутовий. Ще раз довелося працювати Новаку на 30 хвилині після удару Антві. На 40 хвилині після навала на ворота Прикарпаття спочатку Новак врятував свою команду, а за мить після удару Нємчанінова Пастух ударом головою виніс м’яч зі стрічки воріт.

Другий тайм почався з атак Прикарпаття, згадуємо удар з гострого кута Оринчака, але прямо в руки Мисаку. Але забили саме гравці Руху. Копина навісив з кутового і Бочкур зрізав ударом головою у ближній кут. 0:1.

На 77 хвилині Прикарпаття цілком могло зрівняти рахунок. Після навісу з правого флангу Кузьмин ударом головою скинув м’яча під удар Хоми, але після його удару Рух підстрахувала поперечка.

Кінцівку матчу Прикарпаття просиділо на воротах суперника, але Рух вистояв і йде у зимову відпустку на першій сходинці таблиці.

Man of the Мatch: Юрій Копина (Рух)

Центральний півзахисник діяв так як і має діяти центральний півзахисник на такому полі: потримати м’яч, шукати партнерів довгими передачами. Саме після його кутового Бочкур зрізав м’яча у власні ворота.

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Рух (Львів) – 0:1
Гол: Бочкур, 52, у власні ворота.

Прикарпаття: Новак, Бочкур, Пастух, Француз, Конкольняк, Оринчак (Януш, 65), Борисевич, Семотюк, Кузьмин, Дитко (Хома, 71), Цюцюра (Худоб’як, 79). Запасні: Піцан, Вульчин, Яневич, Геник, Шпирка, Солдатенко, Боришкевич,  Дербах. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Рух: Мисак, Дуць, Копина, Никитюк, Заставний, Нємчанінов, Марушка, Брікнер (Калюжний, 73), Синиця (Русин, 85), Бойчук (Банасевич, 90+4), Ернест Антві (Кондраков, 62). Запасні: Ільющенков, Коробенко, Леандро да Сілва, Мартинюк, Шевчук. Головний тренер: Леонід Кучук.

Попередження: Борисевич, 45+1, Худобяк, 90 – Никитюк, 45+1, Брікнер, 60, Кондраков, 75.
14:00. м. Івано-Франківськ, стадіон «Рух». 1000 глядачів. +1 С.
Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)