Ракітіч: «Шевченко у майбутньому стане сильним тренером. Він вже навів порядок у головній команді України»

...

Хорват добре знайомий із ситуацією в українському футболі.

Ракітіч: «Шевченко у майбутньому стане сильним тренером. Він вже навів порядок у головній команді України»

Півзахисник Барселони та збірної Хорватії Іван Ракітіч зізнався, що йому дуже імпонує гра збірної України під керівництвом Андрія Шевченка. На думку футболіста, Шевченко вже багато змінив в українському футболі, а у майбутньому йому до снаги стати сильним тренером.

«Шевченко був видатним футболістом. Як тренер він вже навів порядок у головній команді України. Коли ми грали проти вас, то відчувалось, що гравці мають план на матч. А це дуже важливо, коли кожен футболіст розуміє що потрібно робити в окремо взятій ситуації», — розповів Ракітіч у інтерв’ю шоу Бомбардир на Youtube.

«З великою повагою ставлюсь до збірної України і впевнений, що ви вдало завершите кваліфікацію на чемпіонат Європи. А Шевченко у майбутньому стане сильним тренером».

«Знаю багатьох, бо грав проти них. Коноплянка захищав кольори моїх колишніх клубів — Шальке та Севільї. Також я знаю Ракицького. З попереднього покоління — Вороніна, Шевченка. У вас було багато сильних футболістів. Також відзначу Пятова. Українці мають менталітет людей, які ніколи не здаються».

Після 4 турів відбору до чемпіонату Європи-2020 збірна України посідає перше місце в своїй групі з десятьма очками. Наступний матч команда Андрія Шевченка проведе 7 вересня на виїзді проти команди Литви.

Цьогоріч у поєдинках євровідбору Україна зіграла внічию з Португалією (0:0), двічі обіграла Люксембург (2:1 на виїзді і 1:0 вдома) і розгромила Сербію (5:0).
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
175
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
411
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?