УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
15 сентября, 18:10
2925
2
2925
15 сентября, 18:10
14 сентября, 9:10
1312
3
1312
14 сентября, 9:10
Лента новостей

Гід по сезону ААФУ 2019/20

...
Гід по сезону ААФУ 2019/20

Sport Arena представляє учасників чемпіонату України серед аматорів 2019/20.

Новий сезон ААФУ в загальних рисах формувався ще в кінці червня, а от тепер, напередодні його початку, маємо повний склад учасників і календар. На старт викликається 32 учасники (минулого сезону було 35, а до того 15 років не збиралося трьох десятків). В останню мить не вийшли на старт ФК Кривий Ріг і претендент на участь у турнірі – Агронива. Серед клубів – чемпіони та володарі кубків своїх областей, амбітні новачки та 18 учасників минулосезонного турніру.

Представляємо прев’ю сезону – кожна команда оглянута, кожне досьє підготовано, всі основні новини зібрані, перспективи розібрані. Це – гід по сезону 2019/29 чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. При передруку просимо посилатися на сайт Sport Arena.

Група 1 – 10 учасників

ФК Малинськ (Рівненська обл.)

Рік заснування: 2009

Стадіон: «Ліон» (Малинськ) – вміщує 400 глядачів

Досягнення:

Бронзовий призер чемпіонату України з футболу серед аматорів 2019 року.

Віце-чемпіон Рівненської області 2013, 2016, 2017 та 2018 років. Бронзовий призер – 2015 року.

Переможець першості Рівненської області 2012 року.

Володар Кубка Рівненської області 2013, 2016 років. Фіналіст – 2015 року.

Чемпіон РОО ВФСТ «Колос» 2010 року.

Володар Кубка РОО ВФСТ «Колос» 2010 року.

Президент: Онищук Василь Федорович

Віце-президент: Самардак Богдан Миколайович

Начальник команди: Цюх Олександр Олександрович

Головний тренер: Шандрук Олег Миколайович

Тренер: Вознюк Сергій Васильович, Тюрін Михайло Вікторович

Новачки: в. Ольшевський Дмитро (Луцьксантехмонтаж №536 ФФВол), з. Герасимчук Владислав (ост.кл.: Буковина Чернівці Д3 ПФЛ), з. Трикош Сергій (Польща), з./п. Гордійчук Павло (ост.кл.: ПФК Суми Д2 ПФЛ), п. Капустинський Юрій (ОДЕК Оржів ААФУ), п. Ничипоренко Олег (Агробізнес Волочиськ Д2 ПФЛ), н. Гребень Станіслав (ФК Садове РОФФ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Грицаль Михайло Вр 09.04.1996
Ольшевський Дмитро Вр 29.06.2000
Фокін Микола Вр 11.02.1983
Воробей Роман Зх 07.06.1995
Герасимчук Владислав Зх 17.08.1998
Гергелюк Олександр Зх 05.06.1989
Гордійчук Павло Зх 04.08.1990
Луцюк Дмитро Зх 23.12.1990
Портянко Олександр Зх 27.07.1988
Трикош Сергій Зх 12.10.1998
Брикса Віталій Пз 08.04.1987
Кір’ях Віктор Пз 09.05.1993
Капустинський Юрій Пз 20.03.1997
Мичко Олександр Пз 05.02.1985
Ничипоренко Олег Пз 27.01.1994
Проневич Дмитро Пз 19.11.1984
Савицький Роман Пз 25.09.1989
Яструб Юрій Пз 25.10.1995
Гайдучик Микола Нп 30.12.1999
Гребень Станіслав Нп 18.08.1999
Дацюк Роман Нп 07.09.1988
Онищук Анатолій Нп 04.05.1997
Штандер Василь Нп 02.06.1996

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

1 (із 10)

18

12

5

1

40:12 (+28)

41

п/о

🥉 (1/2)

4

1

3

0

7:5 (+2)

6

Покуття (Коломия, Івано-Франківська обл.)

Рік заснування: 1982

Стадіон: «Юність» (Коломия) – вміщує 5000 глядачів

Досягнення:

Місто вигравало чемпіонат України серед аматорів (як «Карпати», 2012 рік).

Чемпіон Івано-Франківської області 1991, 2011, 2013 та 2017 років.
Срібний призер — 1983, 1985 та 1996 років.
Бронзовий призер – 1984, 1989, 2012, 2015 та 2016 років.

Володар Кубка Івано-Франківської області 1985, 1993, 1995, 2011, 2012 та 2018 років.

Виконавчий директор: Рубич Ігор Любомирович

Головний тренер: Турянський Сергій Миронович

Тренери: Корнута Любомир Васильович, Турянський Володимир Михайлович

Адміністратор: Геник Андрій Романович

Новачки: з. Локатир Святослав, п. Курташ Роман (обидва – Нафтовик Долина ІФОФ),

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Гоменюк Микола Вр 24.05.1996
Мегдиник Володимир Вр 04.04.1987
Громоляк Андрій Зх 18.05.1989
Лазорик Микола Зх 17.12.1984
Локатир Святослав Зх 24.04.1988
Москалик Роман Зх 23.05.1993
Подолюк Ігор Зх 01.06.1989
Свиридов Микола Зх 10.07.1987
Топчевський Андрій Зх 04.12.1992
Хандій Денис Зх 09.06.1994
Блащук Василь Пз 22.04.1995
Габрух Ярослав Пз 31.07.2001
Гаврилюк Роман Пз 09.05.1988
Ковальчук Андрій Пз 17.08.1993
Курташ Роман Пз 31.03.1989
Кушецький Ігор Пз 29.07.1990
Петранюк Андрій Пз 05.12.1998
Сікач Микола Пз 21.09.1991
Савчук Олександр Пз 31.07.1999
Уграк Руслан Пз 20.01.1988
Головачук Юрій Нп 13.03.1995
Карапка Олександр Нп 05.10.1990
Нападюк Ростислав Нп 01.11.2001

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

2 (із 10)

18

13

1

4

47:13 (+34)

40

п/о

(1/4)

2

1

0

1

3:7 (-4)

3

ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.)

Рік заснування: 2001

Стадіон: «ОДЕК» (Оржів) – вміщує 850 глядачів

Досягнення:

Чемпіон України серед аматорських команд 2013 року, бронзовий призер – 2005, 2010, 2014, 2016 та 2018 років.

Фіналіст Кубка України серед аматорських команд 2003 та 2012 років.

Чемпіон Рівненської області 2002, 2003, 2004, 2006, 2007, 2008, 2011, 2013, 2014, 2016 та 2017 років, неодноразовий срібний та бронзовий призер.

Володар Кубка Рівненської області 2001, 2003, 2004, 2006, 2007, 2009, 2010, 2014, 2015, 2018 років та неодноразовий фіналіст.

Володар Суперкубка Рівненської області 2011, 2013, 2015, 2016, 2017 та 2018 років.

