Металург зазнав 13-ї поразки у сезоні, поступившись Оболоні Бровар

fcbrovar.obolon.ua
Кияни захопили лідерство у Першій лізі.

Ігор Дашков, Sport Arena

У щільній групі лідерів має значення кожен матч: і поки в Петровому грали між собою конкуренти, Оболонь мала вигравати в аутсайдера, щоб повернути собі лідерство. Завдання звучить просто, але є кілька «але». По-перше, в стартовому турі кияни вдома втратили очки в грі із запоріжцями (супер-нічия 3:3). По-друге, Металург мав час, щоб освоїтися на новому для себе рівні, а також змінив тренера й провів певну селекцію. По-третє, результат останнім часом важко дається «пивоварам», а в Запоріжжя ще ж і довелося їхати без основного фулбека Майданевича, який, до того ж, уміє забивати напрочуд важливі і навіть вирішальні голи.

І справді, гра не показувала, що грають принципово різні за класом суперники – Металург виглядав більш гідно, ніж можна подумати, знаючи, що він на останньому місці. В першому таймі непогані моменти були в Білоусова, Могильного та Чернія – але били неточно. Навіть така грізна справа, як штрафні від Сарапія, не зайшла – в найкращому стандарті Едсон прибив лише стінку. А от кияни, у яких можна відзначити хіба що невлучний удар Покотилюка та кілька рейдів вінгерів, повели в рахунку перед самою перервою. На подачу Безуглого, який вдало вицілив м’яча з лівого флангу, ішов Гуськов, але відлетів від захисника наче від удару електрошокером – пенальті. Ігор Мединський запустив у правий від воротаря кут, і хоча той гадав, врятувати не зміг – 0:1.

Той же Гуськов відразу ж після перерви претендував на ще один 11-метровий, але цього разу від арбітра отримав жовту картку за «зайве падіння». Зате після досить віддаленого штрафного від Мединського голкіпер запоріжців не без труднощів витягнув м’яча з-під поперечини. Аналогічно виручив гостей їхній воротар-дебютант Боровик, потягнувши дуже гострий стандарт від Сарапія. Ще в кількох моментах поспішність підвела Металург. Але ні цей момент, ні небезпечні подачі штрафних від Трояновського, не допомогли аутсайдеру відігратися. Оболонь-Бровар із 34 очками окупувала перше місце.

Man of the Match: Ігор Мединський (Оболонь-Бровар)
Реалізував пенальті, міг забити гол туру зі штрафного, та й взагалі відіграв молодцем – посприяв мінімальній перемозі киян із максимальною користю.

Металург (Запоріжжя) – Оболонь-Бровар (Київ) – 0:1
Гол: Мединський, 44 (пен.)

16:00. м. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена»
Арбітр: Ігор Сташук (Чернігів)

Після цього матчу київський клуб захопив лідерство у Першій лізі, випередивши Рух на одне очко. Металург продовжує залишатися на останній сходинці турнірної таблиці з п’ятьма очками у активі.