УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Главные новости спорта

Публикации
Вчера, 11:10
26528
26528
Вчера, 11:10
Лента новостей

Павелко: «Кожен уболівальник знає людину, яка намагається очорнити УАФ»

...
...
Павелко: «Кожен уболівальник знає людину, яка намагається очорнити УАФ»
Андрей Павелко, google.com

Керівник українського футболу не боїться перевірок і вважає, що опоненти заздрять його успіху.

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко в інтерв’ю Unn.com.ua розповів про те, як використовувались бюджетні кошти на будівництво футбольних майданчиків з штучним покриттям.

Нагадаємо, в середині жовтня минулого року програма «Схеми» випустила розслідування, де журналісти підозрювали УАФ і її президента Андрія Павелко в корупції за допомогою заводу по виготовленню штучних полів. Устаткування для заводу купувала фірма з ОАЕ S.D.T. FZE за однією ціною, а потім продавала її УАФ за ціною на 20% вище.

«Бюджетні гроші витрачаються не УАФ і витрачалися вони не на потреби УАФ. Бюджетні гроші витрачалися для того, щоб в кожному селищі міського типу діти могли займатися спортом. Платили ці гроші абсолютно різним підрядникам, які вигравали тендери і будували майданчики. За останні час побудували вже близько 2000, і сьогодні на них грають в футбол десятки тисяч дітей і дорослих», — сказав Павелко.

«Але в цей період у наших опонентів було велике бажання дискредитувати всі програми розвитку, які реалізує УАФ. Внаслідок масштабної замовної інформаційної атаки, багато хто користувався неперевіреною інформацією, у тому числі і про держпрограму по полях. Усі давно знають автора цієї атаки, і кожен футбольний уболівальник теж знає цю людину».

«Але ми не проти ніяких перевірок. Нехай йдуть. Ми ніколи не будемо закриті від перевіряючих органів, і навпаки робимо все, щоб уся інформація про нашу діяльність, а дуже часто вона спотворювалася, в законному порядку була перевірена, а результати перевірки доведені до громадськості. Ми вже отримуємо результати багатьох аудиторських та інших перевірок, і вони позитивні. І скільки б окремі особистості не намагалися нас очорнити, це ніколи не вплине на те, щоб в нашій країні з’являлися нові спортивні майданчики та стадіони».

«Чи не вплинуть вони і на те, щоб наші збірні вигравали і ставали чемпіонами світу. Я вважаю, що за цим всім стоїть заздрість успіхам, заздрість того, що самі не змогли досягти такого результату».

Раніше Павелко заявив, що не братиме участі в майбутніх дострокових парламентських виборах і сконцентрується на розвитку футболу в Україні.

Павелко з початку 2015 року очолює Українську асоціацію футболу. У 2017 році був обраний на другий термін. В лютому нинішнього року на 43-му Конгресі УЄФА в Римі він був обраний до оновленого складу Виконкому організації. Його мандат буде діяти протягом чотирьох років. Відзначимо, що Павелко в Виконкомі УЄФА замінив Григорія Суркіса.

На початку січня НАБУ відкрило справу за фактом можливого незаконного збагачення і декларування недостовірної інформації главою Федерації футболу України Андрієм Павелко. Але в кінці квітня Національне антикорупційне бюро України припинило розслідування і закрило кримінальне провадження. Справа була закрита в зв’язку зі скасуванням кримінальної відповідальності за незаконне збагачення.

Читайте такожПавелко избежит ответственности за коррупцию из-за затягивания судом рассмотрения дела

12 листопада BIHUS info випустила розслідування, показавши, що Андрій Павелко та його цивільна дружина Катерина Чаус живуть невідповідно до своїх прибутків, витративши за останні три роки, щонайменше, 21 мільйон гривень.

Читайте такожПрезидент ФФУ Павелко задекларировал на 161 тысячу гривен больше зарплаты, чем в прошлом году

В середині жовтня програма «Схеми» випустила розслідування, де журналісти підозрювали ФФУ і її президента Андрія Павелко в корупції за допомогою заводу по виготовленню штучних полів. Устаткування для заводу купувала фірма з ОАЕ S.D.T. FZE за однією ціною, а потім продавала її ФФУ за ціною на 20% вище.

Також Павелко підозрювався в махінаціях з бюджетними коштами на суму 33 мільйони гривень.Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?