Вернидуб: маємо грати першим номером проти Естерсунду

Юрий Вернидуб, facebook.com/FCZoryaLuhansk
Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб впевнений, що його команді треба грати першим номером у матчі з Естерсундом у Лізі Європи.

Тренер відзначив гарну гру шведської команди у кваліфікації ЛЄ, яка програла лише один матч на шляху до групового етапу.

Він поважає Естерсунд, але впевнений, що Зоря, враховуючи фактор домашньої зустрічі, має диктувати умови гри та багато атакувати.

«Дуже поважаю нашого суперника, він досить кваліфіковано виглядав в кваліфікації Ліги Європи. Він провів 6 матчів, з яких програв лише один — ПАОКу 1:3. Це говорить про те, що команда виглядає непогано. Тим більше, в чемпіонаті зараз виступає команда не так погано, як раніше. Вони, якщо не помиляюся, посідають 5-те місце і дуже близькі до призових місць — чого їм і бажаю», — розповів Вернидуб на прес-конференції.

«Завтра ми будемо господарями, тому нам нічого не залишається, як грати на результат. Дуже сподіваюся, що мої хлопці це врахують і будуть грати більше в атаці. Але ще раз скажу, зважаючи на гру, яку демонструє суперник, він теж добре грає в атаці. Тим більше, використовує декілька схем. Дуже хотілося б, аби ми грали першим номером».

Вчергове Вернидуб відзначив травму захисника Василя Прийми. Тренер говорить, що для команди його пошкодження є проблемою, однак він сподівається, що Олександр Сваток зможе гідно замінити його у завтрашньому матчі.

«Якщо дивитися на те, що Василь зіграв останні матчі від дзвінка до дзвінка, то це проблема. Його буде не вистачати. Але є Саша Сваток, який теж знаходиться в непоганій формі, і сподіваюся, що він завтра покаже свої найкращі якості».

Матч між Зорею та Естерсундом відбудеться завтра, 14 вересня, на Арені Львів.У вас есть модный мессенджер Телеграм? ДА / Нет.

Сохранить
Добавить комментарий
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?