Публикации
17 января, 17:54
1491
3
17 января, 17:54
Лента новостей

Циганков посилив, Ярмоленко виконав. Оцінки за матч Україна – Словаччина
...

dynamo.kiev.ua
Артур Валерко оцінив дії підопічних Андрія Шевченка у другому матчі Ліги націй.

GK Андрій П’ятов – 6,0

Напевно, це багато в чому оцінка гри словаків, але особливої роботи у П’ятова не було (всього лише один удар у площину), а з тією, яка випадала, він спокійно справлявся.

Сильні дії:
• 11’ спокійно справився зі скидкою Шкртеля після кутового; 14’ своєчасний лонгболл на Ярмоленка, який ледве не досяг адресата; 53’ чудово прочитав гру, випередивши Мака, на якого відправляв «черпачок» Гамшик; 89’ парирував (хай і перед собою) досить гострий удар Губочана після кутового.
Слабкі дії:
не було.

RB Олександр Караваєв – 7,0

Іще впевненіше зіграв на позиції флангового оборонця, аніж навіть це було в попередньому матчі. Добре протистояв зв’язці Губочан-Вайсс (обидва суперники не можуть записати цю гру собі в актив). Добре діяв на власній половині поля, що було пріоритетом. Вдало підключався вперед. Словом, забезпечував можливість творити для Ярмоленка та Марлоса.

Сильні дії:
• 10’ бездоганним підкатом спинив на фланзі Вайсса; 15’ на ньому попередження заробив Губочан; 30’ розпочав хорошу атаку через правий край; 66’ шикарно заблокував подачу Мака, прочитавши її спрямування.
Слабкі дії:
45’ із його зони міг вирішувати Вайсс – на щастя, з лету він пробив дуже невдало.

Шевченко меняет игру сборной. У Украины есть шанс стать сильнее

CB Микита Бурда – 6,5

Замінив у стартовому складі Кривцова і справився із поставленими завданнями. До негативу віднесемо пару епізодів, коли із його зони все ж ішла гострота, до позитиву – те, що Бурда діяв загалом достатньо чіпко і при цьому чисто, щоб максимально заважати суперникам вирішувати із небезпечних позицій. Три відбори за ліком статистичного центру УЄФА, досить пристойний відсоток вдалих дій із м’ячем.

Сильні дії:
•.
Слабкі дії:
23’ програв боротьбу Немецу, який головою замикав з небезпечної зони навіс Шатки.

CB Ярослав Ракицький – 6,5

dynamo.kiev.ua

Центр оборони був місцем спокою (за винятком єдиного епізоду – з ударом Губочана, якого в кінцівці пропустив Зінченко після стандарту), тож захисники нашої збірної заслуговують на високі оцінки. А Ракицький ще й має бути відзначеним завдяки своєчасним підключенням в атаки та зарядженості на удар – це було абсолютно правильно.

Сильні дії:
• 15’ своєчасна діагональ на Караваєва, перед яким відкривалося півполя; 16’ несильний і неточний удар після сміливого рейду вперед; 33’ у боротьбі з Немецом заробив дуже перспективний штрафний під Малиновського; 58’ правильне рішення пробити здалеку після поперечного пасу Марлоса – голкіпер на місці; 62’ розкішна діагональ на Караваєва; 88’ прийняв на себе настільки потужний удар Дуди, який збив його з ніг.
Слабкі дії:
3’ діагональ не пройшла на Коноплянку, хоча й була виправданою; 23’ стояв перед Немецом, але не завадив йому замикати флангову подачу – добре, що повз ціль.

Футболка сборной Украины: как купить в интернете

LB Микола Матвієнко – 6,0

Загалом, добре відпрацював на своєму фланзі й навіть кілька разів вдало підключався до атак. Варто відзначити й непогану співпрацю на фланзі спершу із Коноплянкою, а потім і з Циганковим. Єдиний мінус – все-таки Мак відразу кілька разів загострював із його флангу, хоча це й не привело до реальної гостроти.

Сильні дії:
• 59’ після перехоплення авантюрної поперечної передачі Гамшика видав хороший прохід з подачею – в обороні суперників паніка; 89’ вдало зіграв при паніці в нашому карному майданчику після кутового; 90’ добре загострював після розрізної передачі Зінченка, з його подачі Ярмоленко цілив у площину воріт.
Слабкі дії:
• 23’ не дограв з Маком, що призвело до продовження атаки та удару (хай і повз ворота); 45’ Мак та Куцка розіграли його на фланзі, як зайвого – добре, що заключний удар суперник утратив; 76’ чи то не прочитав дію Марлоса, чи то просто не встиг, але не підтримав непогану атаку.

CDM Тарас Степаненко – 6,5

Традиційно ретельний та відповідальний у відборі (завдяки цьому Малиновський все сміливіше приєднувався до Марлоса, здійснюючи подвійний тиск на половині поля суперників). Відвоював, щонайменше, п’ять м’ячів у зоні своєї відповідальності, а при втраті м’яча збірною не втомлювався повертатися назад, щоб допомагати захисникам при першому редуті відбору. Цього разу виявився одним із найбільш пробиваючих гравців – удари не завжди йшли, але це було потрібно задля спрощення гри попереду.
На 86-й хвилині був замінений на Сергія Сидорчука.

Сильні дії:
• 8’ влучив у площину, але без реальної небезпеки для воротаря словаків; 59’ іще один удар після власного підбору, голкіпер читав дію.
Слабкі дії:
• 7’ відверто неточний дальній удар; 23’ не завадив Гамшику дати гостру передачу на фланг, звідки дійшло до удару.

CM Руслан Малиновський – 6,0

Здалося, ще вільніше комбінував у центрі поля. Цього разу більше грав на загострення. Чужим воротам загрожував із фірмових штрафних. Суперників утримував за рахунок вдалого позиціонування та чистої роботи з м’ячем. Якщо пасував, то майже завжди напевно. Якщо загострював, то із чітким задумом. Не вистачило свіжості на весь другий тайм та гостроти з гри.
На 71-й хвилині був замінений на Олександра Зінченка.

Сильні дії:
• 34’ зі штрафного направив м’яч поруч із поперечиною; 38’ змусив на фол Куцку; 48’ заробив штрафний у боротьбі з Куцкою; 49’ іще одне хороше виконання штрафного – навіть з урахуванням рикошетів, м’яч пройшов в небезпечній близькості від воріт.
Слабкі дії:
• 62’ безадресна передача після вдалих дій на лівому краю карного майданчика суперників.

RW Андрій Ярмоленко – 7,0

dynamo.kiev.ua

За що треба аплодувати Ярмоленку – так це за те, що всі клубні негаразди він залишає за дверима збірної. При непостійній ігровій практиці зібрався і видав цілісне відрядження у національну команду. Витримав матч зі словаками навіть у фізичному плані, значно додавши під кінець гри. Відпрацював навіть у редуті. Цей матч має надихнути Андрія на продуктивніші виступи у Вест-Хемі.

Сильні дії:
• 20’ непоганим пасом дав Яремчуку можливість пробити з-за меж карного майданчика; 80’ реалізував пенальті, призначений за фол Шкриняра на Циганкові – сильний удар розгадав воротар Дубравка, але, навіть торкнувшись його, не зміг відбити, тому що виконаний він був добре. Гол! 89’ здорово відпрацював на штанзі, завадивши добиванню після удару Губочана; 90’ точним ударом завершував триходівку за участі Зінченка та Матвієнка, однак ускладнений рикошетом від газону удар виявився слабким.
Слабкі дії:
•.

CAM Марлос – 6,0

Цього разу відіграв менш яскраво, аніж проти чехів, але можемо відзначити, що високий клас бразильця сприяє його корисності у комбінаційних діях збірної. Марлос діє чисто, швидко приймає ігрові рішення та добре пасує під час руху. Кілька разів віддавав дуже тонкі за виконанням передачі, яких у національній команді не бувало з часів Мілевського та Назаренка.

