Ковалець: «Коваленко залишиться на два матчі, а от Бурда пропустить цей збір»

Сергій Ковалець, ffu.org.ua
Головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець розповів журналістам про підготовку до матчів з Ісландією та Францією.

Паралельно з національною збірною України свої матчі в євровідборі (до ЧЄ-2017) проводить і українська «молодіжка». Нагадаємо, що свій шлях на Євро команда Сергія Ковальця розпочала з гостьової поразки від Македонії (0:1), а тепер молодших синьо-жовтих чекають спарені поєдинки з Ісландією (8 жовтня) та Францією (13 октября).

Напередодні ж поєдинків «молодіжка» зібралася в Києві, а Ковалець традиційно «задовольнив апетити» журналістів.

— Як проходить процес підготовки до матчів з Ісландією та Францією?

— Підготовка проходить нормально, всі приїхали до збірної з великим задоволенням, що дуже тішить мене як тренера. Тому готуємося дати бій і зіграти краще, ніж з Македонією. Адже тепер нас чекають два матчі, де вже треба набирати очки. В той же час я дуже задоволений, що молодіжна збірна виконує свою головну задачу — постачати гравців для національної збірної країни, і зараз у Михайла Фоменко перебуває шість гравців, що пройшли молодіжну команду.

— Цього разу не розмовляли з Михайлом Івановичем щодо Віктора Коваленко?

— Так, розмова була, але вирішили, що зараз Коваленко буде корисно побути в «молодіжці». Тому Віктор буде з нами протягом двох матчів.

— Хтось із гравців, кого ви хотіли викликати, залишився за бортом команди?

— Так, нажаль Микита Бурда нещодавно на тренуванні в клубі отримав незначне пошкодження, але в цих матчах допомогти нам не зможе. Інші ж хлопці повноцінно працюють в звичайному режимі.

— Після матчу з Данією ви говорили, що хлопцям не вистачило футбольної думки, і що футболісти мають краще використовувати свій футбольний інтелект. Що заважає це успішно робити на даному етапі?

— Дуже важливо, щоб зараз хлопці грали в основних складах своїх клубів і не випадали з нього. Це дуже важливо в плані розвитку футболіста, зокрема в розвитку його інтелекту. В матчах з Македонією та Данією не вийшло багато чого, але після того пройшов час, ми змогли проаналізувати всі помилки, і я впевнений, що в зустрічах з Ісландією та Францією все буде інакше.

— В матчі з Македонією Валерій Лучкевич весь матч провів на лаві запасних, а на його позиції грав Андрій Близниченко. Як зараз оцінюєте форму Лучкевича, і чи зможе він зіграти на своєму кращому рівні хоча б в одному матчі за «молодіжку»?

— Зараз багато молодих футболістів отримали свій шанс і мають доволі багато ігрового часу. Але не кожен може грати стабільно від «А» до «Я», без спадів. Щодо Лучкевича, то вчора в матчі з Олександрією в Премьер-лізі він відіграв один тайм, але зробив це дуже якісно — підготував гарний плацдарм для атаки по своєму фланзі, після чого Дніпро після перерви забив два м’ячі.

— Що можете сказати про Ісландію, та що потрібно зробити першочергового для перемоги над ісландцями?

— Майже всі гравці молодіжної збірної Ісландії мають чималий досвід гри в дорослих командах і на власному досвіді мають уявлення про дорослий футбол. Тому не варто чекати від них якихось послаблень чи занадто простих дії. В першу чергу нам потрібно вийти на матч с правильним настроєм та гарними емоціями, а також відмінно показати себе в плані організації гри.

Sport Arena

Теги:
В избранное
Добавить комментарий
Новости партнёров
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?