Лента новостей

Динамо, на яке гидко дивитись

facebook.com/fcdynamoua
Василю Обаразу здається, що Хацкевич погоджується бути на рівні Астани і Яблонця.

«Вважаю, що гра з нашого боку сьогодні була непоганою. Потрібно було активно грати вперед, використовувати Бєсєдіна, його сильні сторони, накривати суперників в центрі поля. Все це ми реалізовували. Але все вирішили індивідуальні помилки при стандартних положеннях і незрозуміла помилка Піваріча».

Після таких матчів, як з Яблонцем, останнє, чого хочуть почути ці ж самі вболівальники, — хороший відгук тренера про гру своєї команди. Я дуже поважав Хацкевича-гравця, поважаю Хацкевича-людину, але ось ці слова ставлять під сумнів клас Хацкевича-тренера — в них немає або відвертості, або адекватності.

Не надо хейтить Хацкевича. Провалилось руководство Динамо

Хацкевич знову говорить про індивідуальні помилки і виокремлює основних винуватців — після Астани вислухав Микита Бурда, а після Яблонця дісталося Йосіпу Піварічу та Денису Гармашу, для якого це вже стає традицією. На їх захист ставати ніхто не збирається — вони дійсно помилялися. Але помилки є і будуть в кожній команді. Інша справа, що потрібно працювати над тим, щоб ці помилки не набували системності.

facebook.com/fcdynamoua

Якщо ж зробити це не вдається — мабуть, потрібно переглядати кадрове питання. Але при цьому склад Динамо майже незмінний — грають плюс-мінус ті ж 12-13 футболістів. І це при тому, що, навіть якщо не брати до уваги власну молодь, клуб дуже активно попрацював на ринку і запросив п’ятьох нових гравців. Запросив на лавку.

В коментарях ЗМІ Хацкевича футболісти підтримують. Але при цьому говорять лише ті, хто може похизуватися довірою від тренера. І дійсно — чому б не стати на захист того, хто дає тобі стабільне місце в стартовому складі і при цьому не сильно зважає на якість твого футболу.

«Вы них*ра не играете». У фанов Динамо лопнуло терпение

Зможете назвати гравця Динамо, який зміг показати прогрес у порівнянні з минулим сезоном? Добре, Циганков. Але він, здається, розвивається всупереч, а не завдяки. Тому що куди більше футболістів, які або зупинилися на місці, або регресують. Це і увесь центральний трикутник, і Йосіп Піваріч, який ніяк не може привести себе до ладу після чемпіонату світу, і Томаш Кенджьора, який, здавалося, має в собі бажання розвиватися, але наразі зовсім не вражає.

facebook.com/fcdynamoua

Три перемоги поспіль в чемпіонаті не повинні вводити в оману. Десну та Арсенал у їх нинішньому стані могла перемагати й молодь, а Маріуполь на поразку не заслуговував точно — по грі вони виглядали краще за Динамо, але грубі помилки в захисті в дебюті зустрічі та слабка реалізація призвели до не зовсім нелогічного результату.

Хацкевич — все? Опрос

Що цікаво, Яблонець також напривозив собі на початку зустрічі і створив для Динамо комфортні умови для подальшого ведення гри, але віце-чемпіони України не змогли взяти ситуацію під контроль. Ні надійного володіння, ні виходу у швидкі контратаки. Одна надія — на Бєсєдіна і те, як він зачепиться за м’яч на чужій половині поля.

facebook.com/fcdynamoua

Прірва між Динамо та більш-менш пристойними європейськими клубами наразі величезна. Спочатку це продемонстрував Аякс, а Астана з Яблонцем — лише підтвердження.

Хотілося сподіватись, що після абсолютного фіаско в матчах з Аяксом Хацкевич перегляне свої погляди на окремі речі, але ніяких змін — буквально жодних! — не простежується. Програли Аяксу — окей, ми команда рівня Ліги Європи. Програємо чемпіонат — окей, Шахтар сильніше, у них грошей більше. Не можемо обіграти казахів без тренера та посередніх чехів — а це як проковтнути?

Найгірша оцінка роботи тренера — це коли вболівальники команди бажають улюбленій команді поразки. З однією єдиною ціллю — щоб цього самого тренера звільнили. Хацкевич якщо вже не там, то майже там.

На таке Динамо гидко дивитися.Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?