«Не зрозуміло, чому росіяни воюють проти нас і повторюють, що ми — брати». Капітан збірної України U-18 — про свій лайк у підтримку Росії

...

Гравець Карпат вирішив пояснити свій вчинок.

«Не зрозуміло, чому росіяни воюють проти нас і повторюють, що ми — брати». Капітан збірної України U-18 — про свій лайк у підтримку Росії
Владислав Мудрык - капитан сборной Украины U-18 третий слева в нижнем ряду

Напередодні повідомлялося, що капітан збірної Украини U-18 Владислав Мудрик у Instagram написав, що йому сподобалося спілкуватися з гравцями російської збірної після гри на Кубку Словаччини. Окрім цього, він поставив лайк збірній Росії U-18.

В інтерв’ю офіційному сайту львівских Карпат Мудрик розповів, що те, що він поставив лайк – не свідчить про його шанобливе чи прихильне ставлення до Росії.

«Мені дуже прикро, що все так склалося і ця історія була сприйнята саме таким чином. Всі ми, гравці збірної, добре розуміємо, що відбувається між Україною та Росією. Те, що я поставив лайк – не свідчить про моє шанобливе чи прихильне ставлення до Росії. Мені не зрозуміло, чому росіяни прийшли на нашу землю, воюють проти нас, але разом з тим повторюють, що ми брати і роблять вигляд, ніби нічого не відбувається».

«Я не хочу виправдовуватися і говорити гучні слова. Просто хочу пояснити свою позицію. Те, що відбувається на сході України не може розцінюватися інакше, ніж агресія Росії. Дуже прикро, що у нас хочуть забрати наші землі: Крим і Донбас».

«Дуже хочу, щоб війна якнайшвидше закінчилася. Принагідно хочу попросити пробачення у тих земляків, яких образила вся ця історія. Кожен з карпатівців, кожен з футболістів юнацької збірної України є патріотом і розуміє, хто несе відповідальність за смерті українців на Донбасі», — цитує Мудрика сайт лів’ян.

Нагадаємо, що ще один гравець збірної U-18 Іван Литвиненко розповів, що разом з російськими футболістами дивився хокей та пітдтримував збірну Росії.

У грі за третє місце на Кубку Словаччини наша збірна U-18 проиграла Росії U-18 з рахунком 0:1.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
434
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?