favbet
Sportarena

Ігор Бойко - про Динамо, яке навіть не намагалося здобути щось більше нульової нічиєї в Манчестері.

Чи могло Динамо здобути потрібний результат на полі Ман Сіті, якби спробувало ризикнути?

Завжди розумнішим видається той, хто запитує. Давня хитрість гарного оратора завершувати кожну фразу запитанням, яке не потребує відповіді. І хоча риторичному запитанню не треба відповідь, інколи вона конче необхідна для підтвердження думки.

Ні. Не могло.

Можна скільки завгодно не погоджуватись з усіма словами Сергія Реброва після завершення гри, але в одному він на 100% правий — ім’я учасника 1/4 фіналу стало відоме ще в Києві. Домашня поразка 1:3 від більш сильного суперника практично залишила Динамо без шансів на вихід до наступного раунду. Було важко розраховувати на перемогу з необхідним рахунком у гостях.

Мабуть, від Динамо ніхто й не очікував неймовірного напередодні матчу-відповіді. Усе було зрозуміло навіть оптимістам. Але з превеликим нетерпінням вболівальники очікували на цей матч лише з однією метою — вони хотіли побачити ту спробу. Навіть якби Динамо програло, але завзято намагалось відігратись, йому б аплодували усі навколо. І свої, і чужі, і нейтральні.

Подарувати надію. Загинути смертю хоробрих. Завоювати прихильність долі. Безліч красивих слів. Усі вони тепер використовуються не у тому значенні, як планувалось. Насправді це опис тих подій, яких ніколи не було.

Сергій Ребров прийняв рішення не кидати виклик долі. Динамо вийшло на поле з чітким планом не програти. Зазвичай у таких випадках той, хто має перевагу у рахунку, намагається забути результат першої гри, починає матч з 0:0 та намагається не допустити провалів у захисті. Цього разу Динамо намагалось використати подібну тактику.

Кияни спокійно контролювали м’яча, не поспішали атакувати та усім своїм видом показували задоволення початковим результатом. Деякий час навіть гравці Манчестер Сіті розгублено намагались зрозуміти, що саме відбувається на поле. Адже це вони повинні були збивати темп та бути у захваті від 0:0.

Взагалі Динамо виявилось дуже зручною командою для Ман Сіті. Двічі кияни грали саме у той футбол, який потрібен був супернику. У Києві замість азартного швидкого футболу Динамо грало повільно та академічно. Гостям тоді навіть не довелося нав’язувати комфортний собі стиль. Тепер у Ман Сіті боялись пристрасті того, кому треба наздоганяти та помститись. Але динамівці знову здивували своєю жагою до спокою.

Ребров після матчу хвалив свою команду.

«Сьогодні мені немає в чому дорікнути команді, гравці старалися, показали свою силу. Не виграли, але нічого страшного».

«Сьогодні я побачив команду, гравці якої намагалися діяти один за одного, намагалася оборонятися компактно і намагалася атакувати».

«Напевно, це не правильно – всім бігти вперед і забивати три м’ячі, враховуючи підбір гравців суперника в атаці. Ми намагалися атакувати великими силами, при тому намагалися тримати під контролем гравців суперник».

Було помітно, що Ребров задоволений результатом гри цієї гри. Його команда виконала установку. Його команда не пропустила та не програла. Цілком прийнятний результат. Якщо звичайно тобі видалили з пам’яті першу гру. Повністю абстрагуватись від того результату просто неможливо.

Саме тому Реброву не вдасться спроба фактично ввести в оману громадськість підміною поняття успішності. Не цього любителі футболу очікували від Динамо у матчі-відповіді.

Нехай би команда все одно не змогла виграти. Нехай би героїчно загинула чи просто подарувала сподівання, яке б було розчавлене жорстокою реальністю. Проте це б потішило набагато більше, ніж спокійний, нехай і математично точний футбол. Який, між іншим, також не приніс необхідного результату.

Замість емоцій, бажання і такої необхідної у цьому випадку простої пристрасті в Манчестері команди відіграли матч, який з кожною хвилиною мав вигляд непотрібного.

Тренерський штаб Динамо не злякався зробити спробу. Він просто вирішив діяти по-іншому. Проте наступного разу Динамо треба попередити уболівальників, що команда не має наміру відігратись. Принаймні тобі все буде по-чесному.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena