Sportarena

…А найкращою в команді назвем Удачу. Оцінки Динамо за матч з АЕКом

Sport Arena оцінює дії футболістів Динамо в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА сезону 2017/18 з АЕКом (0:0).

…А найкращою в команді назвем Удачу. Оцінки Динамо за матч з АЕКом

facebook.com/pg/fcdynamoua

Денис Бойко – 6,5

Шість сейвів, ігровий кураж, чудова гра на лінії – відповідно, визначальний вклад в нічию, рівнозначну перемозі. На жаль, знову говоримо про помилки на виході та відсутність взаємопорозуміння з товаришами, внаслідок чого Гармаш отримав болісний удар, а Морозюку довелося ціною пошкодження підстраховувати Дениса на останньому рубежі. Утім, є надія, що ці компоненти вдасться підтягти, довівши скілли виходів до того, що у Бойка вже добре. Звісно, якби не кілька нервових миттєвостей, оцінка мала б бути ще вищою.

Сильні дії:

• 6’ нейтралізував вихід віч-на-віч Араухо, зблизившись із суперником та прийнявши на себе його удар; 8’ 11’ 46’ без проблем справився з несильними, хоч і точними, ударами Бакасетаса, Галанопулоса і Лазароса; 50’ парирував прицільний удар здалеку від Бакакіса; 63’ відбив м’яч після дуже сильного дальнього штрафного від Христодулопуса; 70’ справився із закиданням Шоджеї за комірець.

Слабкі дії:

• 24’ грубо помилився на виході після подачі штрафного, не докричавшись до Гармаша, тож двоє динамівців завадили одне одному й у підсумку Морозюку довелося виносити м’яча з лінії воріт.

Томаш Кендзьора – 6,0

Більшою мірою хвалимо поляка за оборонні дії – неодноразово його розважливість дозволяла розряджати складні ситуації біля карного майданчика і навіть воріт Бойка, він відзначився досить високим, як для флангового захисника, показником перехоплень та відборів. Звісно, меншою мірою, ніж Морозюк, допомагав атакувальним діям, проте заради успішності стримування потужного краю АЕКа ця жертва мала сенс.

Сильні дії:

• 16’ випередив суперника біля власного карного майданчика і встиг з виносом; 21’ заблокував прохід Бакасетаса; 47’ дограв з Бакасетасом, не давши йому пробити; 64’ здорово підчистив на куті воротарської, перервавши пас п’яткою від Шоджеї; 90+4’ вдало перервав закидання від Шоджеї.

Слабкі дії:

• 11’ невдало виконана флангова подача; загалом, низький відсоток точних передач, у тому числі – на загострення.

Євген Хачеріді – 7,5

Почувався повноправним господарем власного карного майданчика, розсудливо виходив вперед, коли треба було гальмувати наступальні дії греків. Повністю виграв боротьбу в своїй зоні відповідальності. Неодноразово за рахунок позиційної грамотності випереджав суперників, перехоплюючи небезпечні передачі. Відзначився навіть грамотною грою в повному контакті – підкати та силові єдиноборства, тому відіграв досить чисто, без «привозів» та претензій від арбітра.

Сильні дії:

• 17’ не впустив Араухо у власний карний майданчик; 27’ зірвав (без фолу!) перспективну контратаку греків у центрі поля; 36’ не дав Араухо та Бакасетасу розіграти стіночку на підступах до власних володінь; 61’ бездоганним підкатом спинив контратаку Бакасетаса; 77’ успішне перехоплення флангової передачі.

Слабкі дії:

• 84’ виграв верхову боротьбу в чужому карному майданчику, але все ж головою направив м’яч повз ворота після кутового.

Томаш Кадар – 6,5

Краще очікуваного відіграв проти швидких та ініціативних гравців групи атаки АЕКа. Лише раз припустився справді серйозної помилки, що, втім, гості залишили без покарання. В іншому – досить надійний та прогнозований. Досягнув великої кількості перехоплень та виграних м’ячів, уникав ризикованих рішень, завдяки чому не підставився під звичні для себе помилки. Кілька разів навіть проявив свій прямий пас, і це той навик, який варто розвивати.

Сильні дії:

• 4’ перервав дуже гострий простріл Христодулопуса; 13’ вдале перехоплення флангової подачі; 22’ виграв верхову боротьбу під час кутового; 43’ вдало зіграв на перехопленні флангової подачі; 53’ віддав дещо авантюрну передачу на хід Мораесу, яка пройшла й призвела до серйозного загострення біля воріт греків; 55’ чудово зіграв на випередження після подачі зі штрафного, правда, при протидії суперника, трішки не влучив у ціль головою; 62’ заблокував удар Шоджеї з близької відстані; 71’ ціною пошкодження перервав подачу кутового Лазароса.

Слабкі дії:

• 6’ відпустив Араухо на Бойка після проникаючої передачі на хід аргентинцю.

Микола Морозюк – 7,0

Капітан зіграв достатньо самовіддано і по-справжньому врятував команду від найнебезпечнішої загрози за весь перший тайм (а, можливо, і за весь матч). Дуже активно діяв не лише на своєму фланзі, а й в карному майданчику, де часто потрібна була підстраховка. В цілому, ефективно відпрацював на стандартах. Кілька разів виконав дуже хороші націлені передачі в чужі редути, щоправда, в ігрових ситуаціях було багато не доведених до кінця задумок. Витримав чимало атак через свою зону, від яких відбивався дуже наполегливо, хоч і не завжди чисто. Зважаючи на незвичність лівофлангової позиції, виявився задовільним замінником Пиварича.

Николай Морозюк выносит мяч с линии ворот, twitter.com/aek_fc_official

Сильні дії:

• 14’ вдале підключення з подачею на Мораеса; 24’ в останню мить ціною жорсткого удару виніс м’яча з лінії воріт після непорозуміння Бойка та Гармаша; 79’ видав хороший пас на хід Циганкову, що призвело до серйозного загострення; 55’ успішно виконав стандарт, що призвело до удару Кадара.

Слабкі дії:

• 51’ невдало відбив перший м’яч з кутового, що призвело до напрочуд небезпечної повторної подачі; 60’ не зміг перекинути стінку із перспективної точки для штрафного.

Володимир Шепелєв – 6,0

Старанно діяв у центрі поля, уникаючи не вивірених рішень та стараючись грати коротко й упевнено. Припустився кількох помарок, які, втім, не стали фатальними. До певної міри, опинився у тіні інших центрхавів, можливо, тому й став жертвою тактичної перебудови з виходом додаткового форварда для високого інтенсивного пресингу.

Замінений на Артема Бесєдіна на 76+3-й хвилині

Сильні дії:

• 60’ дальній удар в площину воріт – утім, у зону досяжності воротаря Баркаса.

Слабкі дії:

• 51’ не дограв із Шоджаї прямо у власній воротарській, внаслідок чого іранець після кутового міг забивати в порожні ворота – і не зробив цього лише дивом; 62’ фол на Лазаросі, що призвів до небезпечного, хоч і віддаленого штрафного.

Віталій Буяльський – 6,0

Старанно діяв у центрі поля, де АЕК міг запропонувати досить досвідчених та технічних опонентів. Вирізнявся традиційно наполегливою підготовчою роботою, цього разу видав кілька непоганих загострювальних передач. Недолік у вигляді відсутності власної загрози чужим воротам так і не ліквідував – володіючи непересічним дальнім ударом, вкрай рідко його демонструє.

Сильні дії:

• 15’ давав хороший пас на хід Циганкова, який опинився в офсайді; 84’ загострив в центрі поля, після чого пішла хороша швидка атака.

Слабкі дії:

• 88’ не довів до кінця сольний рейд до кута воротарської – справа завершилася навіть без пасу.

Денис Гармаш – 6,0

Дуже неоднозначна гра у виконанні Дениса. З одного боку, випадав із стилістики команди, подекуди здавалося, що не встигав за командними діями. З іншого – стосовно чіпкості та непоступливості дій, виявився чи не найпродуктивнішим гравцем півзахисту киян з точки зору відбору. Не все чисто, не все продумано, але не прибирав ніг та не думав двічі, коли треба було лізти у відбір. Певна незграбність, як при штрафному, що завершився зіткненням з Бойком – це побічний наслідок такого стилю гри.

Сильні дії:

• 3’ запресингував Сімоїнша, призвівши до гострої контратаки, яку, втім, сам же не зміг завершити; 27’ пробивав головою після кутового, так що Араухо довелося виносити м’яча з власної воротарської; 54’ вкотре змусив суперників на фол, заробивши перспективний штрафний; 58’ здійснив перехоплення і розігнав швидкий наступ для Мораеса; 90’ прекрасно підключив до атаки Циганкова.

Слабкі дії:

• 24’ фол на Лазаросу, який призвів до резонансних наслідків; 24’ не вперше припускається непорозуміння з власним воротарем – цього разу черговий стик із Бойком призвів до супер-шансу Шоджаї, якому лишалося забивати в порожні ворота.

Дерліс Ґонсалес – 6,5

Провів на диво активний та насичений подіями матч: брав гру на себе, проявляв ініціативу, тягнув м’яча на дальні відстані, врешті-решт, бив. Не завжди це все виходило у Дерліса чисто, було багато браку при передачах та не доведених до кінця сольних рейдів навіть без завершення. У кількох моментах парагвайцю не вистачило тонкості для того, щоб реалізувати свої нагоди. Але все одно навантажив своїх суперників, разом із Мораесом та Циганковим не раз вступаючи в гострі комбінації.

Сильні дії:

• 19’ заробив штрафний за рахунок наполегливості на фланзі; 22’ утік у прекрасну контратаку, яка не з його вини завершилася нічим; 27’ ледве не закинув м’яча за комірець грецькому голкіперу, який все ж парирував на кутовий; 84’ прекрасно прорвався через фланг і відкрився на пас Мораеса, внаслідок чого опинився прямо перед воротарем – утім, силове прямолінійне завершення знівелював правильним рухом Баркас.

Слабкі дії:

• 2’ стартував на гарний пас на хід, однак сфолив в атаці проти Бакакіса; 36’ втратив м’яча, погубивши швидку зворотку від Циганкова; 50’ не встиг на підбір, внаслідок чого Бакакіс завдав небезпечного дальнього удару по воротах Бойка; 53’ перехопив м’яча, однак сам запоров контратаку передачею; 90’ не зміг пробити повз лежачого Бакакіса, коли Бесєдін пропустив на нього гострий простріл Циганкова.

Віктор Циганков – 7,0

Найгостріший гравець динамівців – винахідливий, сміливий у сольних проходах, умілий при грі один в один. Видав кілька хороших рейдів, загрожував чужим воротам, відзначався і як асистент, кілька разів переправляючи загострюючі передачі вперед. Видно, що Циганков перебуває у хорошій формі, а кожен такий матч додає молодому гравцеві впевненості.

Виктор Цыганков, facebook.com/pg/fcdynamoua

Сильні дії:

• 2’ віддавав хороший пас на хід Ґонсалесу; 22’ підтримав хорошу контратаку, яку, втім, не довів до удару чи точного прострілу Мораес; 78’ добре загострив для Мораеса, почавши перехопленням та розігнавши контратаку; 79’ після передачі Морозюка видав сольний прохід із сильним прицільним ударом, який парирував голкіпер гостей Баркас; 84’ з кутового знайшов Хачеріді, який не влучив в ворота; 90’ здорово прострілював на Бесєдіна.

Слабкі дії:

• 15’ внаслідок неправильного позиціювання, потрапив у офсайд, зірвавши атаку.

Жуніор Мораес – 6,5

А от сподобалася постійна участь Мораеса в комбінаційній грі на третій третині поля суперників! Жуніор постійно зміщався з центру на фланги, не лінився глибоко занурюватися в пошуках м’яча, а коли атака потребувала прискорення – не був жадібним і своєчасно ділився передачами. Відразу п’ять разів опинявся на ударних позиціях і неодноразово міг забивати. Окремо відзначимо, що бразилець все краще і краще комбінує з Морозюком і Циганковим, що робить зоною особливої небезпеки правий фланг оборони суперників. Із такою рухливістю та небайдужістю, голи обов’язково прийдуть.

Замінений на Миколу Шапаренка на 90+3-й хвилині

Сильні дії:

• 14’ виграв верхову боротьбу у Чигринського, однак неточно замкнув подачу Морозюка головою; 53’ видав чудовий сольний прохід, обійшовши Чигринського, утім, на вирішальний удар не вистачило наснаги – і суперники винесли м’яча з лінії воріт; 58’ заробив перспективний штрафний та попередження для Гало; 60’ вдало зіграв після кутового від Морозюка, однак несильний удар прийняв на себе Шоджеї; 78’ завершував контратаку, започатковану Циганковим, дещо неточним, хоч і перспективним ударом; 84’ здорово підтримав швидку атаку, віддавши чудовий розрізний пас на Ґонсалеса.

Слабкі дії:

• 3’ під час контратаки три в три прийняв не найкраще рішення, віддавши правіше на Гармаша, а не лівіше на абсолютно вільного Буяльського; 22’ після пасу Циганкова не зміг загострити з флангу під час перспективної швидкої атаки; 79’ не встиг на добивання після відбитого воротарем удару Циганкова, давши підчистити Баркасу; 90’ добиваючи м’яч після блокованого удару Дерліса, влучив у Чигринського; 90+3’ зайве попередження.

Заміни

Артем Бесєдін замість Володимира Шепелєва на 76-й хвилині – б/о

Вдало витримав темп, чітко пасував, взяв участь відразу в кількох комбінаціях. Оптимістичне входження в гру від Бесєдіна, яке виправдало тактичний хід тренерського штабу із переходом у два форварди. Значно оживив гру на чужій половині поля й змусив греків більше зосереджуватися на редутах.

Микола Шапаренко замість Жуніора Мораеса на 90+3-й хвилині – б/о


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?