Генсек УАФ Запісоцький: спілкувались з УЄФА стосовно календарів, Ліги чемпіонів та Ліги Європи, матчів збірних

...

Учора відбулась відеоконференція УЄФА стосовно актуальних питань у європейському футболі.

УЕФА ФФУ

Юрий Записоцкий, ffu.ua

Генеральний секретар Української асоціації футболу Юрій Запісоцький прокоментував учорашню відеоконференцію за участю представників УЄФА з приводу паузи в європейському футболі через пандемію коронавірусу.

«Більш технічна зустріч, вона стосувалася не світоглядних і стратегічних питань, а оперативних. Зокрема, що робити в найближчий час з календарями, закінченням домашніх першостей, європейськими змаганнями, Лігою чемпіонів та Лігою Європи, товариськими зустрічами, матчами національних збірних, плей-офами на Євро і осінньою частиною Ліги націй».

«Розуміння ситуації є абсолютним, і всі виходять з того, що найголовніше — життя і здоров’я людей. Футбол, звичайно, важливий, насамперед для нас. Але ніхто не буде приносити в жертву і ризикувати життями людей», — розповів Запісоцький в інтерв’ю програмы Футбол News.

Учора Королівський футбольний союз Нідерландів заявив, що УЄФА для завершення сезону в європейських чемпіонатах надав час до 3 серпня. Щодо єврокубків, то президент УЄФА Александер Чеферін розповів про наявність трьох варіантів відновлення та завершення сезону.

Українська асоціація футболу вимушенно призупинила розіграш чемпіонату України на невизначений термін. Дирекція УПЛ розглядає 15 травня як ймовірну дату потенційного відновлення сезону.вариант материала

Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Читайте также
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?