Президент: Чернецький Мирон Львович

Начальник команди: Кулаковський Ярослав Ігнатович

Головний тренер: Поліщук Володимир Петрович

Тренер: Ядчишин Роман Миколайович

Адміністратор: Кожанчіков Валерій Іванович

Директор стадіону: Гвоздь Сергій Михайлович

Новачки: з. Соловей Віталій (МФА Мукачеве юн.), п. Семенчук Владислав (Верес Рівне Д3 ПФЛ), н. Сабатюк Максим (Адреналін Луцьк ДЮФЛУ),

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Бицюк Максим Вр 17.09.1999
Кособуцький Юрій Вр 25.04.1980
Омелянюк Андрій Вр 28.09.1999
Соловей Віталій Зх 19.04.2001
Гриб Тарас Зх 11.11.1991
Кадепський Юрій Зх 09.05.1993
Красномовець Юрій Зх 13.04.1994
Мучак Іван Зх 07.07.1991
Чикалюк-Козакевич Сергій Зх 20.02.1985
Ящук Вадим Зх 25.01.2000
Богданов Віталій Пз 22.02.1990
Бондар Дмитро Пз 11.11.2001
Варварук Тарас Пз 14.02.2001
Коляда Микола Пз 20.05.1992
Кошка Олег Пз 04.02.1988
Ніколайчук Олександр Пз 06.09.1992
Наумець Андрій Пз 07.12.1995
Приходько Андрій Пз 17.07.1998
Семенчук Владислав Пз 23.08.1996
Трофімчук Михайло Пз 25.10.1988
Фесенко Андрій Пз 06.02.1998
Газицький Віктор Нп 09.05.1985
Сабатюк Максим Нп 04.11.2000
Таргоній Павло Нп 01.03.1993

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

3 (із 10)

18

11

6

1

42:11 (+31)

39

Карпати (Галич, Івано-Франківська обл.)

Рік заснування: 1949

Стадіон: «Колос» (Галич) – вміщує 800 глядачів

Досягнення:

Чемпіон Івано-Франківської області 2018 року.

Володар Кубка Івано-Франківської області 2019 року.

Володар Суперкубка Івано-Франківської області 2018 та 2019 років.

Склад і посадовців додамо наступного тижня – після надходження заявки.

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

4 (із 10)

18

9

6

3

36:11 (+25)

33

Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська обл.)

Рік заснування: 2002

Стадіон: «Центральний» (Великі Гаї)

Досягнення:

Чемпіон Тернопільської області 2017 та 2018 років, віце-чемпіон – 2016 року.

Володар Кубка Тернопільської області 2011, 2013 років, фіналіст – 2018.

Президент: Березовський Юрій Романович

Почесні віце-президенти: Кохман Олег Андрійович, Чайківський Іван Адамович

Голова ГО «Агрон» Великогаївська ОТГ: Зендран Сергій Богданович

Начальник команди: Гуля Степан Романович

Головний тренер: Курдупель Роман Михайлович

Адміністратор: Шкільник Володимир Васильович

Директор стадіону: Гуля Степан Романович

Новачки: п. Олександр Павлусь (ФК Тернопіль-ДЮСШ ААФУ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Мазур Руслан Вр 02.10.1991
Рогаль Іван Вр 20.01.1998
Андрієшин Роман Зх 02.08.1996
Ковалик Віктор Зх 19.10.1984
Коник Дмитро Зх 07.11.1999
Лівіцький Олег Зх 19.09.1985
Лук’янов Сергій Зх 10.01.1985
Пастернак Андрій Зх 02.12.1992
Семенець Тарас Зх 30.10.1995
Скобляк Петро Зх 15.01.1996
Білик Валентин Пз 29.07.1996
Вонс Ігор Пз 15.04.1987
Гаврилюк Роман В. Пз 28.01.1990
Гурін Євген Пз 29.06.1991
Кривобедрий Арсен Пз 24.12.1998
Луцик Руслан Пз 09.04.1996
Павлусь Олександр Пз 18.06.2001
Червонецький Тарас Пз 10.06.1995
Ковалевський Ян Нп 26.06.1993
Процик Назар Нп 06.07.1994

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

5 (із 10)

18

9

6

3

28:16 (+12)

33

🆕 Вотранс (Луцьк)

Рік заснування: 2006

Стадіон: «Вотранс-Арена» (Підгайці)

Досягнення:

Чемпіон Волинської області 2006, 2007, 2011 та 2019 років.

Срібний призер – 2009 та 2010 років.

Бронзовий призер – 2008 року.

Володар Кубка Волинської області 2007 та 2009 років. Фіналіст – 2006 та 2010 років.

Президент: Волошин Юрій Святославович

Головний тренер: Максимюк Роман Васильович

Адміністратор: Столярчук Тарас

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Глушко Віталій Вр 11.06.1999
Перлов Роман Вр 10.07.1993
Вознюк Вадим Зх 26.01.1989
Котюн Євген Зх 31.07.1996
Кривицький Валентин Зх 26.10.1989
Химчук Андрій Зх 12.11.1996
Шандрук Роман Зх 29.05.1998
Волошин Артур Пз 26.11.1997
Малиш Ігор Пз 15.07.1983
Назарчук Олександр Пз 01.02.1989
Обертас Максим Пз 15.07.1988
Полетій Владислав Пз 14.01.1997
Рибковський Павло Пз 12.07.1989
Чопанюк Валентин Пз 06.07.1995
Шишка Василь Пз 06.01.1994
Ясінський Сергій Пз 17.03.1998
Дмитрук Ігор Нп 03.01.1996
Кошелинський Юрій Нп 11.05.1995
Ткачук Андрій Нп 03.09.1994
Шаула Юрій Нп 26.01.1995
Щербик Богдан Нп 09.06.1992

🆕 Епіцентр (Дунаївці, Хмельницька обл.)

Рік заснування: 1960

Стадіон: «Колос» (Дунаївці) – вміщує 2500 глядачів

Досягнення:

Чемпіон Хмельницької області 1994 та 2004 років.

Срібний призер – 1961, 2000, 2007, 2008 та 2009 років.

Бронзовий призер – 1960, 1999 та 2001 років.

Директор МЦ ФЗН «Спорт для всіх»: Кулик Микола Миколайович

Головний тренер: Ігнатьєв Володимир Петрович

Новачки: в. Дробний Олег, з. Темерівський Олександр (обидва – Кристал ААФУ), з./п. Керчу Олег (Буковина Д3 ПФЛ), п. Беженар Андрій (Покуття Коломия ААФУ), п. Пліс Тарас (Агробізнес Волочиськ Д2 ПФЛ), п. Садоха Володимир (ост.кл.: МФК Миколаїв Д2), н. Якубов Алішер (Балкани Зоря Д2 ПФЛ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Броварський Володимир Вр 16.01.1997
Дробний Олег Вр 09.01.1997
Валєєв Володимир Зх 06.09.1987
Ганін Віктор Зх 20.07.1982
Гринченко Анатолій Зх 15.11.1989
Керчу Олег Зх 06.07.1984
Папірович Вадим Зх 31.01.1992
Руснак Олександр Зх 20.08.1987
Стрільчук Ілля Зх 29.07.1995
Темерівський Олександр Зх 26.01.1988
Цінчик Вадим Зх 26.08.1993
Беженар Андрій Пз 16.11.1991
Зачиковський Денис Пз 25.10.1990
Карбовський Юрій Пз 03.01.1990
Пліс Тарас Пз 27.08.1991
Раца Сергій Пз 19.05.1991
Савчук Андрій Пз 18.03.1994
Садоха Володимир Пз 19.02.1994
Івашко Руслан Нп 10.11.1986
Морозов Ростислав Нп 16.01.1996
Якубов Алішер Нп 30.07.1992

🆕 Ковель-Волинь (Волинська обл.)

Рік заснування: 1986

Стадіон: «Центральний» (Ковель) – вміщує 1200 глядачів

Досягнення:

Чемпіон Волинської області 1995, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2010, 2013 років.

Срібний призер чемпіонату Волинської області 2011 року.

Бронзовий призер чемпіонату Волинської області 1996, 2007, 2016, 2017 і 2018 років.

Володар Кубка Волинської області 2011 і 2018 років.

