SPORTARENA.com
mfc.mk.ua
Запорізька команда набрала перше очко на своєму полі в чемпіонаті.

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Запоріжжі зустрічалися остання та 12-та команда Першої ліги. Миколаївський колектив проводила свій перший матч після відставки Сергія Шищенка. Команду очолив Юрій Чаус, який до цього тренував Миколаїв-2 і суміщає тренерську з директорською роботою. Команди підходили до очного протистояння в ігровій кризі. Металург програв п’ять матчів поспіль. У запоріжців відчутні проблеми з захистом, адже в них команда пропустила дев’ять м’ячів. У гостей справи не кращі, адже Миколаїв за чотири матчі здобув всього один заліковий пункт. У обох колективів були відчутні кадрові втрати перед грою, хоча Металург на противагу всім бідам отримав козир – повернувся до команди провідний центрхав Дмитро Крапивний, який відразу отримав місце у складі.

Але першими забили гості. На 20 хвилині Войцеховський увірвався до штрафної, віддав передачу, але Ковальчук підіграв собі рукою і це пенальті. Бугай пробив без шансів для Леонідова — 0:1.

Запоріжці після пропущеного м’яча додали у швидкості й свого досягли у другому таймі. Спочатку Черній знайшов у штрафній Лихобабенка, але м’яч влучив у руку, здалося, Кравченку й арбітр призначив другий пенальті у грі. Але Сарапію не вдалося переграти досвідченого Микиту Крюкова, який отримав свій перший шанс у сезоні у першій команді.

Однак на 77 хвилині Крюков нічого не зміг зробити з гарматним пострілом у ближній кут із відскоком від газону від свіжого Лихобабенка. Примітно, що відмінною передачею його забезпечив ще один гравець, який вийшов на заміну, Вадим Петров – він зряче зіграв головою після навісу до штрафної. 1:1

У підсумку нічия, Металург перериває свою п’ятиматчеву серію поразок, а Миколаїв показав, що команда вміє грати у футбол. От тільки б більше фарту!

Man of the Match: Микита Крюков (МФК Миколаїв)

Віддаємо належне досвідченому голкіперу. Досить упевнено він діяв, витяг пенальті, якісно керував захисною ланкою своєї команди. Навряд чи його можна звинувачувати у пропущеному м’ячі.

Металург (Запоріжжя) – МФК Миколаїв – 1:2

Голи: Лихобабенко, 77 – Бугай, 20, з пенальті.

Металург (стартовий склад): Леонідов, Бєлоусов, Дяченко, Сарапій, Мягков, Трояновський, Могильний, Крапивний, Ковальчук, Сачко, Черній. Запасні: Петриченко, Петров, Шевчук, Лихобабенко, Загоруйко, Сухина. В.о. головного тренера: Олексій Годін.

Миколаїв (стартовий склад): Крюков, Попов, Березянський, Сартіна, Горват,  Куксенко, Сондей, Ковальов, Бугай, Кравченко, Войцеховський. Запасні: Старченко, Семенина, Рогозинський, Панасенко, Радченко, Росляков. Семенов. В.о. головного тренера: Юрій Чаус.

16:00 м. Запоріжжя. Стадіон “Славутич-Арена”

Арбітр: Владислав Дорош (Київ)