УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Харатін: «Для мене було неважко адаптуватися в Ференцвароші»

...

Українець хотів знову попрацювати із Ребровим, тому погодився на його пропозицию переїхати до Угорщини.

Харатін: «Для мене було неважко адаптуватися в Ференцвароші»
Игорь Харатин, instagram.com/igorkharatin

Півзахисник Ференцвароша Ігор Харатін розповів про свій перехід до угорського клубу. Українець стверджує, що команда під керівництвом Сергія Реброва показує результативний футбол.

«Фактор Реброва був для мене важливим. Я працював з цим тренером, я знав, як він працює. Тому, коли він мені подзвонив і запропонував перейти в Ференцварош – для мене це було дуже важливо», — розповів футболіст в інтерв’ю YouTube-каналу «Вацко Live».

«В першу чергу, Ребров – професіонал. Завжди показує, якою він хоче бачити команду, як він хоче, щоб ми грали. Це дуже важливо. Тому і є результат. Інколи він жорсткий. Але він вміє знаходити спільну мову із усіма гравцями і це дуже імпонує»,

«Ми хочемо завжди контролювати м’яч та грати в атакуючий футбол. Тобто після втрати м’яча йти в пресинг, домінувати на полі, проти б якої команди ми б не грали. Навіть в Лізі Європи хочемо грати в свою гру, думаю, що вболівальникам подобається така гра. Коли граєш з м’ячем, то отримуєш задоволення».

Хавбек Фраді поділився своїми думками щодо адаптації в Угорщині.

«Для мене було неважко адаптуватися в Ференцвароші. Тут був Іван Петряк, якого я знав. Він мені допоміг. Так і я зараз допомагаю адаптуватись іншим. Плюс я знаю англійську мову, не супер, але розумію. Та й трошки мадярську знаю. Тому це мені допомогло. Це країна близька для мене».

Нагадаємо, що у жовтні Харатін зізнався у тому, що з ним контактували щодо виступів за збірну Угорщини. Раніше сам гравець говорив про те, що у першості Угорщини він не вважається легіонером.

Українець у поточному сезоні провів у складі Фраді 21 матч, забивши 1 гол. У першості Угорщини Ференцварош займає третю сходинку, поступаючись лідеру Мезекевешду-Жорі лишь одним очком. Відзначимо, що у команди Реброва є дві гри у запасі.




Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
18 ноября, 14:49
355
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?