Лента новостей

Прищепа: «У Рівному *опа з інфраструктурою. Як була, так і остається»

...
Стадион Авангард, Укринформ
Дворазова чемпіонка Європи не бачить, де можна займатися спортом в Рівному.

Дворазова чемпіонка Європи з бігу на 800 м розповіла про стан інфраструктури в Рівному.

«Якби у мене були кошти побудувати будь-що, насамперед я б побудувала хороший спортивний комплекс для всього: з басейном, доріжками. А не так, як зроблено проект на стадіон більше під футбол, а не під легку атлетику. Хоча у нас легка атлетика на більш престижному рівні, ніж футбол», — заявила Наталя Прищепа в Youtube-програмі MyRivne.

Бігунка, яка є дворазовою чемпіонкою Європи на дистанції 800 метрів, не підбирала слів при описі стану легкоатлетичної інфраструктури в Рівному.

«Якби я, будучи мамою, привела свою дитину і побачила пиздець, який на тому стадіоні і під трибунами, де діти мають тренуватися, я б не віддала дитину на таке. У нас просто жопа, конкретна жопа. Якщо на вулиці -15 взимку, то там де я займаюся — -12. Просто вітер не дує в лице і сніг не падає. Але якщо дощ, то падає, бо трибуна протікає».

Прищепа говорить про стадіон Авангард, реконструкція якого повинна була розпочатися ще декілька років тому. Утім, подібна ситуація в Рівному не лише з легкої атлетикою, але також, наприклад, з плаванням:

«Може бути не один перспективний плавець в Рівному чи був би, але він не буде тут. Бо ти прихродиш в басейн, 5 хвилин і ти сидиш трясешся в холодному басейні».

Попри обіцянка змінити ситуацію, стан інфраструктури ніяким чином не змінюється.

«Ця жопа як була, так і остається. Нам 2-3 роки обіцяють грандіозний проект, який малювали, перемалювали. Тендери грають, переігрують, до цих пір розігрують тендер. Ніхто нічого не робить».

Стадіон Авангард — домашня арена футбольного клубу Верес, який перебуває в аварійному стані. Після виходу рівненського клубу в УПЛ постала гостра необхідність реконструкції стадіону, оскільки на ньому не можна було грати. Верес переїхав грати домашні матчі на Арену Львів, але обіцяв упродовж декількох років відреставрувати Авангард.

Утім, під час зимової перерви минулого сезону Верес було перереєстровано у Львові. За словами президента Вереса, Олексія Хахльова, проект Авангарду декілька разів перемальовували, а дозвіл на його реконструцію не давали.

Уже в лютому дозвіл на реконструкцію був виданий, але роботи не почалися. Верес був замінений на ФК Львів в УПЛ і тепер грає в Другій лізі, домашні матчі команда проводить в селищі міського типу Млинів.Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?