Володар Суперкубка Волинської області 2010, 2011, 2012 років.

Президент: Романчук Роман Миколайович

Головний тренер: Лис Роман Миколайович

Тренер: Лис Микола Вікторович

Новачки: в. Харченко Дмитро, з. Зінь Андрій, з. Жмуйда Олександр (Волинь Луцьк U-19 ДЮФЛУ), п. Кашуба Віталій (ФК Малинськ ААФУ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Дувакін Дмитро Вр 19.04.1988
Харченко Дмитро Вр 11.05.2000
Жмуйда Олександр Зх 14.06.2000
Дручик Юрій Зх 02.02.1987
Зінь Андрій Зх 14.07.2000
Заліпа Юрій Зх 15.02.1993
Мороз Петро Зх 06.07.1987
Ткачук Петро Зх 04.07.1990
Дрегель Назар Пз 20.01.2000
Залібський Богдан Пз 30.10.2001
Тарасюк Станіслав Пз 27.04.2000
Федчук Олексій Пз 18.10.2001
Валігура Владислав Пз 04.05.2001
Данилюк Іван Пз 17.09.1989
Кашуба Віталій Пз 11.02.1989
Кузьмич Роман Пз 22.11.1988
Лукашук Андрій Пз 26.07.1992
Мигаль Назар Пз 11.03.2003
Романчук Роман Пз 19.08.1986
Самойлич Максим Пз 08.08.1993
Шафранюк Роман Пз 08.04.1997
Хмелярський Володимир Нп 09.12.1984
Ющук Артем Нп 25.06.2000
Заліпа Андрій Нп 10.02.1994
Ліщук Олександр Нп 16.02.1986
Романюк Дмитро Нп 11.10.1999

🆕 Нива (Теребовля, Тернопільська обл.)

Рік заснування: 1990

Стадіон: «Колос» (Теребовля)

Досягнення:

Чемпіон Тернопільської області 2014, 2015 і 2016 років.

Срібний призер чемпіонату Тернопільської області 1992 року.

Бронзовий призер чемпіонату Тернопільської області 1993, 1994, 1998, 2000, 2005 і 2007 років.

Володар Кубка Тернопільської області 1993, 1995, 1996, 2007, 2008, 2014 і 2015 років.

Начальник команди: Королюк Ярослав Іванович

Головний тренер: Козак Назар Ярославович

Тренер: Сороцький Ігор Васильович

Адміністратор: Мудрик Ігор Миколайович

Директор стадіону: Садовський Мирон Михайлович

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Ольховий Віктор Вр 21.06.1993
Петрусь Владислав Вр 24.02.1999
Плетеницький Микола Вр 25.10.1985
Голованьов Руслан Зх 05.07.1989
Кузів Роман Зх 05.07.1998
Макогон Павло Зх 25.09.1996
Никеруй Юрій Зх 04.04.1991
Субота Віталій Зх 21.03.1997
Чучман Станіслав Зх 28.01.1991
Шаповал Сергій С. Зх 04.02.1994
Баранець Борис Пз 22.07.1986
Баранець Григорій Пз 22.07.1986
Бегашов Олександр Пз 27.03.1991
Кренько Дмитро Пз 17.05.1996
Кузів Віталій Пз 05.07.1998
Никеруй Олег Пз 05.11.1996
Олексієнко Ігор Пз 20.01.1992
Слоневський Богдан Пз 29.03.1994
Сороцький Владислав Пз 02.05.1993
Гром’як Тарас Нп 19.03.1993
Рябець Богдан Нп 01.11.1991

🆕 Світанок-Агросвіт (Шляхова, Вінницька обл.)

  • Рік заснування: 2017
  • Стадіон «Шляхова Арена» (Шляхова)
  • Досягнення:

Чемпіон Вінницької області 2018 та 2019 років.

Фіналіст Кубка Вінницької області 2017 року.

Президент: Ковбасюк Олег Іванович

Віце-президент: Ковбасюк Іван Олегович

Начальник команди: Шелест Олександр Миколайович

Головний тренер: Євстафієв Дмитро Олександрович

Директор стадіону: Карманчук Віктор Васильович

Новачки: в. Іван Карабін, в. Антон Кречик, з. Олександр Борячук, з. Володимир Голуб, з. Сергій Малка, п. Дмитро Загалевич, п. Максим Фурман, н. Віктор Новаківський (всі – ост.кл. Факел Липовець ААФУ), з./п. Єрмак Олег (Зоря Бельці Молдова Д1), п. Васалатій Владислав (Володимир Тиврів ВінОФФ), п. В’ячеслав Гаді, н. Іван Сомов (обидва – Авангард Бзів ААФУ), п. Донхо Мергі (Агродім Бахмач ААФУ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Камінський Юрій Вр 02.05.1996
Карабін Іван Вр 30.09.1988
Кречик Антон Вр 05.02.2000
Євстафієв Дмитро Зх 03.01.1985
Борячук Олександр Зх 25.04.1991
Гаді В’ячеслав Зх 22.07.1983
Костюк Олександр Зх 07.02.1992
Малка Сергій Зх 09.08.1988
Рудий Володимир Зх 20.09.1983
Чернега Вадим Зх 23.05.1990
Єрмак Олег Пз 09.03.1986
Бачур Віталій Пз 17.12.1984
Васалатій Владислав Пз 07.11.1995
Голуб Володимир Пз 05.07.1989
Донхо Жедсоп Мергі Пз 10.05.1993
Заводян Андрій Пз 06.11.1983
Загалевич Дмитро Пз 19.11.1996
Кучеренко Сергій Пз 07.01.1984
Нечипорук Олександр Пз 27.10.1978
Ольхович Віталій Пз 10.01.1990
Рудий Володимир В. Пз 16.06.1990
Чельцов Володимир Пз 02.04.1991
Міранда Фелікс Карлос Нп 25.04.1996
Новаківський Віктор Нп 22.04.1985
Сомов Іван Нп 06.07.1991
Фурман Максим Нп 06.09.1997

Група 2 — 12 учасників

ЛНЗ-Лебедин (Черкаська обл.)

Рік заснування: 2006

Стадіон: «ЛНЗ-Арена» (Лебедин) – вміщує 376 глядачів

Досягнення:

Володар Кубка України з футболу серед аматорів 2018 року.

Бронзовий призер чемпіонату України з футболу серед аматорів 2019 року.

Чемпіон Черкаської області 2009, 2011, 2016 і 2017 років.

Срібний призер: 2007, 2012 років.

Бронзовий призер: 2008, 2014 років.

Володар Кубка Черкаської області 2017 року.

Фіналіст: 2009, 2012 років.

Переможець Першої ліги Черкаської області 2013 року.

