18887912

Волинь перемогла Металург. Це перша перемога лучан на виїзді в чемпіонаті

fcvolyn.net
Кожанов, Бартулович, Михалик і інші досвідчені лідери дали гостям різницю в класі із запоріжцями.

Євген Тоташвілі, Sport Arena

Жодного очка на своєму полі, три поспіль «сухих» поразки – можна було уявити собі мотивацію запоріжців на матч проти міцної Волині. Недарма, напевно, господарі повели в першій же атаці. Вони перехопили ризикований винос від Чачуа в поле, пішла швидка зворотка, Петров прострелив із лівого краю на Бєлоусова, і Денис із близької відстані влучив у ворота, випередивши пасивних захисників – 1:0.

На куражі Металург міг забивати ще, коли навіс Разуваєва ударом головою в притирку зі штангою завершував Ковальчук. Слідом уже Петров бив справа. І про ці моменти довелося пошкодувати вже невдовзі, тому що у гостей розгорнулася багатоходівка, яка дозволила їм відігратися. Рябов перевів атаку з центру наліво, Климець протягнув м’яча через лівий край і прострілив, так що Кожанов у дотик влучив у ближню «шістку» – 1:1.

До честі господарів, вони постаралися повернути собі перевагу. Був момент, коли Сачко після пасу на хід від Мягкова вибігав на воротаря, але досвідчений Михалик не дав йому розпорядитися моментом і м’яч влучив лише в зовнішній бік сітки. А коли Загоруйко замикав навіс Разуваєва зі штрафного, Неділько на досвіді витягнув м’яча з-під поперечини. Але якраз після цього моменту гості вийшли вперед. Після діагоналі з глибини поля Кожанов розігрався із Хагназарі й промчав через правий фланг, а коли Сіаваш встиг підключитися в карний майданчик, виклав йому м’яча точно під удар – 1:2.

Одначе чи то Металург освоївся у Першій лізі й почав атакувати значно більше, чи то захист лучан має великі проблеми, але аутсайдери-господарі відвозили «хрестоносців». До перерви Недільку довелося справлятися з ударами Бєлоусова та Сачка, а ще кілька атак були дуже гострими, але без завершення. На другий тайм Волинь кинула відразу три заміни, випустивши досвідчених гравців, кожен із яких був би не лише основним, але й лідером у запоріжців. Зрозуміло, виглядали гості явно більш переконливо: довелося Петриченку тягнути штрафний від Бартуловича, Пономар влучив у стійку, замикаючи навіс Кожанова, а ще через три хвилини було аж два удари в одній атаці гостей – після прострілу Сімініна Пономар не зміг переграти воротаря, а добивання від Кожанова з лінії воріт виніс захисник Ковальчук.

Але реалізація – це не про Волинь, і Металург міг карати за це гостей. Після подачі кутового Разуваєв головою направив м’яча в поперечину. А в відповідь гості забили. Активний Бартулович у боротьбі з Лихобабенком заробив штрафний, Михалик продовжив подачу на дальню стійку, де Курко відправив м’яча в ворота – 1:3. Вже через хвилину Загоруйко влучив із середньої дистанції в поперечку, але врятувати матч запоріжцям було не під силу. 19 очок набрала Волинь і залишилася на восьмому місці. Як і Металург – на останньому.

Man of the Match: Денис Кожанов (Волинь)

Гол, гольова передача та нескінченна кількість гострих флангових рейдів у виконанні MVP лучан.

Металург (Запоріжжя) – Волинь (Луцьк) – 1:3
Голи: Бєлоусов, 3 – Кожанов, 10, Хагназарі, 30, Курко, 81

Металург: Петриченко, Ковальчук (Трояновський, 65), Сарапій, Кулинич, Мягков, Разуваєв, Загоруйко, Бєлоусов, Сачко (Лихобабенко, 79), Могильний, Петров (Черній, 67). Запасні: Леонідов, Щебетун, Рудич, Шевчук. Головний тренер: Іван Богатир.

Волинь: Неділько, Сімінін, Курко, Михалик (Мельничук, 84), Цюпа, Рябов (Горопевшек, 46), Чачуа, Кожанов (Мурза, 88), Хагназарі, Климець (Бартулович, 46), Карпенко (Пономар, 46). Запасні: Леванідов, Неплях. Головний тренер: Андрій Тлумак.

16:00. м. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена»; 1370 глядачів
Арбітр: Ігор Бич (Київ)
Попередження: Тлумак (гол.тр.МЗ), 67, Загоруйко, 83

Протокол звірено з офіційним рапортом арбітра.