9797129

ФК Полтава и Нафтовик расписали ничью

Полтава сыграла вничью с Нафтовиком (1:1) в матче 24-го тура чемпионата Первой лиги.

Євген Бриж, Sport Arena

У Полтаві грали два кубкових бійці з Першої ліги: Нафтовик-Укрнафта припинив виступи, програвши Динамо, а полтавці так і не зустрілися з Шахтарем. Це, до речі, трохи дало переваги господарям, бо три останні поєдинки охтирчани грали на третій день, через що їхній тренер пішов на невелику ротацію складу, зокрема, в атаці, де зі стартових хвилин вийшли Загинайлов і Сондей, а брати Пасичі лишилися на заміні. У господарів же грали найсильніші, зокрема, після дискваліфікації повернулися Лебеденко та захисники Кушніренко й Ковтун — й усі вийшли в основі.

Перші хвилини не запам’яталися оберемком моментів, як це було в попередніх поєдинках Полтави. Суперники грали обачно, тримаючи м’яч подовгу в центрі поля. Але одразу в очі впадало прагнення Полтави пресингувати опонента на його половині поля і не давати організовувати йому швидкі атаки. На 15-й хвилині це принесло свій результат.

У центрі поля Трояновський, Насібулін та Нехтій запресингували Циколію, Суханова та Піднебенного, охтирчани втратили м’яч, Парамонов зі своє половини відпасував на Трояновського, а той, не зволікаючи, віддав довгу передачу в напрямку Нехтія. Бояринцев головою намагався вибити м’яч у поле, однак влучив у форварда Полтави, той підхопив м’яча, просунувся ближче до воріт, обіграв маневром Білика і пробив повз голкіпера у сітку воріт — 1:0.

Доволі довго Нафтовик приходив до тями, і лише на 30-й хвилині зумів відповісти бодай однією небезпечною атакою, коли закидання Піднебенного перехопив воротар Полтави. У швидкій атаці у відповідь полтавці знову вивели на ворота Нехтія, але той не впорався з пасом.

39-та хвилина — небезпечний кутовий у виконанні Нафтовика ледве не замкнув Бояринцев. А на 42-й знову вдалося перехоплення Полтаві, коли Лебеденко обікрав Суханова, відпасував на Трояновського, однак той правою «неробочою» ногою пробив надто слабко. І вже на 45-й Нехтій із передачі Насібуліна (знову після ефектного перехоплення і швидкої контратаки) пробив над воротами.

У другому таймі команди заграли жвавіше, особливо, Нафтовик. На 53-й гості втратили нагоду відігратися, коли воротар далеко вибіг на вихід за м’ячем і так його й не дістав, але удар Сондея у порожні ворота перервав Дмитренко. За хвилину вже Суханов влучив у поперечину після ефектного закрученого удару. Пожвавив атаку Нафтовика вихід на поле братів Пасічів у результаті подвійної заміни. І на 57-й хвилині — як підсумок цим зусиллям — після чергового кутового, який з правого флангу подав Герт, — охтирчани відігралися: Загинайлов перестрибнув усіх із лінії воротарської головою відправив м’яч у нижній правий від воротаря кут воріт – 1:1.

Ще за інерцією гості намагалися атакувати, на 72-й хвилині Загинайлов після прострілу влучив у штангу — але поступово вже полтавці перебирали ініціативу на себе. На 82-й другій хвилині після довгої передачі на Нехтія захисники ніби розступилися перед форвардом, але той не зумів пробити, потім після кутового ніхто не замкнув відмінну подачу, на 89-й Кушніренко головою з кутового від Насібуліна пробив над поперечиною, на 90-й — постріл Голікова після ідентичного стандарту парирував Данкович. У доданий арбітром час і полтавці, і охтирчани на контратаці створили ще моменти, але більше так і не забили.

Man of the Match: Роман Данкович (Нафтовик-Укрнафта)

У доволі напруженій грі багато вирішують поодинокі епізоди, і якщо в першому таймі воротар Нафтовика не зумів зберегти ворота на замку, до в другому його вдала гра допомогла гостям зберегти ворота в недоторканності і завоювати очко. Данкович мінімум тричі рятував команду від пропущеного м’яча на останніх хвилинах матчу.

ФК Полтава — Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 1:1
Голи: Нехтій 16 — Загинайлов 57

Полтава: Кринський, Кушніренко, Ковтун, Парамонов, Голіков, Дмитренко, Насібулін, Лебеденко, Зеленевич (Соломка 58), Трояновський (Дегтярьов 66), Нехтій. Запасні: Мусієнко, Приходько, Сокуренко, Янаков, Бородай. Головний тренер: Юрій Ярошенко.

Нафтовик-Укрнафта: Данкович, Циколія, Бояринцев, Білик, Суханов (Є.Пасіч 55), Передистий, Піднебенной, Загинайлов, Сондей, Герт (Власюк 69), Войцеховський (Г.Пасіч 55). Запасні: Юрчук, Цюцюра, Лапін, Антюх. Головний тренер: Володимир Книш.

Попередження: Насібулін 67, Дмитренко 71, Кушніренко 80 — Циколія 16, Бояринцев 58, Піднебенной 58, Білик 80, Власюк 90.

14:00. м.Полтава. Стадіон «Локомотив».

Арбітр: Олександр Павлюк (Київ).
Асистенти арбітра: Олексій Вітт, Володимир Коротін (обидва – Київ).
Резервний арбітр: Андрій Коваленко (Полтава).