Президент: Полтавець Андрій В’ячеславович

Начальник команди: Шевцов Василь Павлович

Головний тренер: Гречаний Василь Володимирович

Новачки: п. Балацький Денис (Авангард Бзів ААФУ), п. Поплавка Ярослав (ост.кл.: Зірка Кропивницький Д2 ПФЛ), п. Поступаленко Антон (ост.кл.: Торпедо-БілАЗ Білорусь Д1), п. Шестипалов Ілля (ВПК-Агро Д3 ПФЛ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Дейнеко Євген Вр 15.10.1985
Козаченко Дмитро Вр 11.01.1982
Калинич Андрій Зх 11.11.1988
Кондратюк Богдан Зх 19.06.1987
Листопад Тимофій Зх 12.10.1988
Парфьонов Олександр Зх 22.03.1989
Балацький Денис Пз 26.03.1997
Вакуленко Антон Пз 27.06.1995
Грицай Віталій Пз 20.01.1991
Дєдов Сергій Пз 19.06.1994
Коломієць Роман Пз 27.03.1992
Колос Олександр Пз 31.08.1995
Поплавка Ярослав Пз 16.10.1992
Поступаленко Антон Пз 28.08.1988
Ткаченко В’ячеслав Пз 23.03.1990
Тубольцев Артем Пз 01.07.1991
Шестипалов Ілля Пз 02.06.1996
Качур Руслан Нп 09.06.1982
Литовчак Мар’ян Нп 23.05.1997

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

1 (із 12)

22

18

3

1

67:15 (+52)

57

п/о

🥉 (1/2)

4

2

1

1

6:3 (+3)

7

Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)

Рік заснування: 2015

Стадіон: «Вікторія» (Миколаївка) – вміщує 500 глядачів

Досягнення:

Чемпіон України серед аматорів сезону 2017/18, срібний призер – 2018/19.

Фіналіст Кубка України серед аматорів сезону 2017/18.

Срібний призер чемпіонату Сумської області 2015, 2016, 2017, 2018 років.

Фіналіст Кубка Сумської області 2015 року.

Зимовий чемпіон Сумської області 2016 року.

Чемпіон Білопільського району Сумської області 2015 року.

Фіналіст Кубка Віктора Пожечевського 2018 року.

Президент: Бондаренко Сергій Миколайович

Начальник команди: Ткаленко Геннадій Миколайович

Головний тренер: Радіонов Артем Миколайович

Тренер: Качоренко Олександр Віталійович

Адміністратор: Ткаленко Юрій Миколайович

Новачки: з. Лойко Василь, п. Єременко Дмитро (обидва – ФК Малинськ ААФУ), з. Цапій Юрій (МФК Миколаїв Д2 ПФЛ), п. Гранкін Дмитро (Металіст 1925 Д2 ПФЛ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Єрохін Максим Вр 15.10.1997
Зінченко Микола Вр 28.10.1989
Зарубін Руслан Вр 21.03.1983
Лойко Василь Зх 21.09.1994
Лубашев Ілля Зх 24.04.1991
Михайлюк Тарас Зх 26.08.1984
Ретушняк Сергій Зх 02.03.1989
Цапій Юрій Зх 14.10.1986
Чередниченко Ігор Зх 09.05.1984
Борисенко Іван Пз 01.10.1997
Ганжа Максим Пз 02.09.1991
Гранкін Дмитро Пз 11.06.1990
Єременко Дмитро Пз 20.06.1990
Касьянов Артем Пз 20.04.1983
Кузьмін Андрій Пз 10.11.1995
Нелін Андрій Пз 17.07.1991
Романенко Володимир Пз 08.06.1985
Рябцев Владислав Пз 22.06.1996
Черніков Володимир Пз 07.10.1992
Шимко Олександр Пз 14.07.1990
Акімов В’ячеслав Нп 17.10.1989
Без’язичний Костянтин Нп 13.08.1992
Шевченко В’ячеслав Нп 30.05.1985

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

2 (із 12)

22

17

4

1

58:11 (+47)

55

🥈 2

5

1

2

2

11:8 (+3)

5

МФК Первомайськ (Миколаївська обл.)

Рік заснування: 2010

Стадіон: «Центральний» імені Л.Г.Кривицького (Первомайськ) – вміщує 4000 глядачів

Досягнення:

Чемпіон Миколаївської області 2017 та 2018, віце-чемпіон – 2013, 2015 та 2016 років.

Володар Кубка Миколаївської області 2013, 2017, 2018 та 2019, фіналіст – 2015 та 2016 років.

Володар Суперкубка Миколаївської області 2017 та 2018 років.

Президент: Співак Леонід Сергійович

Спортивний директор: Кухаренко Всеволод Віталійович

Тренери: Доценко Костянтин Дмитрович, Мілько Іван Іванович, Флакей Микола Дмитрович

Новачки: п. Тищенко Олексій (Мир Горностаївка Д3 ПФЛ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Чоларія Тимур Вр 12.02.1992
Максимчук Денис Вр 13.07.1991
Багнюк Олексій Зх 18.05.1979
Доценко Євген Зх 07.08.1982
Ротко Дмитро Зх 09.04.1997
Рябченко Євгеній Зх 06.02.1984
Шпортко Віталій Зх 15.06.1986
Алієв Сухраб Пз 12.11.1994
Вернидуб Владислав Пз 03.03.1989
Гончаров Владислав Пз 31.08.1995
Гранковський Сергій Пз 22.02.1987
Зайко Дмитро Пз 30.07.1985
Остапенко Олексій Пз 05.03.1997
Севодняєв Дмитро Пз 05.01.1994
Славінський Володимир Пз 25.08.1991
Сурай Олександр Пз 25.03.1997
Тищенко Олексій Пз 21.07.1994
Федорченко Сергій Пз 28.03.1990
Флакей Дмитро Пз 03.07.1992
Чоловський Володимир Пз 08.08.2001
Ярчук Дмитро Пз 23.03.1994
Крамаренко Олег Нп 27.08.1994

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

6 (із 12)

22

10

1

11

42:41 (+1)

31

Агродім (Бахмач, Чернігівська обл.)

Рік заснування: 2004

Стадіон: «Колос» (Бахмач) – вміщує 6000 глядачів

Досягнення:

Чемпіон Чернігівської області 2017 року, віце-чемпіон – 2016 року, бронзовий призер – 2015 року.

Фіналіст Кубка Чернігівської області 2016 року.

Президент: Давиденко Валерій Миколайович

Віце-президент: Іванько Володимир Вікторович

Начальник команди: Бадай Ігор Валерійович

Головний тренер: Тищенко Микола Віталійович

Тренер: Гаврильченко Олександр Миколайович

Новачки: в. Мусієнко Антон (Чайка Петропавлівська Борщагівка Д3 ПФЛ), з. Кіцута Анатолій (Чайка Вишгород ААФУ), з. Пішта Андрій (Політехнік НТУУ КПІ Київ Студ. ВФАС), п. Сірий Ілля (Діназ Вишгород Д3 ПФЛ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Мусієнко Антон Вр 18.01.1992
Волошин Антон Зх 29.10.1992
Журба Роман Зх 30.04.1988
Кіцута Анатолій Зх 22.12.1985
Кордюк Євгеній Зх 11.04.1994
Пішта Павло Зх 13.07.2000
Гаврильченко Олександр Пз 13.02.1988
Двалі Сосо Пз 07.07.1995
Єсаулов Артем Пз 14.05.1997
Ігнатьєв Володимир Пз 08.05.1995
Ільченко Артем Пз 04.11.1996
Кабанець Сергій Пз 29.03.1990
Кемфор Харіс Джорж Пз 15.07.1992
Пронак Євгеній Пз 13.02.1995
Сірий Ілля Пз 02.08.1995
Бамба Бурейма Нп 05.07.1996
Колочко Дмитро Нп 28.11.1997
Кохановський Анатолій Нп 05.10.1995
Сокол Владислав Нп 24.10.1996

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

8 (із 12)

22

8

3

11

23:34 (-11)

27

Авангард (Корюківка, Чернігівська обл.)

Рік заснування: 1960

Стадіон: «Паперовик» (Корюківка) – вміщує 1000 глядачів

Досягнення:

Чемпіон Чернігівської області 2007, 2012 та 2013 років.

Володар Кубка Чернігівської області 2011 та 2013 років.

Володар Суперкубка Чернігівської області 2012 та 2014 років.

Чемпіон міста Чернігова 2010 року.

Володар Кубка з футболу пам’яті Ю.Г. Школьникова 2010 року.

Президент: Верещака Олександр Михайлович

Віце-президент/головний тренер: Чорний Валерій Анатолійович

Тренер: Падун Артем Васильович

Новачки: в. Рощинський Олександр (Десна Чернігів U-19 УПЛ), в. Ширай Олександр (Фізтех Долгопрудний Росія аматор), з./п. Химанич Олександр (ФК Ромни ФФС), п. Порохня Андрій (Факел Липовець ААФУ), п. Чаус Максим (ост.кл.: Кристал Херсон Д3 ААФУ), н. Сердюк Максим (Юність Чернігів ДЮФЛУ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Падун Артем Вр 02.08.1983
Рощинський Олександр Вр 30.11.2000
Ширай Олександр Вр 21.02.1992
Вересоцький Андрій Зх 21.01.1992
Грищенко Володимир Зх 15.05.1998
Даценко Сергій Зх 10.12.1977
Поляниця Андрій Зх 24.01.1982
Стельмашенко Олександр Зх 25.01.1993
Чорний Валерій Зх 02.07.1982
Авраменко Дмитро Пз 15.04.1983
Алаєв Сергій Пз 06.04.1983
Ментей Віталій Пз 05.08.1992
Порохня Андрій Пз 17.02.1997
Химанич Олександр Пз 22.01.1997
Чаус Максим Пз 13.01.1994
Чуланов Володимир Пз 12.10.1985
Яловець Олександр Пз 11.12.1985
Кирин Владислав Нп 04.11.1997
Сердюк Максим Нп 21.05.2002
Твердовський Артур Нп 17.03.1984

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

9 (із 12)

22

7

6

9

31:38 (-7)

27

Рубікон-Вишневе (Київ)

Рік заснування: 2017

Стадіон: «Міський» (Вишневе) – вміщує 500 глядачів

Президент: Бірун Олег Григорович

Технічний директор: Руденко Роман Володимирович

Головний тренер: Курята Віктор Валерійович

Тренер: Маринчук Денис Богданович, Стриж Євген Петрович

Начальник команди Душко Валерій Романович

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Карнаушенко Руслан Вр 17.10.1999
Левченко Вадим Вр 22.04.1996
Следзевський Андрій Вр 04.04.2000
Стриж Євген Вр 20.04.1990
Арутюнян Давид Зх 13.06.1998
Котовий Володимир Зх 18.01.1997
Остроконь Артем Зх 03.08.1998
Чорномаз Анатолій Зх 29.04.1993
Шутенко Вадим Зх 30.09.1998
Бачинський Віктор Пз 13.09.1998
Ведута Єгор Пз 23.02.1999
Гусін Іван Пз 08.11.2001
Краснопольський Ярослав Пз 05.04.1999
Марченко Олександр Пз 24.04.1997
Ніколаєць Дмитро Пз 26.10.1998
Паламарчук Іван Пз 20.03.2000
Породько Олександр Пз 09.08.1998
Чаповський Дмитро Пз 11.05.1999
Швець Богдан Пз 31.03.1994
Гезлер Бахадир Нп 24.01.1997
Іващик Владислав Нп 24.07.2001
Тищенко Максим Нп 20.03.1995

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

10 (із 12)

22

7

5

10

27:29 (-2)

26

Олімпік (Кропивницький)

Рік заснування: 2000

Стадіон: верхнє поле «Зірка» (Кропивницький) – вміщує 100 глядачів

Президент і головний тренер: Кевлич Юрій В’ячеславович

Спортивний директор: Гвоздецький Юрій Миколайович

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Заховавко Андрій Вр 14.12.1995
Якименко Ростислав Вр 30.11.2001
Аркуша Данило Зх 24.11.2001
Бурда Микола Зх 27.02.2001
Гьо Крістіан Ромео Зх 07.03.1999
Доссо Амара Зх 20.12.1997
Затєєв Віталій Зх 18.02.2002
Конан Седрік Ів Андерсон Зх 28.12.2000
Н’чо Мішель Зх 26.12.2000
Оуедраого Муміні Зх 23.01.1999
Терпілов Євген Зх 20.03.1992
Гончаров Денис Пз 05.10.2001
Гьо Абдул Жуніор Пз 20.11.1997
Довгий Максим Пз 07.09.2000
Йоро Луа Прінс Пз 05.09.1996
Конан Куассі Жоель Пз 11.09.1999
Куассі Н’чо Стів Пз 24.12.1997
Скляниченко Сергій Пз 21.06.1998
Чорний Артем Пз 21.02.1995
Афувапе Абіола Крістіан Нп 05.12.1992
Бо Коффі Ів Нп 02.06.1993
Коаку Франк Патрік Нп 18.12.2000
Ніколенко Андрій Нп 25.04.2001
Себего Жоель Нп 24.07.1997

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

11 (із 12)

22

2

1

19

19:95 (-76)

7

🆕 Атлет (Київ)

Рік заснування: 1970

Стадіон: «Атлет» (Київ) – вміщує 150 глядачів

Президент: Старовойт Олександр Сергійович

Директор: Павленко Дмитро Валентинович

Старший тренер: Мурашенко Дмитро Костянтинович

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Ваник Михайло Вр 25.01.1999
Русан Сергій Вр 01.04.1989
Шкуренко Денис Вр 12.05.2002
Гайдук Павло Зх 30.05.1995
Долина Дмитро Зх 16.12.2001
Кушнірук Олександр Зх 02.03.1982
Руснак Микита Зх 25.04.1999
Сагайдак Олександр Зх 08.05.2001
Суханов Владислав Зх 07.04.2002
Тищенко Данило Зх 16.03.2002
Хоменко Артем Зх 02.02.2000
Швець Іван Зх 08.07.2002
Яценко Назар Зх 06.05.1999
Гаращенко Богдан Пз 11.05.2002
Давидяк Володимир Пз 24.07.2001
Кільовий Дмитро Пз 03.02.1993
Козачок Костянтин Пз 24.01.2000
Крицький Олександр Пз 15.04.2002
Мовчан Микита Пз 22.05.2002
Орел Анатолій Пз 11.02.1991
Пономаренко Дмитро Пз 15.08.2000
Твердохліб Єгор Пз 17.12.2000
Уруцький Олександр Пз 11.03.1994
Федоров Андрій Пз 12.12.1997
Хайрутдінов Тимур Пз 29.11.1999
Чистяков Владислав Пз 31.12.2002
Яковенко Владислав Пз 08.12.1991
Бабич Дмитро Нп 23.04.1996
Русан Ілля Нп 24.10.2000
Шлапацький Владислав Нп 14.06.2002

🆕 ФК Біла Церква (Київська обл.)

