Футбол
18887880

Кремінь здобув три очки в матчі з Металургом

SPORTARENA.com
Для Кременя Горішні Плавні стали фартовими — він здобув перемогу в матчі 2-го туру Першої ліги.

Ярослав Кроха, Sport Arena

Кремінь виграв свій перший домашній матч, який проводив у Горішніх Плавнях через реконструкцію штучного покриття “Кремінь-арени” ім. Бабаєва.

Хоча все було на користь гостей. Напередодні запорізький клуб підписав хавбека Таврії Гриппу. Для ще одного новачка Металурга, найкращого бомбардира Другої ліги Костянтина Чернія, у якого не склалося закордоном, це була і взагалі принципова гра – у минулому сезоні форвард разом із Кременем став абсолютним чемпіоном Другої ліги.

Залишився також у команді і провідний гравець атаки Едуард Сарапій, який проходив збори з Дніпром-1 і його доля вирішувалася саме цими днями. Щоправда, Сарапій до заявки не потрапив, а Чорній і Гриппа лишилися в запасі. Але запоріжці з такою групою атаки приїхали до Горішніх Плавнів виключно за перемогою.

Але суперник був непростий — минулого сезону у Другій лізі Кремінь у матчах з Металургом набрав сім із дев’яти можливих залікових пунктів. Тому команда Столовицького мала певну моральну перевагу над суперником. До того ж Металург і Кремінь на двох забили п’ять м’ячів у першому турі, тому вболівальники команд сподівалися побачити взяття воріт. Тим більше відмінна якість поля Ювілейного передбачала технічну якісну гру.

Майже увесь перший тайм Кремінь посидів на воротах суперника, уже за перших 15 хвилин створив кілька можливостей. Після розіграшу кутових Локтіонов спочатку пробив вище воріт з убивчої позиції, а згодом після його ж удару захисник Металурга виніс м’яч з лінії воріт. А згодом запам’ятався своїм ударом з району штрафної площі Єрмаченко, котрий отримав філігранну передачу Мурашова. А ось гості вперше потурбували Будюка лише на 43-й хвилині, коли Щебетун бив з лінії штрафної.

На 62-й хвилині Кремінь провів зразкову атаку і повів у рахунку. Ченбай пройшов лівим флангом, Єрмаченко відгукнувся на навіс і з кута воротарської м’яко скинув на Павлика, який ударом головою не залишив шансів Левченку. 1:0.

Кінцівка матчу пройшла в обопільних атаках, але Кремінь грав більш обережно і зумів зберегти важливий для себе рахунок матчу. Команда Ігоря Столовицького піднімається вгору турнірної таблиці, а Металург залишається знизу.

Man of the Match Юрій Павлик (Кремінь)

Досвідчений півзахисник минулий сезон через травми провів не найкращим чином, але, здається, повертається футболіст до тями. Був активним у першому таймі, а у другому скористався ледь не з єдиної можливості своєї команди.

Кремінь (Кременчук) — Металург (Запоріжжя) — 1:0
Гол: Павлик, 62

Кремінь (стартовий склад): Будюк, Сидоренко, Зозуля. Гончаренко, Ченбай, Сафонов, Єрмаченко, Павлик, Воронченко, Мурашов, Локтіонов. Запасні: Закорський, Маліновський, Городенко, Астахов, Масалов, Куць. Нечипоренко, Скоблов, Тарануха. Головний тренер: Ігор Столовицький

Металург (стартовий склад): Левченко, Рудика, Сухина, Сачко, Бєлоусов, Дяченко, Ковальчук, Разуваєв, Олійник, Петров, Щебетун. Запасні: Петриченко, Черній, Гриппа, Загоруйко, Сидоров, Хамаха, Могильний. Головний тренер: Іван Богатир.

17:00. м. Горішні Плавні. СК «Юність»
Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса)

Увага! Остаточний, звірений із офіційними даними, протокол буде додано пізніше – по мірі надходження рапорту арбітра.