УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Павелко зустрівся з Сенцовим та запросив його на матч Україна — Португалія

...

Кінорежисер отримав у подарунок футболку національної збірної.

Павелко зустрівся з Сенцовим та запросив його на матч Україна — Португалія
Андрій Павелко і Олег Сенцов, facebook.com

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко зустрівся з кінорежисером Олег Сенцовим, який нещодавно був звільнений з російського полону після більш ніж п’ятирічного перебування у ньому.

Павелко подарував Сенцову футболку національної збірної с 12-м номером та запросив його на матч відбору до чемпіонату Європи-2020 Україна — Португалія.

«Українець-кримчанин і палкий вболівальник національної збірної України, який виявився сильнішим за всю авторитарну систему агресора, — Олег Сенцов. Велика честь приймати такого гостя в Будинку футболу, поспілкуватися і, користуючись нагодою, запросити його разом з іншими звільненими полоненими на матч Україна-Португалія, який відбудеться в День захисника України, 14 жовтня, на НСК “Олімпійський”, — написав Павелко на своїй сторінці у Facebook.

«Також Олег зрадів, коли дізнався, що вболіватиме за синьо-жовтих в товаристві Олега Блохіна і Ігоря Бєланова, грою яких він захоплювався ще в дитячі роки. Олег Сенцов — неймовірно світлий і, здається, викуваний з найміцнішої сталі, патріот, який чудово розуміє, що його активна життєва і громадська позиція під час Революції гідності та в ув’язненні — це лише початок і можливість зробити щось більше для рідної країни. Пишаюсь знайомством і до зустрічі на НСК “Олімпійський».

Матч Україна — Португалія відбудеться 14 жовтня у Києві на стадіоні НСК Олімпійський. За три дні до цього команда Андрія Шевченка у Харкові зіграє проти збірної Литви.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Читайте также
30 октября, 17:45
451
30 октября, 17:45
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?