Рік заснування: 2019

Стадіон: «Зміна» (Біла Церква) – вміщує 846 глядачів

Директор і головний тренер: Мандрієвський Вадим Левкович

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Скворцов Дмитро Вр 16.01.1994
Стадничук Артем Вр 10.10.2000
Вієра Уаттара Аламісса Зх 11.06.1990
Еванг Майкл Метуге Зх 14.09.1995
Минзар Андрій Зх 03.02.1980
Морозюк Олександр Зх 16.10.2000
Морозюк Ростислав Зх 10.04.1999
Скорба Вадим Зх 23.02.1988
Винар Максим Пз 27.05.1994
Діякончук Олександр Пз 27.05.1998
Довгий Вадим Пз 05.07.1990
Костенко Євген Пз 07.07.2000
Петровець Артем Пз 02.12.2002
Стрелько Дмитро Пз 29.05.1993
Хабло Сергій Пз 12.06.1996
Шегда Василь Пз 12.06.1986
Кичка Олександр Нп 03.11.1989
Лешенок Ілля Нп 03.09.1986

🆕 Дніпро (Черкаси)

Рік заснування: 1955

Стадіон: Центральний (Черкаси) – вміщує 10321 глядачів

Президент: Коломоєць Ігор Анатолійович

Директор клубу: Гончаров Юрій Андрійович

Головний тренер: Тарасенко Євген Володимирович

Тренер: Жало Богдан Віталійович

Начальник команди: Щербак Сергій Миколайович

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Баккі Андреа Вр 09.10.2002
Кудін В’ячеслав Вр 11.04.1976
Роздорожній Микита Вр 30.06.2002
Скринський Данило Вр 21.03.2002
Бузинський Ігор Зх 16.09.1999
Дашко Костянтин Зх 27.07.2000
Коломоєць Віталій Зх 28.01.1999
Лукомський Денис Зх 18.08.1999
Ляхович Артем Зх 25.02.2000
Мовчан Ігор Зх 16.05.2001
Молоков Кирило Зх 24.05.2002
Синіцин Микита Зх 21.04.1998
Сухецький Геннадій Зх 05.09.1997
Винниченко Богдан Пз 15.11.2001
Дзюба Дмитро Пз 08.12.1998
Заіменко Данило Пз 20.04.2002
Загоруйко Кирило Пз 23.12.2001
Кулик Артем Пз 22.05.2000
Масоха Артем Пз 05.04.2000
Норенко Артем Пз 24.02.2000
Однороженко Роман Пз 13.10.2002
Пантелей Олександр Пз 31.12.2000
Пуш Микита Пз 16.09.2001
Черненко Максим Пз 22.11.2003
Шевченко Ілля Пз 14.07.2000
Антоненко Віталій Нп 03.05.2001
Гарнага Владислав Нп 25.02.2000
Кулинич Артем Нп 29.05.2002
Меркулов Євгеній Нп 01.02.2002

🆕 ФК Тростянець-2 (Сумська обл.)

Рік заснування: 2015

Стадіон: ім. В.П.Куца (Тростянець) – вміщує 1100 глядачів

Директор КЗ ТМР «Спортивний клуб «Академія спорту»: Єсип Богдан Борисович

Головний тренер: Коритник Сергій Миколайович

Новачки: в. Синицин Єгор, Курило Владислав, Москаленко Антон (всі – Велетень Глухів ФФСО), н. Тиєчко Степан (Альянс Липова Долина Д2 ПФЛ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Деревянко Денис Вр 14.09.1988
Синицин Єгор Вр 26.11.1998
Цьома Ігор Вр 09.04.1989
Білоненко Андрій Зх 10.12.1989
Бала Віталій Зх 25.11.1985
Давиденко Сергій Зх 01.07.1998
Дяковський Олександр Зх 01.09.1987
Жила Артем Зх 29.11.1997
Курило Владислав Зх 02.03.1999
Троценко Олександр Зх 15.02.1996
Хомич Олександр Зх 28.10.1994
Кончаков Антон Пз 27.04.1999
Кубай Максим Пз 26.08.1981
Мигаль Максим Пз 23.08.1996
Мусієнко Артем Пз 14.04.1998
Пимоненко Юрій Пз 27.10.1997
Сліпухін Андрій Пз 01.10.2000
Стецюк Олександр Пз 04.12.1987
Єсип Богдан Нп 02.08.1978
Івахненко Віталій Нп 31.10.1991
Михтуненко Сергій Нп 08.05.1995
Москаленко Антон Нп 19.10.1997
Півненко Вадим Нп 11.03.1984
Тиєчко Степан Нп 28.11.1984
Чухненко Володимир Нп 07.07.1992

🆕 ФК Чернігів

Рік заснування: 2003

Стадіон «Чернігів-Арена» – вміщує 300 глядачів

Досягнення:

Срібний призер чемпіонату Чернігівської області 2011 року.

Бронзовий призер чемпіонату Чернігівської області 2013, 2017 та 2018 років.

Володар Кубка Чернігівської області 2012 року.

Володар Суперкубка Чернігівської області 2013 року.

Неодноразовий чемпіон та володар кубка міста Чернігова.

Президент: Синиця Юрій Юрійович

Віце-президент: Синиця Микола Юрійович

Головний тренер: Постовий Вадим Володимирович

Тренер: Ярмошенко Михайло Іванович

Адміністратор і директор стадіону: Дудчик Анатолій Володимирович

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Новобранець Євгеній Вр 03.03.1993
Радич Данило Вр 02.11.2001
Борщ Дмитро Зх 22.06.1994
Зенченко Олексій Зх 17.10.1996
Зоц Ярослав Зх 14.12.2001
Мчедлішвілі Теймураз Зх 18.03.1985
Силко Вадим Зх 19.04.2001
Чаус Роман Зх 18.09.2001
Головань Володимир Пз 06.02.2001
Конопко Олександр Пз 12.04.1990
Кривобороденко Кирило Пз 09.08.1996
Лазаренко Богдан Пз 03.03.1995
Макаренко Андрій Пз 13.12.1996
Мироненко Дмитро Пз 07.03.1996
Новрузов Гафар Пз 22.05.2001
Романченко Анатолій Пз 19.05.2001
Садовий Денис Пз 31.08.1995
Толкачов Родіон Пз 06.04.2001
Гордієнко Валерій Нп 05.10.2001
Кравченко Олександр Нп 23.04.1997

Група 3 — 10 учасників

Таврія (Новотроїцьке, Херсонська обл.)

Рік заснування: 1936

Стадіон: «Старт» ім.О.І.Пуляєва (Новотроїцьке) – вміщує 5000 глядачів

Досягнення:

Чемпіон Херсонської області 1990, 1992, 1993, 1994, 1996, 2011 і 2013 років.

Володар Кубка Херсонської області 1951, 1962, 1992, 1994, 1997, 1998, 2001, 2010 і 2013 років.

Президент: Репілевський Едуард Вікторович

Начальник команди: Аронов Олександр Олександрович

Головний тренер: Клишня Олександр Миколайович

Новачки: в. Завгородній Денис, п. Феденков Олександр (обидва – СК Каховка ААФУ), з. Чмеленко Павло (Мир Горностаївка Д3 ПФЛ), п. Жавко Владислав, н. Соколан Євгеній (обидва – Таврія-Сімферополь Д3 ПФЛ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Завгородній Денис Вр 15.01.1991
Коваленко Станіслав Вр 18.03.1988
Аронов Олександр Зх 16.11.1990
Афендулов Володимир Зх 29.05.1994
Узунов Максим Зх 13.07.2001
Чмеленко Павло Зх 19.05.1994
Шешеня Володимир Зх 03.05.1992
Яковенко Дмитро Зх 08.11.1982
Гарібян Павло Пз 14.06.1991
Жавко Владислав Пз 03.05.1997
Золотухін Віктор Пз 19.09.1994
Ковальов Михайло Пз 25.02.1986
Комягін Юрій Пз 06.05.1984
Логвиненко Максим Пз 07.02.1991
Окатий Віктор Пз 14.04.1993
Соболь Василь Пз 12.11.1983
Феденков Олександр Пз 13.01.1990
Дудченко Костянтин Нп 08.07.1986
Кирик Кирило Нп 01.04.1985
Пуляєв Сергій Нп 26.06.1988
Соколан Євгеній Нп 18.10.1991
Шпеко Павло Нп 19.05.1998

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

2 (із 12)

22

16

4

2

42:12 (+30)

52

п/о (1/4)

2

0

1

1

1:3 (-2)

1

Мотор (Запоріжжя)

Рік заснування: 1950

Стадіон: СК «Мотор-Січ» (Запоріжжя) – вміщує 4000 глядачів

Досягнення:

Чемпіон Запорізької області 1951, 1963, 1964, 1965, 1966, 2010, 2012 років, неодноразовий срібний та бронзовий призер.

