favbet
favbet
Sportarena

«Не зрозуміло, чому росіяни воюють проти нас і повторюють, що ми — брати». Капітан збірної України U-18 — про свій лайк у підтримку Росії

Гравець Карпат вирішив пояснити свій вчинок.

«Не зрозуміло, чому росіяни воюють проти нас і повторюють, що ми — брати». Капітан збірної України U-18 — про свій лайк у підтримку Росії

Владислав Мудрык - капитан сборной Украины U-18 третий слева в нижнем ряду

Напередодні повідомлялося, що капітан збірної Украини U-18 Владислав Мудрик у Instagram написав, що йому сподобалося спілкуватися з гравцями російської збірної після гри на Кубку Словаччини. Окрім цього, він поставив лайк збірній Росії U-18.

В інтерв’ю офіційному сайту львівских Карпат Мудрик розповів, що те, що він поставив лайк – не свідчить про його шанобливе чи прихильне ставлення до Росії.

«Мені дуже прикро, що все так склалося і ця історія була сприйнята саме таким чином. Всі ми, гравці збірної, добре розуміємо, що відбувається між Україною та Росією. Те, що я поставив лайк – не свідчить про моє шанобливе чи прихильне ставлення до Росії. Мені не зрозуміло, чому росіяни прийшли на нашу землю, воюють проти нас, але разом з тим повторюють, що ми брати і роблять вигляд, ніби нічого не відбувається».

«Я не хочу виправдовуватися і говорити гучні слова. Просто хочу пояснити свою позицію. Те, що відбувається на сході України не може розцінюватися інакше, ніж агресія Росії. Дуже прикро, що у нас хочуть забрати наші землі: Крим і Донбас».

«Дуже хочу, щоб війна якнайшвидше закінчилася. Принагідно хочу попросити пробачення у тих земляків, яких образила вся ця історія. Кожен з карпатівців, кожен з футболістів юнацької збірної України є патріотом і розуміє, хто несе відповідальність за смерті українців на Донбасі», — цитує Мудрика сайт лів’ян.

Нагадаємо, що ще один гравець збірної U-18 Іван Литвиненко розповів, що разом з російськими футболістами дивився хокей та пітдтримував збірну Росії.

У грі за третє місце на Кубку Словаччини наша збірна U-18 проиграла Росії U-18 з рахунком 0:1.


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena