Шаран: «Ми дуже пристойно зіграли у Лізі Європи»

...

У команди додалась впевненість та солідність у діях.

Шаран Олександрія
Володимир Шаран, fco.com.ua

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував гру своєї команди у завершальному матчі групового етапу Ліги Європи проти Генту (1:2). Коуч українського клубу відзначив, що Олександрія пристойно зіграла у своєму дебютному сезоні єврокубків.

«Задоволений грою нашої команди. Але, на превеликий жаль, не вистачало майстерності у завершальній стадії атак. Створили чимало нагод для того, щоб зрівняти рахунок. Зараз емоції — негативні, але я думаю, що президент і наші вболівальники задоволені нашими виступами в Лізі Європи», — розповів Шаран на прес-конференції після гри.

«Ми перебудувалися після першого тайму, тому що бачили, як деякі гравці випадають. Зіграли правильно, але кадрові проблеми ми сьогодні побачили. Не було ким підсилити гру, і я сподіваюсь, що в подальшому будемо розмовляти з президентом. Для досягнення позитивних результатів треба якісні підсилення в атаку».

«Президент ще не підсумував рік, на тижні в нас гра з Дніпром-1. Завтра дізнаємося, хто в нас живий-здоровий та зможе зіграти, але дійсно ми дуже пристойно зіграли у Лізі Європи».

«Додалося впевненості, солідності, ми не граємо бій-біжи, хоча більшою мірою і грали від оборони раніше. Зараз правильно пресингуємо, виходимо з пресингу і цим я задоволений. Знову-таки: літом ми підсилилися сильними гравцями — з’явилася картинка. Якщо взимку буде також — гірше грати не будемо».

Олександрія розташувалась на четвертому місці після групового етапу Ліги Європи — команда Володимира Шарана залишилась без єврокубків навесні.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
424
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?