Володар Кубка Запорізької області 1963, 1967, 1974, 1975 років, неодноразовий фіналіст.

Неодноразовий чемпіон та володар кубка міста Запоріжжя.

Президент: Лунін Віктор Олексійович

Начальник команди: Чистяков Кирило Володимирович

Головний тренер: Чанцев Анатолій Дмитрович

Тренер: Цупро Валерій Валерійович

Лікар команди: Семенов Андрій Олександрович

Директор СК «Мотор Січ»: Касай Геннадій Олександрович

Новачки: з. Гецко Руслан (Таврія Новотроїцьке ААФУ), п. Бандурін Олексій (ФК Дніпро ААФУ), п. Плахтир Дмитро (Таврія-Скіф Роздол ААФУ),

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Борисенко Олександр Вр 21.07.1987
Вічний Ян Вр 27.02.1997
Олійник Іван Вр 06.05.1996
Гецко Руслан Зх 02.10.1997
Колмогорцев Кирило Зх 22.09.1993
Місюра Євген Зх 18.12.1993
Пєсков Євген Зх 22.09.1981
Порубльов Ігор Зх 21.04.1988
Худченко Роман Зх 12.10.1991
Шитов Леонід Зх 12.03.1982
Бандурін Олексій Пз 25.03.1998
Довбиш Віктор Пз 13.10.1985
Калиничев Данило Пз 19.07.1991
Кардаш Віталій Пз 03.10.1992
Крук Олександр Пз 05.08.1990
Ломака Сергій Пз 26.12.1987
Мацюта Данило Пз 26.12.1995
Павелько Олексій Пз 12.05.1986
Павлюк Дмитро Пз 12.08.1999
Плахтир Дмитро Пз 14.02.1996
Соболь Ілля Пз 04.06.1995
Бурсак Денис Нп 27.02.1984
Мелі Інерепарамовей Генрі Нп 02.06.1993
Молодожон Микита Нп 22.10.1990
Рахмуні Мохаммед Нп 30.05.1997

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

3 (із 12)

22

13

6

3

45:20 (+25)

45

п/о (1/4)

2

0

1

1

0:3 (-3)

1

СК Каховка (Херсонська обл.)

Рік заснування: 2006

Стадіон: «Олімпійський» (Каховка) – вміщує 1540 глядачів

Досягнення:

Чемпіон Херсонської області 2018 року.

Володар Кубка Херсонської області 2008 та 2018 року.

Володар Суперкубка Херсонської області 2017 року.

Президент: Пасічниченко Юрій Миколайович

Головний тренер: Кузнєцов Дмитро Вікторович

Адміністратор: Росошик Василь Лаврентійович

Новачки: з. Бойко Єгор (СК Чорнянка-Агроспорт ХрсОФФ), з. Деменчук Микита (Торпедо-ВУФК Миколаїв ДЮФЛУ), з. Мамич Дмитро (Перемога Дніпро ААФУ), з. Попадич Богдан (Авангард Яреськи ФФП), п. Довбиш Станіслав (Колос Асканія-Нова ААФУ), п. Кисельов Михайло (МФК Кремінь Кременчук ДЮФЛУ), п. Кривенко Олександр (Кремінь ДЮФЛУ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Байдюк Олександр Вр 30.04.1998
Огаї Точукву Філіп Вр 10.10.1996
Алантьєв Ігор Зх 14.10.1998
Бойко Єгор Зх 13.10.1997
Горбачов Віталій Зх 03.03.1993
Деменчук Микита Зх 03.04.2002
Кузнєцов Дмитро Зх 19.11.1984
Мамич Дмитро Зх 10.09.1999
Попадич Богдан Зх 28.11.1994
Стеценко Микола Зх 11.01.1996
Щербина Леонід Зх 21.07.1985
Боженко Максим Пз 01.02.1999
Гайдаєнко Сергій Пз 31.07.1996
Довбиш Станіслав Пз 26.07.1998
Кисельов Михайло Пз 24.05.2003
Кривенко Олександр Пз 16.08.1999
Остапенко Борис Пз 07.11.1998
Ратушний Дмитро Пз 04.10.1998
Цибатий Ігор Пз 02.02.1963
Жиганов Дмитро Нп 24.01.1998
Тимофіїв Іван Нп 15.05.1992

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

4 (із 12)

22

10

7

5

32:18 (+14)

37

Яруд (Маріуполь, Донецька обл.)

Рік заснування: 2007

Стадіон: «Азовець» (Маріуполь) – вміщує 1660 глядачів

Досягнення:

Чемпіон міста Маріуполь 2018 року, бронзовий призер – 2017.

Володар Кубка та Суперкубка міста Маріуполь 2018.

Володар Кубка Перемоги 2019.

Президент: Ярошенко Олександр Олександрович

Начальник команди: Ляхов Павло Олександрович

Головний тренер: Єсін Дмитро Олександрович

Новачки: в. Гончаренко Олег (ФК Маріуполь U-21 УПЛ), з. Безлепкін Володимир (Ольвія Чкалове ЗОФФ), з. Бібік Данило (СК Каховка ААФУ), п. Доберчук Данило (Азовсталь Маріуполь ДЮФЛУ), п. Гальчак Владислав (Таврія-Скіф Роздол ЗОФФ), н. Сандрак-Вінницький Владислав (Зоря Луганськ U-21), Колесник Степан (ФК Маріуполь ДЮФЛУ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Вершинін Максим Вр 02.05.1995
Гончаренко Олег Вр 02.05.2000
Хоменко Ярослав Вр 22.05.1991
Бібік Данило Зх 01.11.2000
Безлепкін Володимир Зх 02.01.1998
Бояринцев Леонід Зх 18.09.1982
Галузинський Ярослав Зх 11.05.2001
Денисов Михайло Зх 03.10.1985
Савін Артем Зх 20.01.1981
Бойко Владислав Пз 04.07.2001
Гальчак Владислав Пз 11.05.2000
Доберчук Данило Пз 24.02.2002
Зубков Дмитро Пз 26.04.1995
М’ясников Артур Пз 20.08.1985
Савчук Владислав Пз 28.06.1995
Салатін Вадим Пз 03.10.1985
Цолан Володимир Пз 22.06.2001
Чернов Юрій Пз 06.05.1998
Шишман Сергій Пз 24.10.2001
Гупалов Геннадій Нп 16.03.1998
Кілікевич Володимир Нп 30.11.1983
Сандрак-Вінницький Владислав Нп 23.04.1998

Минулий сезон Чемпіонату ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

2018/19

9 (із 12)

22

6

6

10

24:20 (+4)

24

🆕 ФК Вовчанськ (Харківська обл.)

Рік заснування: 1992

Стадіон: Вовчанського агрегатного заводу

Досягнення:

Фіналіст Кубка України серед аматорських команд 2019 року.

Чемпіон Харківської області 2018 року, віце-чемпіон – 2017 року.

Фіналіст Кубка Харківської області 2017 року.

Володар Суперкубка Харківської області 2018 року.

