Павелко – про інцидент із Зозулею: «Образи, які лунали на адресу Романа мають стати об’єктом розслідування з боку поліції»

...

Президент УАФ підтримав форварда Альбасете.

Павелко – про інцидент із Зозулею: «Образи, які лунали на адресу Романа мають стати об’єктом розслідування з боку поліції»
Роман Зозуля, albacetebalompie.es

Президент УАФ Андрій Павелко на своїй сторінці в Facebook жорстко розкритикував ультрас Райо, подякував арбітра матчу Райо Вальєкано – Альбасете за зупинку гри і висловив слова підтримки Роману Зозулі.

«Ксенофобія, розпалювання міжнаціональної ворожнечі і грубе хуліганство! Інакше не можна назвати те, що відбулося в Іспанії під час поєдинку ФК Райо Вальєкано проти клубу Альбасете, за який виступає наш Роман Зозуля.

Образи, які лунали на адресу нашого співвітчизника і відданого патріота України, мають стати об’єктом ретельного розслідування з боку іспанської поліції. Щиро вдячний арбітру матчу, який прийняв рішення не продовжувати поєдинок, клубу Альбасете за підтримку Романа і керівництву Ла Ліги, яка вже засудила поведінку вболівальників Райо Вальєкано.

Ксенофобії, расизму та іншим проявам нетерпимості не місце на трибунах, як і будь де!!! Романе, Українська асоціація футболу і вся Україна підтримують тебе! Слава Україні!».

Читайте також: «Ты клоун и еба…ый нацист»: болельщики Райо устроили Зозуле настоящий ад.

Нагадаємо, що матч 20-го туру Сегунди між Райо Вальєкано і Альбасете був перерваний. Команди не вийшли на другий тайм, оскільки в кінцівці першої половини зустрічі фанати Райо Вальєкано скандували образи на адресу Романа Зозулі та називали його нацистом.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
168
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
420
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?