Лента новостей

Роль Макаренка, шанс Циганкова та інше. Питання до збірної напередодні жовтневих матчів

Збірна України, ffu.ua
Кирило Мазур виділяє чотири ключові аспекти, за якими варто стежити у найближчих матчах збірної.
  • Чи вдасться прогресувати і надалі?

Протягом останнього збору збірна Андрія Шевченка розкрилась на полі в якості абсолютно нової команди. Ні, прізвища майже усюди були такими ж, як і раніше – змінилась сама гра. Тренерський штаб провів дуже якісну роботу над помилками, зробив правильні корективи щодо розташувань гравців на полі та їхніх функцій, розв’язав проблему із одночасним використанням Андрія Ярмоленка та Марлоса і так далі – власне, всі ці нюанси були проаналізовані в окремому матеріалі.

Шевченко Украина Италия
Андрій Шевченко, zbirna.com

Наразі Шевченкові та його помічникам важливо не зупинятись на досягнутому, а продовжувати цей процес ігрової трансформації збірної. Зокрема, поліпшити реалізацію та ще більше вдосконалити взаємодію центрфорварда Романа Яремчука із середньою ланкою.

  • Хто складе пару Ярославу Ракіцькому?

Позиція Ракіцького в національній збірній не викликає жодних сумнівів. Ярослав є одним з ключових гравців основи, він відіграє неймовірну важливу роль у початковій стадії атаки. А от хто гратиме по праве плече від нього – складно сказати напевно.

Италия — Украина: прогноз

Сергій Кривцов відновився після травми та, на відміну від його минулого виклику до табору збірної, може похизуватись постійною ігровою практико. Тим не менш, матч із Ліоном продемонстрував, що Сергій здатен помилятись при високій інтенсивності дій супротивників. Микита Бурда ж зараз перебуває явно не в найліпшому психологічному стані, враховуючи кризу Динамо (причому не тільки в атаці, а й в обороні), до того ж його гра в пас навряд чи може подобатись штабу Шевченка (Кривцов, звісно, теж не може вважатись майстром першої передачі, але в цьому аспекті, порівняно з Бурдою, він виглядає переконливіше).

Сергій Кривцов, footboom.com

Шевченкові доведеться зробити складний вибір. Кривцов чи Бурда? Навряд чи зараз в головного тренера є відповідь.

Ігор Пластун? Можна очікувати його появу у товариській зустрічі з Італією, але дуже малоймовірно, що він з’явиться у матчі Ліги Націй. Принаймні, поки що.

  • Чи переконає тренерський штаб Євген Макаренко?

Макаренко в Бельгії повернувся на позицію центрального півзахисника, отримав чудову пресу та запрошення від Андерлехта, в цій ролі його має бачити і Шевченко. Скоріш за все, Євгенові дадуть достатньо ігрового часу проти Італії, аби перевірити його в дії, але це не знімає головного питання – як себе проявить Макаренко перед тренерським штабом збірної?

макаренко андерлехт германия
Євген Макаренко (с мячом)

Не йдеться саме про основний склад, втім, стати найближчим кандидатом на заміну Макаренко може вже зараз. Віталій Буяльський травмований, Володимир Шепелєв та Микола Шапаренко виклик не отримали, Сергій Сидорчук здатен принести максимальну користь лише в тому випадку, якщо потрібно втримувати переможний рахунок, а у Олександра Зінченка проблеми в клубі – таким чином, у Макаренка зараз дуже гарна нагода підвищити свій статус у збірній. Потрібно тільки проявити себе.

  • Чи готовий Циганков замінити Ярмоленка?

Андрій Ярмоленко отримав пошкодження та не зможе взяти участь у поєдинку проти Італії – враховуючи той факт, що це товариська зустріч, плюс Шевченко захоче перевірити резерв, для збірної це не надто велика втрата. Інша справа ж – матч із Чехією в Лізі Націй, яку Ярмоленко, судячи з усього, теж ризикує пропустити. «Сподіваємось, що до матчу з Чехією Андрій буде готовим», – жодних гарантій від головного тренера.

цыганков динамо
Виктор Цыганков, fcdynamo.kiev.ua

Відповідно, велика відповідальність лягає на плечі Віктора Циганкова. Уже давно існує гіпотеза, що Циганков здатен замінити Ярмоленка чи Євгена Коноплянку не просто в перспективі, а прямо зараз. Якщо вінгер Вест Хема не відновиться до гри з чехами, ми нарешті зможемо перевірити це на практиці. Віктору варто ретельно приготуватись.Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?