Публикации
Лента новостей

Навалка стане тренером Лєха, в який сватали Григорчука. А ще поляком цікавився клуб УПЛ
...

Адам Навалка, Getty Images
Екс-тренер збірної Польщі перейшов дорогу зразу декільком українцям.

Адам Навалка, колишній тренер збірної Польщі, який залишався без роботи після чемпіонату світу, близький до підписання контракту з познанським Лєхом. Про це повідомляє одразу декілька польських ЗМІ, а перша інформація з’явилася на Sportowe Fakty.

Навалка був першим кандидатом на пост головного тренера Лєха після звільнення з клубу Івана Джурджевіча, але упродовж останніх декількох днів він двічі відмовив клубу з Познаня. Попри те, що Лєх не відступив і продовжував переговори, представники клубу почали розробляти також альтернативні варіанти. Одним з претендентів був українець Роман Григорчук.

Однак Адам Навалка все-таки вирішив прийняти пропозицію клубу з Познаня. За інформацією польських ЗМІ, він стане тренером Лєха лише до кінця сезону.

До слова, раніше польські журналісти повідомляли про те, що до Адама Навалки був інтерес від одного з клубів УПЛ.

«Були пропозиції з екзотичних країв, щось не склалося. Був телефонний дзвінок з Ірану, з української ліги», — заявив в ефірі Youtube-шоу «Misja Futbol» журналіст Матеуж Борек.

За інформацією джерел Sport Arena, одним з клубів УПЛ, який зараз шукає іноземного тренера, є Динамо. Київський клуб звертався до декількох іноземних спеціалістів, дізнаючись бажані умови праці, без жодної конкретної пропозиції.

Адам Навалка упродовж останніх 5 років тренував збірну Польщі. Після невдалого виступу на чемпіонаті світу-2018 він подав у відставку. За останні місяці поляк відмовив двом місцевим клубам, Гурніку та Легії, а також відхилив декілька пропозицій очолити національні збірні. Подейкували, що Адам готувався поїхати тренувати в Китай.

Лєх Познань залишився без тренера на вихідних, коли клуб звільнив Івана Джурджевіча за незадовільні результати. Лєх стартував з чотирьох перемог в чемпіонаті Польщі, але за останні дев’ять турів набрав лише вісім очок (п’ять поразок), опустившись в таблиці на 7 місце. У складі Лєха грає українець Володимир Костевич.Добавить комментарий
Читайте также
17 января, 17:54
1664
4
17 января, 17:54

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?