Павелко виключив можливість зміни головного тренера в молодіжній збірній України

...

Керівництво Асоціації повністю підтримує Ротаня.

Павелко виключив можливість зміни головного тренера в молодіжній збірній України
Руслан Ротань, фото Павла Кубанова

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко прокоментував успіхи головного тренера Руслана Ротаня на посаді головного тренера молодіжної збірної України.

За його словами, невдачі команди в попередніх матчах не вплинуть на рішення Асоціації, і діючий коуч займатиме посаду до конці поточного відбіркового турніру чемпіонату Європи.

«Особисто я категорично проти того, щоб так ставити питання. Ми ж говорили з вами про ситуацію з Андрієм Шевченком, якого деякі фахівці й журналісти два роки тому просто вимагали зняти з посади», — наводить слова Павелка офіційний сайт УАФ.

«Мені здається, дуже важливо, що з мого боку, як президента УАФ, наставники відчувають повну довіру. І це стосується не тільки національної та молодіжної команд. Це стосується тренерів усіх збірних. Погодьтеся, комфортніше працювати, коли наставник знає, що за жодних обставин президент Асоціації не втручатиметься в його роботу, не проситиме викликати або поставити у склад того чи іншого гравця. Я ніколи цього не робив і робити не буду! І при цьому тренерам забезпечені всі умови для підготовки — збори, спаринги, участь у турнірах».

«Після закінчення нинішнього відбору ми проаналізуємо роботу тренерського штабу молодіжної збірної. І тільки після цього будемо приймати рішення. Яким воно буде — зараз говорити передчасно. Схожий шлях ми пройшли з Андрієм Шевченком, який отримав час на створення нової команди й при цьому не боявся експериментувати, тому що знав про мою повну підтримку. Так само ми вчинимо і з Русланом Ротанем».

«Його команда розпочала підготовку одним складом, виграла кілька турнірів. У тому числі, уперше за останні 10 років, перемогла на Турнірі Валерія Лобановського. Безпосередньо перед стартом відбору до неї приєдналися гравці зі збірної Олександра Петракова. Природно, потрібен час, щоб вони вписалися в командну гру, яку будує Руслан Ротань. Тому давайте запасемося терпінням».

В чотирьох турах кваліфікації до чемпіонату Європи серед молодіжних збірних Україна здобула тільки одну перемогу та зазнала трьох поразок, займаючи четверте місце у відбірковій групі.

Наступні матчі відбору колектив Ротаня проведе в березні наступного року проти однолітків з Мальти та Північної Ірландії.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
168
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
405
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?