УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
12 июля, 11:10
23612
23612
12 июля, 11:10
09 июля, 9:09
5231
4
5231
09 июля, 9:09
Лента новостей

Павелко вирішив не брати участь у дострокових парламентських виборах

...
...
Павелко вирішив не брати участь у дострокових парламентських виборах
Андрей Павелко, 1927.kiev.ua

Керівник УАФ сконцентрує увагу на футболі.

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко не братиме участі в майбутніх дострокових парламентських виборах. Про це він розповів в інтерв’ю Unn.com.ua.

«Я прийняв рішення не брати участь в майбутніх парламентських виборах. Це моє усвідомлене і, вважаю, правильне рішення. Мені важливіше сьогодні сконцентрувати увагу на футболі, на користь нашої збірної, на роботі в УЄФА і ФІФА, де я є членом дисциплінарного комітету. Це дуже відповідальні завдання».

«Тим більше, що в Раді я зміг реалізувати низку поставлених раніше перед собою цілей. Мені вдалося вперше в Україні запровадити кримінальну відповідальність за договірні матчі у спорті. Крім того, я вдячний за законодавчу підтримку з боку парламенту успішного проведення у столиці двох фінальних матчів жіночого і чоловічого фіналів Ліги Чемпіонів-2018», — сказав Павелко.

Павелко планує більше часу приділяти соціальним сферам і напрямкам. Також він хоче об’єднати навколо своїх ініціатив політиків і відомих спортсменів.

«Це рішення було прийнято ще десь півроку тому, після виборів до Виконкому УЄФА. Крім того, я думаю, що відмова від депутатства дозволить мені приділити більше уваги соціальним сферам і напрямками».

«Це, наприклад, все та ж моя ініціатива (є законопроект) щодо обмеження можливостей для молоді вживати алкоголь, наркотики і сигарети, і замість цього займатися спортом. Я думаю, що це буде одним з моїх головних пріоритетних напрямків в роботі. Буду об’єднувати сили політиків, місцевих органів влади, відомих спортсменів, громадських організацій, які розуміють важливість такої ініціативи і розділяють зі зміною цей пріоритет».

Павелко з початку 2015 року очолює Українську асоціацію футболу. У 2017 році був обраний на другий термін. В лютому нинішнього року на 43-му Конгресі УЄФА в Римі він був обраний до оновленого складу Виконкому організації. Його мандат буде діяти протягом чотирьох років. Відзначимо, що Павелко в Виконкомі УЄФА замінив Григорія Суркіса.

На початку січня НАБУ відкрило справу за фактом можливого незаконного збагачення і декларування недостовірної інформації главою Федерації футболу України Андрієм Павелко. Але в кінці квітня Національне антикорупційне бюро України припинило розслідування і закрило кримінальне провадження. Справа була закрита в зв’язку зі скасуванням кримінальної відповідальності за незаконне збагачення.

Читайте також: Павелко избежит ответственности за коррупцию из-за затягивания судом рассмотрения дела

12 листопада BIHUS info випустила розслідування, показавши, що Андрій Павелко та його цивільна дружина Катерина Чаус живуть невідповідно до своїх прибутків, витративши за останні три роки, щонайменше, 21 мільйон гривень.

Читайте також: Президент ФФУ Павелко задекларировал на 161 тысячу гривен больше зарплаты, чем в прошлом году

В середині жовтня програма «Схеми» випустила розслідування, де журналісти підозрювали ФФУ і її президента Андрія Павелко в корупції за допомогою заводу по виготовленню штучних полів. Устаткування для заводу купувала фірма з ОАЕ S.D.T. FZE за однією ціною, а потім продавала її ФФУ за ціною на 20% вище.

Також Павелко підозрювався в махінаціях з бюджетними коштами на суму 33 мільйони гривень.Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?