favbet
Sportarena

Судді витягнули Динамо? Принаймні, так вважають у Славії

У суперечливих епізодах судді були досить лояльними до Динамо.

беседин славия динамо

Артем Беседин отправляет второй мяч в ворота Славии, Getty Images

Їндржіх Тршіповські на післяматчевій прес-конференції оминав тему суддівства: «Нічого не говоритиму про відмінений гол, суддя вирішив, як вирішив».

Позиція інших представників Славії не була настільки спокійною. Наприклад, одразу після гри один з представників чеського клубу кидався на головного суддю матчу, поляка Даніеля Стефанські, що відмітили українські журналісти.

«Я стояв після гри біля поля, коли гравці йшли в підтрибунку. І один з представників клубу Славія кидався на арбітрів, їх вели в такому оточенні. Не знаю, чи він хотів їх бити? Щось дуже серйозне було. Бачив: він кидався на арбітрів. НСК Олімпійський спеціально дав охоронців», — заявив журналіст телеканалу 2+2 Роман Бебех.

Журналіст Sport Arena Олексій Мандзій, який перебував на матчі, теж відзначає дивну поведінку лавки чеського клубу:

«Після гри біля спуску в підтрибунне приміщення збіглося до десяти працівників НСК: вони не дали комусь з представників Славії дістатися до суддів матчу. Чехи кричали, апелювали руками і щось намагалися довести».

За словами іншого журналіста телеканалу 2+2, після першого тайму представники чеського клубу теж кидалися на арбітрів.

Реакція чехів не обмежувалася діями біля поля. Президент клубу Ярослав Тврдик вимагав від Григорія Суркіса подати у відставку з УЄФА, киваючи на несправедливе суддівство.

«Судді вплинули на підсумок обох ігор. Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс повинен подати у відставку, а в УЄФА не повинні дивуватися, що фани скандують певні речі в їх бік».

Тврдик написав це в своєму Twitter, але згодом видалив твіти.

Що ж так обурило представників Славії? У київському матчі суперечливих епізодів було, фактично, два:

  • незарахований гол Славії

  • другий гол Динамо

У першому випадку рішення суддя прийняв правильне — гравці чеського клубу порушували правила в атаці, блокуюючи Микиту Бурду. У другому випадку — Динамо забило з офсайду, гол не мав бути зарахований.

Варто зазначити, що виникали запитання також до арбітражу в першому матчі. Наприклад, перший гол Динамо забило, скориставшись непорозумінням в грі через два м’ячі на полі. Але потім Славія заробила досить суперечливий пенальті, з якого зрівняла рахунок.

А як вважаєте ви: судді витягнули Динамо?

Так, Суркіс все купив
37
% (
163
)
Ні, рішення справедливі
63
% (
277
)
163/277

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena