«Хоробрі серця». Реакція фанатів та преси на нічию Легії з Реалом

...

Sport Arena і бренд Pepsi, офіційний спонсор UEFA Champions League, продовжують футбольні мадрівки в межах спецпроекту «Своїми очима».

as.com

Історична нічия Легії у домашній грі проти Реалу назавжди впишеться у сторінки найбільших тріумфів варшавського клубу. Але це все буде згодом – поки ж усі без винятку говорять про вчорашній матч. Говорять так, наче самі були присутні на ньому. Говорять, розхвалюючи власну команду, та водночас усвідомлюючи, що це лише доволі випадкова нічия – зіграй команди ще десять матчів, Реал виграв б у дев’яти з них.

Власне, такої думки притримується видання Gazeta Pomorska, яке у своєму матеріалі про матч на порожньому стадіоні Війська Польського виділяє характер та бажання гравців Легії, але, разом з тим, відзначає розслабленість гравців суперника. До слова, Gazeta Pomorska чи не найбільше з усіх провідних польських видань акцентує увагу не так на діях Легії, як на грі Реалу. Що й казати, навіть заголовок до основного матеріалу про поєдинок підібраний спеціально під мадридців: «Великий Реал зупинений Легією».

Натомість газета Sport вийшла з передовицею під назвою: «Неможливо!» У своєму єдиному матеріалі про поєдинок у Варшаві автор навіть не намагається підібрати якісь влучні чи потрібні слова, просто описуючи свої емоції та переживання. «Пропустивши перший гол на стартових секундах, а потім – ще один до двадцятої хвилини, важко було не зламатися, але Легія встояла, продемонструвавши чудову гру», — резюмує видання Sport, відзначаючи також, що єдиним мінусом поєдинку стали його порожні трибуни: за таким видовищем мав би спостерігати увесь стадіон.

«І що нам з тієї нічиєї? – обурюється після фінального свистка один з фанатів Легії, який зміг потрапити на стадіон у складі делегації польського клубу. – Так, це чудовий результат, але хіба гравці не повинні розділити свою радість з вболівальниками? Шкода, що матч проходить при закритих трибунах – так би усе було по-іншому. Повірте, геть усе було б по-іншому».

Не поділяють позиції цього вболівальника більшість польських журналістів, які сходяться на тому, що рішення УЄФА щодо дискваліфікації стадіону можна назвати справедливим. Ніхто особливо навіть не сперечається з тим, що ультрас-трибуна Легії палить піротехніку та заряджає самі ті гасла, які звертають на себе увагу каральних органів. Тому, вважають журналісти, таке рішення УЄФА повинно трохи змінити підхід до підтримки з боку ультрасів: через свою поведінку вони пропустили матч усього свого життя. Однак, ніхто, разом з тим, особливого оптимізму немає – навряд щось зміниться.

І вже у наступному домашньому матчі ультрас-трибуна буде святкувати нічию з Реалом, а потім знову отримає свої штрафи. Усе циклічно, як кажуть у Варшаві, шкода тільки, що при цьому повинні страждати пересічні глядачі.

Культова польська спортивна газета Przeglyad Sportowy виділила під аналіз поєдинку аж п’ять сторінок. Читачі цього видання мають змогу детально ознайомитися як з післяматчевими прес-конференціями, так і з оцінками гравців за гру, а також прочитати аналітичний текст про матч на стадіоні Війська Польського. Особливу увагу привертає саме аналітичний матеріал, у якому йде мова про шалений настрій команди Яцека Магери, який і допоміг Легії здобути результат: «Реал вийшов на гру зі схемою 4-2-4, що дозволяло господарям проводити швидкі контрвипади, якими Легія й скористалася», — зазначають у виданні, додаючи також, що під керівництвом Магери варшавський клуб почав прогресувати у плані характеру. Навряд хтось би ще декілька місяців тому повірив, що Легія здатна відігратися і вийти вперед за рахунку 0:2 у грі проти Реалу – але це можливо. Відштовхуючись від цієї тези, підібраний заголовок основного матеріалу, який потрапив на першу сторінку газети – видання називає гравців Легії «Хоробрими серцями».

Ще далі зайшло найпопулярніше суспільно-політичне видання Gazeta Wyborcza, чий заголовок про гру є, мабуть, найбільш естетичним та точним – Виборча називає матч у Варшаві «Королівською нічиєю», віддаючи належне характеру та волі до перемоги Легії. «Найбільша сенсація та неймовірний успіх», — такі слова підібрала редакція газети для опису підсумкового результату гри.

Не менш задоволеними після гри виглядали поодинокі люди, на яких довелося натрапити у нічній Варшаві. Окрім затягування пісень патріотичної та клубної тематики, можна було лише завдяки відчутному перегару зрозуміти, що вони – як і багато інших – дивилися цю гру. Нехай і не стадіоні, але підтримували свою команду. «У мене немає слів – це найкраща гра, яку я бачив, — відповів один з пересічних на прохання прокоментувати підсумок матчу. – Легія – то наша гордість і наша слава. Браво, Легія!»
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Читайте также
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?