Sportarena

Відбив пенальті — і що з того? Лунін ще не заслужив місце в старті Леганеса

Краще подивитися хоч один матч Леганеса, перш ніж писати коментарі на підтримку Андрія.

Відбив пенальті — і що з того? Лунін ще не заслужив місце в старті Леганеса - Чемпионат Испании

Андрій Лунін, laliga.es

Текст публікується за згодою автора

Демократія — це такий політичний режим, де джерелом влади прийнято називати народ. Звичайно, у розвинутих спільнотах так і є, мабуть. Проте точно не у нас.

Українцям демократія упала з неба на голову, ледь не вбила, але з нею досі не знають, що робити не тільки звичайні люди, які перейшли з 80-х у 90-і роки ХХ століття, а й більш молоде покоління, яке мало б бути сучасним. І схоже ще одне покоління за ним.

Ніколи не довіряв жодному голосуванню в Україні, ніколи не довіряв тим, хто голосує, адже їх мотиви зазвичай викликають сумніви. Вони то дякують за гречку, то вибирають «потому что он свой мужик», а у випадку з футболом вибирають свого гравця.

Колись на сайті Football.ua ми вручали Золотий м’яч України шляхом голосування вболівальників. Цей приз себе віджив дуже швидко, тому що вже на другий рік вболівальники Металіста провели неймовірний флешмоб, аби виграв їх Марко Девіч, а не Фернандіньо, в успіху якого не сумнівалась жодна притомна людина. Ось і весь принцип демократії в дії. Це ж стосується й будь-яких голосувань та опитувань на сайтах, ніхто не користується своїм правом вибору по-справжньому.

Чому саме зараз ця тема? Після вчорашньої гри Леганеса проти Атлетико почитав багато коментарів на українських сайтах. Більшість впевнена, що повинен стояти Андрій Лунін, що тренер Леганеса Пеллегріно — м*дак, адже він сказав, що й надалі гратиме Пічу Куельяр.

Протягом усього сезону саме Куельяр був основним, він жодного разу не підвів команду настільки, щоб його замінити не через травму чи як цього разу через дискваліфікацію. Проте майже всі ЗМІ обов’язково розписали, що WhoScored поставив найбільшу оцінку Луніну серед всіх гравців, а це повинно бути круто. Хоча ж ніхто не поцікавився щодо принципів та підходу цього ресурсу, який ніби допомагає дивитись футбол, але насправді багато кому замінює цей перегляд. Навіщо дивитись, якщо WhoScored сказав, що він зіграв добре? Навіщо оцінювати гравців самому, якщо Transfermarkt написав, що цей футболіст коштує 0,5 мілліонів (знаю людей, які вручну накручують ціни футболістів на цьому сайті)?

Дійсно Лунін зіграв непогано: не пропустив з гри, відбив пенальті (хоча удар Сауля був жахливим), впорався з тим штрафним від Лемара, проте нічого надзвичайного не зробив. Та й сама гра була не такою, де завойовують місце в старті. Будь-який тренер на місці Пеллегріно в наступному турі вибрав би Куельяра. Хіба тільки українці з правом голосу, бо він же свій — і все тут.

Facebook-сторінка автора


Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Рейтинг букмекеров
#букмекерописаниебонусоценкасайт
1 Фаворит обзор 10 000₴ + 300 FS
5
РЕГИСТРАЦИЯ
Или аккаунт Sportarena