Президент: Панов Віталій Володимирович

Головний тренер: Березовчук Андрій Володимирович

Начальник команди: Аксьонов Геннадій Леонідович

Адміністратор: Іващенко Роман Вікторович

Новачки: п. Єгор Коваленко (Металіст 1925 Харків Д2), п. Сергій Пилипчук (Хойнічанка Польща Д2)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Москаленко Владислав Вр 18.02.1998
Пархоменко Сергій Вр 14.08.1994
Шаповал Сергій Вр 29.06.1986
Березовчук Андрій Зх 16.04.1981
Джаухар Хасан Зх 02.03.1993
Лебединський В’ячеслав Зх 09.06.1989
Мизюк Олександр Зх 31.05.1995
Мизюк Сергій Зх 15.06.1991
Покосенко Олексій Зх 07.08.1989
Радченко Євген Зх 22.07.1994
Чепіга Андрій Зх 07.11.1988
Батусов Дмитро Пз 28.10.1984
Волга Євген Пз 16.07.1985
Іванченко Артем Пз 28.07.1988
Коваленко Єгор Пз 10.02.1991
Костюк Сергій Пз 05.03.1986
Мряченко Іван Пз 22.08.1992
Новіков Сергій Пз 14.06.1983
Ньємб Бата П’єр Паскаль Пз 25.03.1988
Пилипчук Сергій Пз 26.11.1984
Рудь Костянтин Пз 03.12.1989
Тарасенко Олександр С. Пз 12.02.1985
Шелаєв Олег Пз 05.11.1976
Іванов Артем Нп 21.01.1995
Левоненко Юрій Нп 14.09.1974
Соломаха Данило Нп 12.06.1996
Суханінський Ігор Нп 01.07.1998

🆕 СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)

Рік заснування: 2019

Стадіон: «Олімпійські резерви» (Дніпро) – вміщує 300 глядачів

Президент: Полонський Геннадій Борисович

Начальник команди: Марач Віктор Миколайович

Головний тренер: Сінько Дмитро Анатолійович

Адміністратор: Горбенко Олександр Васильович

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Першин Кирило Вр 23.08.2000
Тарасенко Станіслав Вр 17.03.2001
Антонов Кирило Зх 17.12.2002
Базаров Єгор Зх 16.09.2001
Буков Євген Зх 18.03.2001
Гарбуз Олександр Зх 04.07.2001
Гюльназаров Дмитро Зх 01.11.2000
Ігнатенко Владислав Зх 04.07.2001
Крук Андрій Зх 11.09.2000
Мельник Дмитро Зх 27.03.2001
Скігар Іван Зх 15.10.2002
Вишневський Микита Пз 23.01.2002
Волошин Максим Пз 30.06.2001
Воронов Антон Пз 20.05.2002
Коренєв Олександр Пз 30.07.2001
Лисаченко Максим Пз 14.04.2001
Лотко Віктор Пз 31.10.2001
Макаров Владислав Пз 31.10.2001
Обертас Артем Пз 13.03.2000
Полонський Данило Пз 14.11.2001
Редванський Владислав Пз 05.05.2002
Родін Єгор Пз 11.06.2001
Федорченко Ігор Пз 29.06.2001
Черняєв Микита Пз 25.04.2000
Крохмаль Олександр Нп 26.09.1999
Хрущ Олег Нп 10.10.2001

🆕 Зірка (Кропивницький)

Рік заснування: 1911

Стадіон: «Зірка» (Кропивницький) – вміщує 13305 глядачів.

Президент: Березкін Максим Станіславович

Віце-президент: Волков Костянтин Володимирович

Директор: Кашуба Сергій Олександрович

Народився 6 серпня 1980 року.

Досягнення:

Учасник Вищої/Прем’єр-Ліги України, найвище – 6 місце 1996 року.

Півфіналіст Кубка України 1999 та 2000 років.

Переможець Першої ліги 1995, 2003 та 2016 років.

Переможець Групи «Б» Другої ліги 2009 року.

Володар Кубка УРСР 1953, 1973 та 1975 років.

Володар Кубка Центральної ради ДСТ «Торпедо» 1953 року.

Володар Кубка республіканської ради профспілок 1954 року.

Новачки: в. Антоненко Олександр, з. Бовтуненко Павло, п. Мороз Євгеній (всі – ФК Кривий Ріг ААФУ), п. Хорольський Дмитро (ФК Калуш Д3 ПФЛ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Антоненко Олександр Вр 06.01.1991
Козинець Олександр Вр 10.12.1989
Бовтуненко Павло Зх 17.04.1994
Кривошей Єгор Зх 26.11.1994
Кутулупенко Сергій Зх 18.10.1997
Ромашев Денис Зх 27.05.2000
Самсоненко Олександр Зх 15.10.2003
Сидоренко Данило Зх 18.02.1999
Білан Данило Пз 08.08.2003
Кочура Олександр Пз 07.03.1986
Маєр Олександр Пз 15.08.2001
Мороз Євгеній Пз 08.05.1994
Павлюк Кирило Пз 12.06.1999
Сейтхалілов Сулейман Пз 14.02.2002
Скоров Максим Пз 18.03.1992
Хорольський Дмитро Пз 13.11.1991
Гойдюк Ілля Нп 20.09.2003
Замніус Артем Нп 30.06.1987
Красовський Руслан Нп 27.02.1980
Махиня Андрій Нп 25.09.2003

🆕 Кремінь-Юніор (Кременчук, Полтавська обл.)

Рік заснування: 2019

Склад і посадовців додамо наступного тижня – після надходження заявки.

🆕 Легіонер (Дніпро)

Рік заснування: 2017

Стадіон: «Олімпійські резерви» (Дніпро) – вміщує 300 глядачів

Президент: Нйарко Яна Володимирівна

Віце-президент: Нйарко Брайт Джон

Головний тренер: Свистун Богдан Сергійович

Тренери: Нйарко Брайт Джон, Посмик Костянтин Анатолійович

Асистент тренера: Ваде-Аннан Даніель

Адміністратор: Дінсей Джозеф Армах Окое

Новачки: в. Брижицький Михайло (Перемога Дніпро ААФУ)

Склад:

Гравець Амп. Д.нар.
Брижицький Михайло Вр 22.12.1996
Денкі Самюель Аквесі Вр 21.06.1996
Асідю Бенжамін Овусу Зх 29.08.1994
Василенко Олег Зх 22.01.2000
Ель Менді Ідахмед Зх 13.12.1997
Коммей Еммануель Амартей Зх 23.07.1998
Офосу Квабе Мішель Зх 22.06.1996
Офоцу Маккартні Зх 22.04.2000
Федоровський Дмитро Зх 19.02.2000
Аджеі Джеффрі Пз 17.09.2000
Антоніо Йосефат Умберто Сімба Пз 29.07.1991
Боатенг Гідеон Пз 04.02.1998
Додд Бенджамін Пз 22.07.2000
Куартей Еліджан Пз 14.05.2000
Мікайла Алхассан Саддам Пз 12.02.1995
Отусеребур Еммануель Пз 21.10.1994
Балде Йорро Нп 14.08.1993
Боатенг Ендрю Нп 21.01.2001
Нйарко Брайт Джон Нп 22.09.1996
Ньярко Мішель Нп 18.09.1999

Також ознайомтеся:

символічна збірна чемпіонату ААФУ сезону 2018/19

наш фоторепортаж із суперфіналу ВПК-Агро – Вікторія

всі статті про аматорський футбол України

Рейтинг новости: 12345


Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Читайте также
14 сентября, 9:10
1301
3
14 сентября, 9:10
06 сентября, 16:55
243
06 сентября, 16:55
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?