Шаран — про жеребкування ЛЄ: «Можемо мати надію на позитивний результат з цими командами»

...

Володимир Шаран має оптимізм щодо виступів своєї команди на груповому етапі Ліги Європи.

Шаран Александрия
Владимир Шаран, chernomorets.odessa.ua

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував результати жеребкування групової стадії Ліги Європи для своєї команди. Спеціаліст зізнався, що хотів уникнути важких перельотів, тому залишився задоволеним отриманими суперниками.

«Я розумію, що хлопці хотіли зіграти з Арсеналом, з Манчестером. Але коли я побачив усі групи, й очікував, куди попаде Олександрія, сказав – хоча б обійшлося без важких перельотів, бо потім нам грати в Чемпіонаті України, треба не забувати й про Чемпіонат. І коли я побачив групу, де були Манчестер Юнайтед, Астана й Партизан, думаю – тільки б не в цю групу», — цитує Шарана офіційний сайт клубу.

«Коли нам дісталися Вольфсбург, Сент-Етьєн і Гент, то вже трішки заспокоївся. Не в тому плані, що ці команди слабкіші абощо. Стало спокійніше в психологічному плані, тому що ми на зборі у Нідерландах грали з командами рівня Сент-Етьєна й Гента. Тому, можемо мати надію на позитивний результат з цими командами».

За словами Шарана, суперники по групі навряд є сильнішими аніж Шахтар, якому його Олександрія завжди дає бій у внутрішній першості.

«У будь-якій, найскладнішій, ситуації завжди є певний відсоток, певний шанс на перемогу в поєдинку. Не сказав би, що ті ж Гент і Сент-Етьєн є сильнішими за український Шахтар. А Шахтарю ми завжди даємо бій. Дамо бій і європейським суперникам».

Груповий етап Ліги Європи Олександрія відкриє у четвер, 19 вересня. У цей день команда Володимира Шарана у Німеччині буде протистояти Вольфсбургу. Клуб організовує для своїх прихильників автобусний тур на цю зустріч.

Перед тим Олександрія зіграє в УПЛ — бронзовий призер минулої першості вдома буде приймати СК Дніпро-1.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
433
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?