Металург обіграв Балкани, які не знають перемог з вересня

SPORTARENA.com
facebook.com/mfcmetalurg
Запорізький клуб набрав 7 очок за останній місяць.

Ігор Дашков, Sport Arena

Металург у Першу лігу потрапив останнім серед усіх учасників – про це несправедливо забувають. У той час, як інші планомірно готувалися до сезону та комплектувалися під цей рівень, запоріжці збиралися стартувати в Другій лізі, лише в останній момент замінивши Арсенал-Київ, який знявся із змагань за якийсь тиждень до початку. Ясна річ, про якісний виступ за таких обставин не йшлося, але навіть з урахуванням всіх форс-мажорів і виправдальних обставин Металург занадто багато заборгував своїм фанатам. Із чотирма очками він – найгірший за виступами на своєму полі.

Здавалося, скромний середняк Балкани – суперник підходящий, щоб перервати свої невдачі. Сім турів не могли виграти зорянці, набравши за цей величезний відрізок всього лише одне очко. Але запоріжцям гості з Одещини дали гідний опір. Більше того, в першому таймі саме вони повели в рахунку, коли кутовий від Пархоменка-молодшого на дальній стійці головою замкнув Анатолій Опря – 0:1. 41-річний патріарх залишився без нагляду й повністю цим скористався.

Але втримати перевагу візитерам було не до снаги. Свій кутовий використали й господарі. Разуваєв розігрався з Мягковим, чию подачу замикав ударом з лету Дмитро Олійник. М’яч, зачепивши Костянтина Пархоменка, опинився в воротах – 1:1. На другий тайм гості вийшли з заміною – більш націленого на атаки півзахисника Георгієва замінив опорник Серденюк.

За хиткої гри рівних суперників Металург вийшов вперед після багатохвильової атаки. Лихобабенко перехопив м’яча, вивівши на голкіпера Чернія, той уже бачив м’яча в сітці, але Ільницький виніс із лінії воріт. Зате Костянтин встиг на підбирання й із лівого краю воротарського майданчика перекинув м’яча на правий, звідки Едуард Сарапій з відскоком від газону влучив у дальній кут – 2:1.

Закріплювати перевагу міг герой одного з недавніх турів Могильний: спершу не забив сам після розкішної діагоналі Сарапія, потім замість удару навісив на Сачка, а той не дістав подачу. Але й без того Балкани вже не змогли обігратися. Металург здобув 11 очок і наблизився до рятівної зони, Балкани з 14 очками тепер зовсім недалеко.

Man of the Match: Едуард Сарапій (Металург)

Забив переможний м’яч, але цим не обмежуються його досягнення. Здорово грав хвилеріза, видав кілька просто розкішних передач, якими зобов’язані були користатися Могильний, Черній, Сачко. Лише під кінець півріччя почав нагадувати себе зразка минулого сезону.

Металург (Запоріжжя) – Балкани (Зоря) – 2:1
Голи: Олійник, 45+2, Сарапій, 72 – Опря, 36

Металург: Петриченко, Бєлоусов (Дяченко, 90+2), Кулинич, Мягков, Трояновський, Сарапій©, Крапивний, Олійник (Лихобабенко, 64), Разуваєв (Сачко, 72), Могильний, Черній (Щебетун, 90+2). Запасні: Леонідов, Загоруйко, Ковальчук, Шевчук, Рудич, Сухина. В.о. головного тренера: Олексій Годін.

Балкани: Зеленський, Опря©, Саламаха, Юречко, Ільницький, Пєнов (Чернишов, 46), Гаврилюк (Гранчар, 67), Георгієв (Серденюк, 46), К.Пархоменко, Паламар (Тропанець, 62), Болокан. Запасні: Лободров, Захаревич, Паламарчук. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

16:00. м. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена». 1600 глядачів.
Арбітр: Олександр Солов’ян (Київ)
Попередження: Петриченко, 8; Паламар, 51