Петраков: «Якщо ви думаєте, що стадії 1/4 фіналу для нас достатньо, — ні, у нас не той характер»

...

Тренер нашої збірної прокоментував чвертьфінальну гру против Колумбії.

Петраков
Тренер сборной Украины U-20 Александр Петраков, ffu.ua

Вже сьогодні збірна України U-20 зіграє проти Колумбії у чвертьфіналі Чемпионату світу U-20. Головний тренер синьо-жовтих Олександр Петраков вважає колумбійців дуже сильною збірною, але його команда не збирається завершувати свої виступи на турнірі вже на стадії 1/4 фіналу.

«Звісно, ми не хочемо їхати додому після завтрашнього матчу. Чемпіонат світу — гарна школа для наших гравців, вони прогресують. Після мундіалю мої гравці перейдуть уже до іншої команди — U-21, але я з ними не хочу прощатись уже 8 червня. Стосовно ротації складу, то на цьому етапі вже її бути не може. Це чемпіонат світу, й тут немає прохідних матчів, не можна розслаблятися», — цитує Петракова офіційний сайт АУФ.

«Збірна Колумбії, та й усі представники латиноамериканського футболу, на генетичному рівні схильні до технічної, комбінаційної гри. У Колумбії всі гравці атлетичної статури, мають гарні фізичні якості. Кожен колумбійський футболіст індивідуально дуже сильний, одним словом, сильна команда».

«Що стосується наших футболістів, у нас гарна командна гра, збірна дисциплінована, ми зірок з неба не хапаємо, і в нас немає таких сильних індивідуально гравців, як у Колумбії. Але, якщо ви думаєте, що стадії 1/4-ї для нас достатньо, — ні, у нас не той характер, і ми будемо грати до останньої хвилини. Спрогнозувати  гру я не беруся», — розповів наставник української збірної.

На стадії 1/8 фіналу збірна України U-20 впевнено здолала Панаму (4:1). Колумбія, в свою чергу, лише в серії післяматчевих пенальті здолала команду Нової Зеландії.

Чвертьфінальна гра між Україною та Колумбією відбудеться сьогодні, 7 червня. Початок зустрічі о 16:30 за київським часом.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
438
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?