Сильні дії:
• 7’ здорово виграв боротьбу у Гамшика під удар Степаненка; 30’ загострив під удар Яремчука.
Слабкі дії:
• 52’ втрата в центрі поля, яка змусила фолити Степаненка; 72’ забрало зросту, щоб дістати навіс Коноплянки – гра головою «криптоніт» Марлуша; 75’ розкішний за задумом, але засильний пас на хід Матвієнку.

LW Євген Коноплянка – 6,0

Значно скромніше відіграв, аніж у попередній зустрічі – ймовірно, річ у недостачі клубної ігрової практики. При цьому приносив користь фланговими рейдами, виконаними кутовими, кількома зміщеннями під удар (цього не вистачало, приміром, Ярмоленку). Певний брак у виконанні дрібної роботи зумовлений старанням діяти тільки на гостроту.
На 78-й хвилині був замінений на Віктора Циганкова.

Сильні дії:
• 5’ неточний, але правильний за задумкою удар після зміщення з флангу; 32’ стрімкий прохід, але із заблокованим ударом; 62’ іще один заблокований удар із гострого кута.
Слабкі дії:
• 25’ неточне переведення на протилежний фланг; 64’ заробив попередження на Кучці.

ST Роман Яремчук – 6,0

dynamo.kiev.ua

Дещо випадав із комбінаційної гри, хоча (напевно, за задумкою штабу) постійно грав широко, опускався вниз. Зате витиснув кілька потенційно небезпечних спроб, а також намагався підтримувати атакувальних хавів скидками та відтягуванням захисників. Цього разу, щоправда, і настільки вдалих навісів, як у матчі з чехами, не отримував.

Сильні дії:
• 20’ неточний дальній удар; 30’ здорово розкрився під розрізну передачу Марлоса, але в площину влучив зовсім несильно; 74’ Дуда заробив на ньому попередження; 79’ вдало підтримав атаку, яка в підсумку призвела до вирішального пенальті.
Слабкі дії:
• 37’ 59’ не встиг на флангову подачу.

Заміни

Олександр Зінченко замість Руслана Малиновського на 66-й хвилині – 6,0
Вийшов на підтримку темпу та активну участь в атакувальних комбінаціях – і дав це збірній. Дуже непогано підтримав атаку, яка завершилась пенальті в ворота суперника (там перепасувався із Циганковим, вивівши його на оперативний простір). Однак не завжди вигравав у дрібній боротьбі. Так, саме він упустив Губочана на 89-й хвилині, що призвело до чи не найнебезпечного словацького удару за всю гру.

Віктор Циганков замість Євгена Коноплянки на 78-й хвилині – 7,0
Значно оживив гру й узяв безпосередню участь у вирішальній комбінації – саме Циганков розігнав атаку через лівий край, протиснувши Шкриняра та вимусивши його на фол у власному карному майданчику (суперник явно програв боротьбу й не встигав за Віктором).

Сергій Сидорчук замість Тараса Степаненка на 86-й хвилині – б/о
Вийшов із завданням утримати центральний плацдарм, із чим, загалом, справився. Єдиний мінус – попередження за затяжку часу.

Тактично-функціональна оцінка збірної під керівництвом Андрія Шевченка

• Фізика – 7,0
• Комбінаційна гра – 6,5
• Швидкість – 6,0
• Мобільність – 6,5
• Вольові якості – 7,0
• Реалізація моментів – 6,5
• Позиційна атака – 6,0
• Швидка атака – 6,5
• Контргра – 6,0
• Гра з м’ячем – 6,5
• Гра без м’яча – 6,5
• Якість перепасовки – 6,5
• Якість загострень – 6,0
• Верхова боротьба – 6,0
• Силова боротьба – 6,0
• Загальна солідарна оцінка за матч – 6,211Добавить комментарий
Читайте также
17 января, 17:54
1491
3
17 января, 17:54

13 января, 10:49
199
13 января, 10:49
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?