УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Павелко: «Проти нас ведуться численні замовні кампанії і висуваються фейкові звинувачення»

...

Президент УАФ заявив, що українські футбольні чиновники намагалися зняти очки зі збірної через справу Мораєса.

Павелко: «Проти нас ведуться численні замовні кампанії і висуваються фейкові звинувачення»
Андрей Шевченко и Андрей Павелко, ffu.ua

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко розповів про свою роботу в 2019 році. За його словами, це був досить успішний період, хоча проти нього ведуться замовні кампанії та висуваються фейки.

«2019 рік став одним з найуспішніших для українського футболу за всю історію. І це після яскравого 2018-го, коли в Україні пройшов один з кращих фіналів Ліги чемпіонів УЄФА, а національна збірна стала переможцем групи в першому розіграші Ліги націй! Нами виконані обіцянки щодо будівництва 50 стадіонів і 2000 футбольних майданчиків по всій Україні, а регіональні федерації отримали вже більше 120 тис. м’ячів. Українська асоціація футболу утримує загалом 21 збірну, які виступають на різних міжнародних змаганнях», — написав Павелко у своєму фейсбуці.

«І хоча протягом вже майже двох років проти нашої команди ведуться численні замовні кампанії і висуваються фейкові звинувачення, нам вдалося добитися нових і дуже серйозних результатів».

«Це перемога на чемпіонаті світу юнацької збірної U-20 під керівництвом Олександра Петракова (як і обіцяв, всі футболісти збірної до кінця року отримають за чемпіонські медалі рекордні за всю історію преміальні). Також бачимо супер-успішний виступ національної збірної України під керівництвом Андрія Шевченка в кваліфікації до Євро-2020. Хоча, після невдалого відбору до ЧС-2018 нас багато критикували, вимагаючи заміни головного тренера збірної».

«Ми переможцями вийшли з абсолютно надуманої справи Мораеса, в якій наші суперники, за підтримки окремих осіб з України, прагнули забрати в збірної здобуті у чесних футбольних двобоях 4 очки».

«Щиро дякую кожному співробітнику і пишаюсь командою, яку ми створили і яка протягом всього цього часу працює в Українській асоціації футболу, щодня доводячи свою ефективність! Найкраще результат цієї роботи ілюструють щасливі обличчя вболівальників, зокрема, на матчі Україна-Португалія! Велике дякую кожному вболівальнику за віддану підтримку збірної, дякую команді, футболістам і тренерам! Це наша спільна перемога! Слава Україні».

Цікаво, що Павелко прикріпив до свого запису фото, де він посміхається, а на фоні досить похмуро стоїть Григорій Суркіс. Вчора стало відомо, що між ними відбулася бійка на НСК Олімпійський.

Павелко у лютому цього року став членом Виконкому УЄФА — там він замінив саме Григорія Суркіса. УАФ він очолив у 2015 році.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Читайте также
30 октября, 17:45
451
30 октября, 17:45
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?