Показать табло

Гол Малиновського та інші виступи українців в Лізі Європи

Усього 9 українських футболістів були причетними до матчів іноземних команд третього кваліфай раунду Ліги Європи.

Очевидно, головним українським дербі вечора була зустріч Генка та Лєха: за бельгійців грає Руслан Малиновський, за поляків — Володимир Костевич. Гра на полі команди Руслана була односторонньою: атакували лише господарі, а Лєх те й робив, що відбивався.

Як наслідок, перемога Генка 2:0, автором першого голу став саме Руслан Малиновський. Він, як і Володимир Костевич відіграв усі 90 хвилин, щоправда на рахунку українського захисника лише жовта картка.

Перемогли українці також в іншому бельгійсько-польському дербі: Гент Ігоря Пластуна та Романа Яремчука здолав на виїзді Ягелоннію (1:0). Пластун відіграв в центрі захисту усі 90 хвилин, а Яремчук вийшов на заміну на 67 хвилині.

Пластун защитник Гент
Пластун в матчі проти Яги, jagiellonia.pl

Разом з Динамо Кутаїсі відсвяткував перемогу Олександр Азацький: українець відіграв увесь матч в центрі захисту, а його команду перемогла вдома Кукесі з рахунко 5:2. Олександр Сухоцький не виходив на поле за Слован у битві проти Рапіда, а в словацько-австрійському матчі виграла команда з Братислави (2:1).

Не настільки вдалими були матчі для Кайрату Адерлінсона Есеоли та Динамо Брест Олександра Нойка і Олексія Хобленко.

Кайрат на виїзді нічого не вдіяв з чеською Сігмою (0:2): Есеола відіграв 57 хвилин і був замінений, оскільки мав в пасиві жовту картку. А Динамо Брест розгромлене на Кіпрі місцевим Аполлоном — 0:4. Усі голи команда пропустила в другому таймі, коли на полі були обидва українці (Нойок відіграв весь матч, а Хобленко вийшов лише на другу половину).

Також в третьому кваліфікаційному раунді свої матчі провели українські Зоря та Маріуполь. Луганський клуб зіграв внічию проти Браги (1:1), а маріупольці — програли Бордо (1:3). Обидва матчі проходили в Україні.

Матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи пройдуть в наступний четвер, 16 серпня.

У вас есть модный мессенджер Телеграм? ДА / Нет.