Інгулець здобув перемогу над Металургом у компенсований час

SPORTARENA.com
facebook.com/mfcmetalurg
Петрівський клуб не відпускає лідерів у відрив.

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Петровому зустрічалися шоста та передостання команди Першої ліги. Господарі підходили до матчі у не найкращому стані, адже команда ще не перемагала у листопаді. Підопічні Лавриненка вважалися фаворитами цього протистояння не лише з огляду на турнірне положення, а й через те, що команда у 2019 році ще не програвала вдома. Натомість запоріжці програли чотири поспіль виїзні протистояння, хоча у кожному із них командна демонструвала досить непоганий футбол.

Перед грою Інгулець зазнав серйозних кадрових втрат. Матч через дискваліфікацію пропускали Лупашко та Синьогуб. Але Лавриненко славиться своїми кадровими рішеннями, тому вдалося рівноцінно замінити лідерів – Кучеренко з’явився з перших хвилин на полі, а от капітан Лупашко цього сезону не щоматчу виходить у старті.

Інгулець у першому таймі грав першим номером, але особливо нічим не запам’ятався. Щедрий пробивав з меж штрафної, найкращий форвард сезону Січінава раз бив здалеку і красивим ударом через себе. Металург особливо не відсиджувався у захисті, Шусту двічі довелося виходити далеко з воріт, розряджаючи ситуацію. Але за секунду до свистка Металург забив. Черній здійснив перехоплення на половині поля Інгульця, віддав передачу на Разуваєва і той зважився на дальній удар. М’яч ударився перед Шустом об газон і залетів під поперечку. 0:1.

На початку другого тайму Інгульцю вдався швидкий м’яч. На 51 хвилині Фатєєв навісив з правого флангу, захисник Металурга м’яч чиркнув уларом головою на дальню штангу, де чатував Козак. І той віддав передачу точно на дальню штангу, де чатував Січінава. 1:1.

На 70 хвилині після кутового Щебетун головою зрізав м’яча на дальню штангу, звідки Кучеренко відправив м’яча ударом головою в кут воріт. 2:1. А за три хвилини відзначився Петриченко, який чудом зреагував на удар впритул від Січінави. Але на 85 хвилині спокійний ритм гри розрізав гол від запоріжців. Сарапій підхопив м’яча у центрі, віддав передачу до штрафної на свіжого Щебетуна, який знайшов передачею Могильного і Герой минулого туру першої ліги з лівої поклав м’яча у ближню дев’ятку. 2:2.

На 90 хвилині кутовий заробив Щедрий, з ударом якого зі штрафного справився Петриченко, перевівши м’яча за поперечку. Той же Щедрий навісив, Ковальов опинився на дальній стійці, і ударом головою зробив рахунок 3:2.

У підсумку, Інгулець здобуває вкрай важливу для себе перемогу і закриває 2019 рік унікальним досягненням – жодної поразки на рідному стадіоні протягом року.

MAN OF THE MATCH: Олександр Козак (Інгулець)

Обох флангових півзахисників можна було відзначити, але Козак, на відміну від Фатєєва, відзначився гольовою, поклавши початок перемозі своєї команди.

Інгулець – Металург – 3:2 (0:1)

Голи: Січінава, 51, Кучеренко, 70, Ковальов, 90+1 — Разуваєв, 45+1, Могильний, 86

Інгулець (стартові склади): Шуст, Запорожець, Клименко (Мішуренко, 46), Козак (Коваленко, 82),, Фатєєв, Кучеренко, Павлов, Балан, Щедрий (Коробка, 90+5), Січінава (Сула, 90+4) Ковальов.

Запасні: Льопка, Елла Кен, Лобода, Писко, Марчук

Головний тренер: Сергій Лавриненко

Металург (стартові склади): Петриченко, Бєлоусов (Дяченко, 88), Олійник, Кулинич, Мягков, Трояновський, Сарапій, Крапивний, Могильний (Шевчук, 88), Разуваєв, Черній (Щебетун, 59).

Запасні: Левченко, Сачко, Загоруйко, Ковальчук.