Маркевич: «Рикун був найсильнішим футболістом Металіста, включно із легіонерами»

...

Екс-тренер харків'ян розповів про шалену конкуренцію у Металісті.

Маркевич: «Рикун був найсильнішим футболістом Металіста, включно із легіонерами»
Мирон Маркевич, Getty Images

Колишній головний тренер Металіста Мирон Маркевич згадав часи своєї роботи у харківському клубі, розповівши в інтерв’ю Youtube-каналу Stargorod Sport про конкуренцію українських гравців з легіонерами.


— Кілька українських гравців Металіста розповідали, що за однакової чи навіть гіршої форми, на їх позиціях грали легіонери. Чи бувало таке, що ставили легіонерів перед українцями?

— У нас не було таких ось простих легіонерів. Були футболісти високого рівня. Ми їх запрошували, були якісь домовленості з ними. Ну якщо в нас Марлос не завжди грав, Гомес, чи довелось колись і Тайсона посадити на лавку. В нас була настільки серйозна команда, що навряд треба було ображатися. Хороші були і наші футболісти, ми постійно їх ставили. Ну була якась ротація.

Я вважаю, що Рикун був найсильнішим футболістом, включно і з легіонерами. Тому він і грав постійно. Не завжди хтось з наших футболістів міг потрапити до складу. Але тут образи ніякої не може бути, бо ми ставили найсильніших.


Маркевич був головним тренером Металіста з 2005 по 2014 роки. Під його керівництвом харків’яни шість разів здобували бронзові нагороди чемпіонату України, а у сезоні 2012/13 уперше в історії зайняли друге місце в українській Прем’єр-лізі.

У сезоні 2011/12 Маркевич с Металістом дійшов до чвертьфіналу Ліги Європи, де харків’яни поступились лісабонському Спортінгу.

Після Металіста Маркевич протягом двох років очолював Дніпро, з яким у сезоні 2014/15 вийшов у фінал Ліги Європи, проте у вирішальному матчі дніпряни програли Севільї (2:3).
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
424
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?